Opinie o Pielgrzymek.Pl (Katolickie Biuro Pielgrzymkowe) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Katolickie Biuro Pielgrzymkowe. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Katolickie Biuro Pielgrzymkowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Katolickie Biuro Pielgrzymkowe w Warszawa

RADOSNA20 2op.pl Nowy wpis

Popieram pana Mirko. trzeba walczyć z oszustami. Szkoda ,że są katolickim biurem (usunięte przez administratora)

kukulka20@gmail.com Nowy wpis

Ja też wróciłam kiedyś z Meksyku. tam mnie też KBP wyrolowało jak sztubaka, bez mydła. (usunięte przez administratora)

Mirko 56 Nowy wpis

Odbyłem pielgrzymkę ,jestem w dojrzałym wieku .Po przylocie do Izraela ok godz 2 w nocy zero odpoczynku,złożenie bagaży w jakimś kantorku bez mycia nawet zębów, ruszamy na zwiedzanie . Te dwie trzy godziny można było przeznaczyć na odpoczynek po podróży ..Podobnie z wyjazdem do PL / ciastko+ herbata / . Dodatkowo ubezpieczyłem się w biurze dla"przewlekle " chorych,żadnego pokwitowania nie dostałem / mimo rozmowy telefonicznej i po zakończeni pielgrzymki w W wie na lotnisku z przedstawicielką biura , a jak bym tam zachorował ? Pieniążki przelałem na konto bura po rozmowie telefonicznej na dodatkowe ubezpieczenie .

Ania Nowy wpis
@Mirko 56

To strona do dodawania opinii o pracodawcach a nie wrażeniach z pielgrzymki. Dojrzały człowiek wszelkie roszczenia zgłasza do organizatora a nie wypisuje na losowych forach w Internecie. Miłego dnia.

Czy pracownicy w Katolickie Biuro Pielgrzymkowe dogadują się między sobą?

Pielgrzymka

Oczywiście

Edyta
@Pielgrzymka

To świetnie! Obecnie nierzadko jest przecież tak, że pracownicy mają ogromne trudności, żeby się ze sobą porozumieć. Dobrze zatem, że w Katolickim Biurze Pielgrzymkowym nie macie z tym problemu. Bardzo jestem ciekawa, jak w takim miejscu przedstawiają się warunki pracy. Możesz mi powiedzieć coś na ten temat? Mógłbyś zacząć na przykład od zarobków.

Pracownik Administracyjny

Kompetentna osoba rekrutujaca, miła atmosfera. Super tu pracować.

Standardowe jak na innych rozmowach na tego typu stanowisko.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Pielgrzymka

Właśnie wróciłam z pielgrzymki. Coś wspaniałego! Super organizacja, na pewno pojadę znowu z tym biurem. Kocham!!!!

To biuro niby amerykańskie ,to mrzonka. W niedziele odszedł do..."meksyku niebieskiego z czterema gwiazdkami" na wieczną służbę jego założyciel i kombinator pan A Pierz. O czym wszystkich zadowolonych i niezadowolonych informuję. A maiło być spotkanie z niezadowolonymi!!!! Andrzej Kalinowski

Mi też jest przykro. :(

@anonymous

Pana komentarz bez wzgledu na wszystko jest bardzo nie na miejscu..mialam przyjemnosc Pana slyszec przez tel. Pana jako katolika..cóż to swiadczy o Panu..troche przyzwoitości nie zaszkodzi.

@Marta

Wy mówicie o przyzwoitości.Zostałem oszukany przez KBP i zrobiono z nas oszołomów w myśl zasad chrześcijańskich .Bujać to my, ale nie nas???. Niech się KBP uderzy w swoje sumienie. Andrzej Kalinowski. Ja nie pisze anonimów..Podpisuje się całym swoim nazwiskiem. Nie chowam głowy w piach..

Ewelina Iwaszkiewicz-Bednarska
@anonymous

Ktoś tu jak najszybciej powinien udać się do psychiatry... portal o pracodawcach, a jakiś oszołom wypisuje istne głupoty i prostackie komentarze myśląc, że ktokolwiek na to zwróci uwagę.

Aleksandra Słodowy
@Andrzej Kalinowski

panie kalinowski (celowo z małej litery,bo nie należy się panu żaden szacunek) mam pytanie, czy lekarz psychiatra ma problem z diagnozą, że nadal pana nie umieścili w Ośrodku Zamkniętym? Będę się mimo wszytko za pana modlić, bo może faktycznie na leczenie specjalistyczne jest już w tym przypadku za późno.

@Aleksandra Słodowy

JESTEM TAKI WSPANIAŁY

@anonymous

Ohh, jak ja siebie kocham !

Aleksandra Słodowy
@anonymous

Eh no i sami Państwo widzicie jaki niezrównoważony psychicznie człowiek... Osobowość dwubiegunowa, rozdwojenie jaźni czy zwyczajny idiotyzm ludzki? Pozostawiam do samodzielnej oceny :)

@Aleksandra Słodowy

Nie rozumiem czemu w was tyle jadu i złości. Pielgrzymka nie była ogólnie zła, ale codziennie były msze święte co mi się nie podoba, dlatego uważam się trochę oszukany. Andrzej Kalinowski

Pielgrzym
@Andrzej Kalinowski

..bo przeciez nie pojechal Pan na pilegrzymke...? Hmm.. pewnie tez nie widzial pan programu pielgrzymki...? Hmm.. pewnie tez byl pan zmuszony isc codziennie na msze - nie mogl Pan po prostu zostac gdzies na zewnatrz jesli nie chcial Pan uczestniczyc....? Panie Andrzeju... prosimy troche powagi i odrobine myslenia o czym sie mowi. Ja bylam na pielgrzymce z KBP kilka lat temu i jestem bardzo zadowolona - polecam kazdemu!!!! A przede wszystkim... To jest portal do opinii o firmie jako pracodawcy ;)

Kuba

Instytucja ze świetną opinią jako pracodawca, nic dziwnego że tak rzadko ktoś zagląda na ten wątek. Szkoda szukam info, chcę zię załapać

Asia

wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/po-tym-zabojstwie-przestalem-wierzyc-w-boga-czy-to-ksieza-zabili-roberta-wojtowicza/z882hme

Joanna

@Madzialenka A masz na myśli usługi oferowane przez Katolickie Biuro Pielgrzymkowe, czy Katolickie Biuro Pielgrzymkowe jako pracodawcę? @Grażka A Ty mogłabyś napisać nieco więcej konkretów? Jakie warunki pracy oferuje Katolickie Biuro Pielgrzymkowe? Jaki jest poziom wynagrodzeń, czy jest jakiś system benefitów, czy są możliwości rozwoju? A może masz informację czy obecnie firma prowadzi jakąś rekrutację?

Bartosz

Czy biuro potrzebuje może pracowników?

Madzialenka

Dała bym więcej niż 6 gwiazdek, ale niestety nie można :(

Grażka

Bardzo fajna praca - dużo wyzwań i nowych doświadczeń. Jak będą rekrutować ro pokecam wszystkim...

Joanna

@ludus Amerykańskie biuro? Z informacji na stronie Katolickie Biuro Pielgrzymkowe http://www.twojepielgrzymki.com.pl/charakterystyka_kbp.php#content wynika, że to w pełni polskie biuro. @Felicita obiecałaś, że po jakimś czasie od zatrudnienia wrócisz z informacjami o warunkach pracy w Katolickie Biuro Pielgrzymkowe. Minęło ok. pół roku. Czy może nam już powiedzieć coś więcej?

Joanna

Powiedzcie, proszę coś więcej o Katolickie Biuro Pielgrzymkowe, jako o pracodawcy? Czy dużo osób zatrudnia Katolickie Biuro Pielgrzymkowe? Czy obecnie prowadzą jakieś rekrutacje? Niestety nie znalazłam w sieci informacji o żadnych aktualnych rekrutacjach. To też niejako potwierdza wasze w większości pozytywne opinie na temat Katolickie Biuro Pielgrzymkowe. A możecie się z nami podzielić wiedzą w jakich źródłach szukać informacji o aktualnych rekrutacjach prowadzonych przez Katolickie Biuro Pielgrzymkowe? Gdzie Katolickie Biuro Pielgrzymkowe publikuje swoje ogłoszenia o naborze nowych pracowników?

Weronika
@Joanna

Skoro nie ma info o rekrutacji to chyba jasne że nie prowadzą. Z tego co wiem to od lat pracują te same dziewczyny. Bardzo zgrany zespół. Rzadko rekrutują przez to. Najlepiej bezpośrednio dzwonić albo wysłać cv. Jak będzie interesujące to pewnie zaproszą na rozmowę.

ludus
@Joanna

to amerykanskie Biuro ale długo na rynku, specjalizuje sie w Izraelu

Justyna

Czy jakieś rekrutacje są prowadzone aktualnie?

Natalia
@Justyna

Narazie bardzo stała ekipa i ciężko się dostać. Też bardzo chciałam bo tyle fajnych opinii slyszalam

Stella

Może dowiem się coś więcej o pracy w firmie?

@Stella

Aktualnie pracuje i jest super atmosfera. Młody zespół, wynagrodzenie super, możliwość wyjazdów na pielgrzymki w ramach premii. Wspaniale miejsce jak dla mnie:)

Joanna

@Kamila czyli już trochę pracujesz w firmie Katolickie Biuro Pielgrzymkowe. Czy możesz powiedzieć jakie czynniki brałaś pod uwagę oceniając swojego pracodawcę? Myślę, że takie uzupełnienie Twojej wypowiedzi będzie pomocne dla zainteresowanych pracą.

Kamila

Pół roku pracy - jestem zadowolona.

Joanna

@akado@vp.pl Twoje komentarze są usuwane, bo łamiesz regulamin forum. Na forum nie piszemy o konkretnych osobach podając ich personalia, nikogo nie obrażamy. Nie masz dowodów na to o czym piszesz, a przy okazji łamiesz regulamin, dlatego admin Twoje wpisy usuwa i pewnie te też usunie. @Andrzej Kalinowski to samo tyczy się Twoich wypowiedzi. @Iz@bella nie każdy czyta niestety regulamin, a forum owszem służy do wypowiadaniu się o pracodawcy, ale chyba klienci Katolickiego Biura Pielgrzymkowego nie mają miejsca, gdzie mogliby zostawić swoją opinię na temat swoich usług.

Siostra Czesława

Szczęść Boże Pragnę podziękować Państwu służącym tak pięknej misji, jak pracownicy Katolickiego Biura Pielgrzymkowego za ten piękny czas, w jakim mogłam uczestniczyć podczas pielgrzymki do Meksyku. Jak wiadomo obecny czas jest to czas adwentowy, pełen przemyśleń i uniesień duchowym i takich też nie zabrakło podczas mojego, obcowania z Bogiem w Meksyku. Santuario de la Madre Divina de Guadalupe pozwoliło mi choć przez krótką chwilę poczuć tą doniosłość Bożej Rodzicielki w pełnej jej doniosłości. Niechaj Duch Święty ma was w swojej opiece i pozwoli jak najdłużej wykonywać tak wspaniałą misję, jaką pełni Katolickie Biuro Pielgrzymkowe.

Zostaw merytoryczną opinię o Katolickie Biuro Pielgrzymkowe - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Katolickie Biuro Pielgrzymkowe?

Kandydaci do pracy w Katolickie Biuro Pielgrzymkowe napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Katolickie Biuro Pielgrzymkowe
4.6/5 Na podstawie 209 ocen.
  • Górskiego 1 lok. 95
    00-033 Warszawa