H.Cegielski - Energocentrum Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o H.Cegielski - Energocentrum Sp. z o.o.

anonim 2010-12-02 14:51:43
Nie polecam, wpierw przyjmują potem wykorzystują, a na końcu w tyłek kopną i dadzą wypowiedzenie.

ODRADZAM TEJ FIRMY
BYŁY PRACOWNIK 2011-04-10 05:37:04
:) co tu dużo pisać do tego komentarza firma jest fajna czy ludzie tam pracujący ???? Jak jesteś pracownikiem tej firmy to nie mydlij oczu innym Sama firma ok wywiązuje się z zobowiązań swoich, wypłata do 10 każdego miesiąca a nawet wcześniej. Nie którzy z firmy tej [usunięte przez moderatora] jak dzikie reksy, a jedni mogą troszeczkę ściemnić to zależy gdzie się jest. Jak dostaniesz wypłatę i zobaczysz ile masz to se można barana o ścianę je.nąć średnio pracownik fizyczny zarabia w pracy na III zm. 1300,- 1500,- + dodatki ok 180,- za pracę zmianową, o ile te zmiany masz bo z tego co pamiętam to tylko elektrycy je mieli.
Pracownik roku 2012-04-16 07:19:56
Powiem tak: tam jest [usunięte przez moderatora] a nie robota, jak ktoś ma klapki na oczach i boi się iść gdzie indziej to świat kończy się na murach [usunięte przez moderatora], i o jakieś sensownych pieniądzach niech zapomni. Zarobki jak min. średnia krajowa czyli [usunięte przez moderatora] (prezesowi) i dyrektorowi ten drugi to masakra istna polewka wozi się po [usunięte przez moderatora] jak saruman po lesie elfów. Wiara ok chociaż bywają niektórzy [usunięte przez moderatora] i poprostu [usunięte przez moderatora] jak wszędzie.[usunięte przez moderatora] I tak bym jeszcze pisał ale szkoda mi czasu na [usunięte przez moderatora] faktów.

Pozdrawiam ekipę energo
Gwiazda wieczoru 2015-10-29 08:45:10
Hehehe Ciasteczkowa Basiu takich pieniędzy to nawet Amazon wstydzi się dawać swoim ludziom :) A polecam zrobić pracowniczą ankietę poufną i zapytać się kto jest zadowolony z tych pieniędzy. Proszę przestań mydlić oczy o jakimś sektorze energetycznym bo zaraz wyjedziesz o wartościach firmy która tych wartości nie ma.Jeżeli nie zależy nikomu na wysokich zarobkach tupu 1560,- to polecam ale jeżeli chcesz prace jako technik obiektu ( cieć ) w galerii Malta ma ok 2400,- w Amazonie na produkcji tyle samo, tyle samo ma w Luboniu w Luvenie Zadbajcie lepiej o zadowolenie pracowników z wypłaty a później pisz o sektorach, które nic nie wnoszą do przedmówców.Fakt jest taki że możesz we firmie pracować z iq 1-1/2 i jesteś nie do ruszenia pozdrawiam kierownika a raczej byłego z takowym iq co lampę Aladyna na liczniku w swojej skodzie potraktował jak rezerwę paliwa i połowa osób z Veolia się z niego śmieje
Kokos 2016-09-26 17:51:00
Ludzie którzy tam pracują mają 50+ i to jest ich ostatnia szansa zarabiają śrubki ale im to najwyraźniej pasuje. Ale jak po pracy tam startuje młoda osoba to dla mnie jest zje.em totalnym który nie ma pojęcia o pracy i jest cymbałem totalnym .
Zostaw swoją opinię o H.Cegielski - Energocentrum Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie H.Cegielski - Energocentrum Sp. z o.o.