Opinie o CRUSAR w Wrocław

Firma Crusar należy do grona najdynamiczniej rozwijających się firm sektora TSL ostatnich lat. W naszej pracy kierujemy się takimi wartościami jak: zaangażowanie, współpraca, organizacja pracy, właściwy stosunek do drugiego człowieka oraz rozwój, które przybliżają nas do realizacji misji i wizji.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CRUSAR w Wrocław

Spedytor międzynarodowy może wybrać tryb pracy, a przynajmniej tak miało być rok temu jak szukali na portalu. Czy jeśli chciałabym się zgłosić spoza miasta w ramach pracy w pełni zdalnej to na ten moment byłaby taka możliwość? Dział jest przystosowany do pracy z domu?

Rafal Nowy wpis

Załadunek asap dostawa DE, po rozładunku anulacja powrotu i obcięcie frachtu o 300 euro (P. Tadeusz) - porażka NIE POLECAM

kostet

Pracowałem tu dawno temu, zawsze było OK, fajna atmosfera i warunki pracy. Teraz z tego co wiem jest trochę inaczej, ale moi znajomi którzy tam nadal pracują są zadowoleni

Magdalena Nowy wpis
@kostet

A co konkretnie się zmieniło? Powie ktoś? Atmosfera? Zarobki? Organizacja? Obowiązki?

Czy CRUSAR zapewnia kartę multisportu?

Crusar

Tak, oferujemy kartę Multisport.

beniz Nowy wpis
@Crusar

ile % kosztu pokrywa pracodawca?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CRUSAR odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Polecam pracodawcę.

Damian
@Karolina

Dzięki za info. Jakbyś mogła powiedzieć coś więcej o warunkach pracy. Widziałem że wynagrodzenie było konkurencyjne. Podałabyś widełki finansowe żebym mógł się zorientować w zarobkach przed rozmową rekrutacyjną.

MIchał

Polecam tego pracodawcę , mam miłe wspomnienia . wszystko zawsze było okay, wynagrodzenie konkurencyjne , możliwości rozwoju jak najbardziej. Szczersze polecam.

Tomasz

Polecam firmę, bardzo dobra współpraca

@Tomasz

hoszny

zacznijmy od tego, ze crusar to zbiór mniejszych spółek i oferuje pracę w różnych lokalizacjach. Wrocław, a Wałbrzych to dwa inne światy - zwróćcie więc uwagę kto pisze opinie. Co innego praca na produkcji, co innego w biurze. Co do pracy we Wrocławiu to na plus - starają się z atmosferą, wypłata dla pracowników jest zawsze na czas i zawsze w całości. Duzo zależy od działu i bezpośredniego przełożonego - nie da się napisać, że w całej firmie jest ok, bo wiem ze niektórzy maja stresująca atmosferę i prace po godzinach, a inni są mega zadowoleni i z uśmiechem przychodzą do roboty. Minusy są niestety duże - po pierwsze klika przyjaciół prezesa - ludzie święci i niby nie do ruszenia. Po drugie zwalnianie pracowników na prawo i lewo - w szokującym tempie. Zwalnia się za popełnione błędy, konflikty z zespołem lub też po prostu "widzi mi się" prezesa typu zamknięcie całego działu. Dziś dostajesz podwyżkę i szef cie chwali, za miesiąc dostajesz wypowiedzenie. Wieczne opóźnienia w płatnościach dla przewoźników (pracownicy crusara zawsze maja płacone na czas) też skutkuje nieporozumieniami i ciągłymi kłótniami. Co do zarobków to są w stanie zapłacić przyzwoite pieniądze o ile masz duże kompetencje i dobrze ponegocjujesz. Dla szaraków stawki niskie. Podsumowując firma jakich wiele w Polsce - to co wymyśli prezes w danym momencie jest święte i się z tym nie dyskutuje ;)

Blady.
@hoszny

Ojej to nic tylko klekac na kolana i dziękować bo wypłata jest na czas...... Co Ty piszesz człowieku??? Plusy w Crusar bo jest wypłta ?? A jak to łaska gdzie Tu żyjesz? Wiesz co nie krzyczę Ci źle porostu mi Cię żal... i obys tam został do emerytury i nie zapomnij byc wdzięcznym że co miesiąc za Seba pracę dostaniesz wypłatę ha ha ha

Przewoźnik

Wejdź sobie na na Trans i zobaczysz same pozytywy o Crusarze. Zero negatywów i kasa dla przewoźników zawsze na czas.

@Przewoźnik

@Przewoźnik

Black

Dobra firma, daje możliwość rozwoju każdemu. Jeszli potrzebujesz pomocy nigdy nie zostawią, zawsze jest wsparcie.

Sebastian

Z wielu różnych firm tutaj siedzę najdłużej i nigdzie się nie wybieram - co więcej nawet ściągnąłem kogoś do firmy i każdy jest zadowolony. Plus za elastyczność i za to, że to nie jest to korporacyjny moloch, gdzie jesteś tylko trybikiem. Ludzie sobie pomagają by rozwiązać problemy.

Krzysztof

Polecam współpracę, pieniądze na czas.

Polecam pracodawcę!

Agnieszka

Polecam pracodawcę.

Asa

Firma to przede wszystkim ludzie a w Crusar największym walorem jest świetny zespół fantastycznych i zgranych ze sobą ludzi pracujących w firmie od wielu lat (sporo osób prawie od samego początku). Kto lubi intensywną pracę, jest odporny na zmiany i presję czasu a jednocześnie nie lubi sztywnych korporacyjnych zasad na pewno się odnajdzie.

Czy w firmie CRUSAR są regularne szkolenia pracownicze?

Dzień dobry. Szkolenia są organizowanie zależnie od potrzeb pracowników i poszczególnych działów a także sytuacji na rynku, np. w czasie Brexitu pracownicy spedycji mieli szkolenia z zakresu nowych przepisów. W określonych przypadkach pracownicy mogą też być kierowani na szkolenia zewnętrzne lub studia podyplomowe (kilka osób zdobyło w ten sposób dodatkowy dyplom). Ponadto stawiamy na mentoring wewnętrzny, czyli pracownicy starsi stażem (a większość pracuje ponad 5 lat) szkoli nowo przyjętych pracowników.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w CRUSAR?

!

No jak może wyglądać skoro zwolnienia całymi działami się odbywają. Nawet jak dziewczyna po ciąży wróciła to od razu pierwszego dnia paź prezesa wręczył wypowiedzenie. O tym wszyscy w firmie wiedzą i rozmawiają - to jaka ma być atmosfera??? Crusar ciągle się snobuje z ta atmosfera i ciągle coś tam próbują zrobić, ale prawda jest taka, że jak co miesiąc ktoś z twoich współpracowników wylatuje (z naprawdę rożnych powodów od poważnych afer po redukcje stanowisk) to nie czujesz się stabilnie w pracy. Sam bym już dawno zmienił robotę gdyby nie covid.

@!

A nie uważasz, ze może tych działów było za dużo. ? Która firma ma swoj dział promocji, siłownie, kosmetyczki itp? Ludzie chcą żeby im dawać. A jak się już zabiera to wielka afera. Żałosne te wasze komentarze.

Meggy

Ja też uważam, że firmie przydała się restrukturyzacja. Fakt jest taki, że wiele działów było zbędnych i tym bardziej powodowało to frustrację obszarów, które przynosiły wartość dodaną. Teraz jest ogromna różnica na plus. A benefity ? No cóż, która firma miała kosmetyczkę, fryzjera, psychologa, ośrodek wypoczynkowy dla rodziców pracowników, wolne za urodziny, dopłaty do wyjść integracyjnych, dopłaty do języków obcych, dofinansowanie do obiadów, owoce itp. Czasy są takie, że lepiej pracować w oszczędnym trybie, ale stabilnie i to się właśnie dzieje w Crusar.

Kucharz

Witam powiem krótko pracowałem w tej firmie i wiem na co ja stać więc jeśli ktoś ma zdrowy rozum niech się pięć razy zastanowi czy podjąć pracę od samego zatrudnienia jest żenada atmosfera między pracownikami lepiej nie mówić zero współpracy umiesz liczyć licz na siebie kolegów niema jaka kolwiek pomoc nawet od przełożonego to cie wyśmieją zero tolerancji wszystko to obłuda także nie polecam tej firmy omijajcie ją czym prędzej czy później zwolnią cię.

Pomocnik kucharza
@Kucharz

Mam całkowicie inne wrażenie. Zawsze mogłam liczyć na pomoc. Patrząc na treść i formę maila to może nawet dobrze, że już z nami nie pracujesz :)))

@Kucharz

Głupoty piszesz. Pracowałam tam i szkolenia są a i ludzie pomagają.

Rzetelny

Nie polecam! W firmie ludzie są zwalniani na potęgę, albo sami się zwalniają bo mają dość zarządzania przez niekompetentnych przełożonych! Co chwila słyszy się o jakiejś aferze z pracownikami w tle. Radzę przemyśleć !

Aneta
@Rzetelny

Ja właśnie się zastanawiam, czy nie aplikować do Crusar. Z Twojego wpisu wynika, że jest duża rotacja i nie jesteś zadowolony z pracy przełożonych. A powiedz, co Ci nie odpowiada w ich postawie? Motywują jakoś pracowników do pracy?

!!!
@Aneta

Anetka uważaj jakie pytania zadajesz, bo jeszcze ktoś tu szczerze napisze o jakie afery chodzi LOL

Aneta
@Rzetelny

Jakiś czas temu zdecydowałam się jednak aplikować i powiem szczerze, że z perspektywy czasu jestem bardzo zadowolona z warunków pracy i panującej atmosfery. A firmie chyba przydała się ubiegłoroczna restrukturyzacja, bo przynajmniej wszystko teraz chodzi jak w zegarku.

Pracuję tutaj kilka lat i szczerze mówiąc ten komentarz to zwykle kłamstwo. W firmie nie ma obecnie zwolnień pracowników. Wystarczy być obiektywnym w opiniach, a nie szerzyć złośliwe opinie.

Mysia

Jak tu z BHP? jest zadbane?

Zostaw merytoryczną opinię o CRUSAR - Wrocław

• Jak się pracuje w CRUSAR?

Zobacz opinie na temat firmy CRUSAR tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CRUSAR?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 8 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

CRUSAR
1.6/5 Na podstawie 215 ocen.

CRUSAR