Zakład Produkcyjno- Handlowo- Usługowy Alsecco sp. z o.o.

Nysa

Opinie o Zakład Produkcyjno- Handlowo- Usługowy Alsecco sp. z o.o.

admin 2015-07-30 09:40
Jak oceniasz poziom wynagrodzeń w firmie Zakład Produkcyjno- Handlowo- Usługowy Alsecco sp. z o.o.? Wypowiedz się na naszym forum.
Paweł 2017-04-05 02:50
Moje wynagrodzenie jest nędzne w porównaniu do wkładu pracy i stawianych przede mną wymagań.
End 2017-06-23 18:55
Nie słuchajcie "łapsów" z Alsecco, którzy pojawiają się czasem w nyskim Urzędzie Pracy! Dobre warunki pracy i dobre wynagrodzenie, to bzdura, którą cisną w uszy bezrobotnym! Nie warto tracić czasu z Alsecco! No, chyba, że ktoś chce zostać kółkiem w maszynie i całkowicie podporządkować swoje życie tej "firmie" Wyjdzie stamtąd tak samo biedny, jak wszedł, tyle tylko, że z wielkim garbem! Wyzysk pracowników jest ponad wszelką rozsądną normę!
Zostaw swoją opinię o Zakład Produkcyjno- Handlowo- Usługowy Alsecco sp. z o.o. - Nysa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Produkcyjno- Handlowo- Usługowy Alsecco sp. z o.o.