logo Greenpeace

Greenpeace

Poznań

Opinie o Greenpeace

anonim 2009-05-06 16:29:32
rozwojowa, szybka i zawrotna praca, wymagajaca stalej dyspozycyjnosci i kontaktu z wieloma ludmzi o roznych charakterach.
w-w 2010-07-28 15:02:42
pogielo cie czlowieku? czy nalezysz do tej sekty, w ktorej placa naklejkami?? praca do [usunięte przez moderatora] , ekipa do [usunięte przez moderatora] , tylko pranie mozgu, a ci co bardziej oporni, to won bez wynagrodzenia! dziekuje za taka "prace".
Energia 2010-08-19 19:41:51
Ciekawe, skąd to się wzięło, że tu tylko naklejkami płacą. Wynagrodzenie za przepracowane godziny i za efektywność jest w polskich nowych złotych, a że czasem można sobie wziąć jakąś naklejkę, to i fajnie. A "oporni" u kolegi chyba znaczy - nie chce mi się robić i w ogóle nie rozumiem, po co miało by mi się chcieć - a no to tak, won i do widzenia.
45t6y 2016-04-05 20:23:43
no pewnie ze wysokie zarobki..bo z tego co sie orietnuje to ludzie tak przecietnie to zarabiaja 2/3 tysiace a z tego to jednak tak ceizko jezt wyzyc..
Zostaw swoją opinię o Greenpeace - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Greenpeace