INWEMER System sp. z o.o

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o INWEMER System sp. z o.o

Aga Nowy wpis

Biedronka ul. Czerwony dwór Gdańsk. Bardzo dużo minusów. Kierowniczki przyjeżdżają do pracy ma ostatnio chwilę tj.6.00. Za to pracownicy muszą być punktualni.Grafik zmieniany kilkanaście razy w miesiącu bez poinformowania pracownika czy wyraża na to zgodę.Brak pracowników na zmianach każdy robi co chce zwłaszcza gdy zmiane prowadzi starszy kasjer. Nie zdążysz wyjść z pracy a bezprzerwy dzwonią i piszą czy możesz inaczej przyjść nawet w wolny dzień do pracy.Gdy się buntujesz ,jesteś wysyłany w delegacje na inny sklep. Pracownicy i kierownictwo wracają się w twoje życie prywatne zapomninajac o ty też ma swoje życie poza pracą.Praca w niedzielę podczas pandemii to pomyłka .Pracownicy zamiast wykładać towar siedzą i urządzają pogaduchy na rampie.przyjezdzaja do nich też inny co akurat nie są w pracy.

Szefowa Nowy wpis

Kordynator porażka traktuje ludzi jak mu się podoba zwalnia dobrych pracowników albo sami odchodzą zero współpracy musi być tak jak on chce inaczej jak ktoś się sprzeciwia ma swoje zdanie i nie daje sobą pomiatać to wylatuje jak tylko kończy się umowa do widzenia

Wilczyca Nowy wpis

Zawiodłam się na tej firmie (usunięte przez administratora) i tyle omijać szerokim łukiem tą firmę bez prawnie obniżają wypłatę mimo umowy o pracę tłumacząc się że pandemia nie ma tyle etatu pracy itd pracodawca jest zobowiązany do pełnej wypłaty pracownikowi na umowie o pracę uciekajcie gdzie piepsz rośnie taka dobra rada a z pitami też problem robią spore opóźnienia oczekiwania ignorowanie próśb pracodawców o urlop też musiałam sama się dopytać dzwonić do Warszawy firmy Inwermer ile mam urlopu bo moja była kordynatorka jak i kordynator nie raczyli się tym zająć żenada brak profesjonalimu żałuję że nie poszłam do inspekcji pracy no trudno

Czekamy na nowe informacje odnośnie firmy Inwemer System Sp. z o.o. w mieście Legnica. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o zatrudnienie u nich, bo nie ma nowych informacji od Was!

m.o Nowy wpis

To co słyszałam o kierowniku to on do wymiany.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie INWEMER System sp. z o.o? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
p.o

Kierownik do wymiany

Zostaw merytoryczną opinię o INWEMER System sp. z o.o - Gdańsk

• Jak się pracuje w INWEMER System sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy INWEMER System sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

INWEMER System sp. z o.o