Opinie o Tricomed S.A. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Tricomed S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Tricomed S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tricomed S.A. w Łódź

Wcześniej ktoś tutaj pisał, że pracownicy nie wytrzymują w firmie dłużej niż dwa lata. Spodziewałem się więc jakichś ofert pracy, ale nic nie znalazłem poza już nieaktualnymi. Teraz rotacja się uspokoiła? Praca w tej firmie jest bardziej stabilna?

Rafał

Mam zamiar aplikować dlatego byłoby dobrze wiedzieć czego oczekuje firma od kandydata?

Szkodaczasu
@Rafał

Przede wszystkim donoszenia na współpracowników, podlizywania się i akceptowania wszystkich pomysłów bez słowa. Proszę nie liczyć na docenienie dobrze wykonanego zadania, co innego za sprzedanie ploteczki o nieprzychylnym pracowniku. Proszę też nie liczyć na konstruktywną rozmowę w temacie zleconej pracy, a raczej na okrągłe słówka z których wynika dokładnie nic.

@Rafał

Jeżeli nie masz pracy to możesz zaaplikować ale od razu szukaj nowej.

@Rafał

Uległości przede wszystkim... Mierny, bierny ale wierny. reszta jest do dogadania.

Wiktoria
@Adam

Mierny i bierny? Nie przesadzasz? Po co komu w firmie takie typowe placki? Przecież tym chyba słabo się zarządza, bo pewnie po dwie lewe ręce będzie mieć jak już

@Wiktoria

A co ta firma robi żeby im potrzebny był ktoś aktywny? Przecież żyją latami 90tymi i produktami, które opracował ktos inny. Już nawet nie wstawiają nagród kupowanych na targach bo pewnie nie ma komu i z czym jechać.

Wiktoria
@Adam

No skoro tak piszesz to właśnie między innymi po to, żeby cokolwiek tutaj zmienić na lepsze. A to z czym ciekawym na te targi wcześniej judzili, skoro wtedy tak jak piszesz oferowane były nagrody? Może trzeba zrobić coś, żeby znów zacząć?

Marcin Nowy wpis
@Rafał

Ja również Dajcie znać czy warto wysyłać cv Jak zarobki.

Mieczysław

Co tak teraz cicho o firmie? Jak obecnie wygląda praca pod okiem prezesa? Nadal jest u niego, wspominany tu często problem z traktowaniem człowieka? Zaletą firmy były dobre relacje między pracownikami, mam nadzieję, że to się nie zmieniło i że nowy pracownik może liczyć na pomoc? Jak wyglądają w Tricomedzie kwestie finansowe?

R&D Nowy wpis
@Mieczysław

Chwalą się nagrodami sprzed kilku lat za produkty sprzed kilkunastu więc chyba W dokonał dzieła zniszczenia i nie ma o czym pisać XD

Wiktoria Nowy wpis
@R&D

Czekaj, przyznają przestarzałe nagrody czy wspominają dawne czasy po prostu?

Filip

Ogólnie fajna praca, dobra atmosfera,więc mogę spokojnie polecić pracę.

A
@Filip

Opinie pisal pewnie sam WS

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Tricomed S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
guru

nikt nie napisał jak to WS ściągnął z innej firmy człowieka z którym tam wcześniej pracował a potem go zwolnił pod pretekstem nie spełniania wymagań a wszyscy i tak wiedzą, że zrobił to, aby ratować własny [usunięte przez moderatora]??? To się nazywa brak klasy i honoru! Myślę, że potencjalni pracownicy mają już obraz jaka to firma...

Suuuujka
@guru

Witold S musiał wyeliminować P, bo ten miał większa wiedzę od niego... Zresztą konkubina go namówiła. Wiadomo kto w tym duecie nosi portki

@Suuuujka

Niestety od niego większą wiedze to miała nawet Pani prezes którą wysadził z siodła. Banały, kilka zwrotów z prasy naukowej i hydroksyapatyty. Innowacja, (usunięte przez administratora) rozwój.

Jak szefostwo w Tricomed S.A.? Spoko traktują ludzi?

Odpowiedź

Zdecydowanie nie, wyzysk na każdym kroku, przykręcanie śruby do oporu, aby sprawdzić na ile pozwolisz im się wyzyskać. Szczególnie tyczy się to szefa, który mam wrażenie, że się na niczym nie zna...tylko chodzi i zawraca wszystkim głowy swoimi kolejnymi dziwnymi pomysłami.

Hej, czy w firmie Tricomed S.A. płacą za nadgodziny?

Nie. Trzeba je odbierać. W firmie prowadzone jest rozliczenie kwartalne. Występuje problem z odebraniem godzin, kiedy praca obejmuje część weekendu (konferencja/warsztaty).

Nikoś

Wiecie czy firma teraz potrzebuje kogoś do pracy?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Tricomed S.A.?

....

Atmosfera między pracownikami jest zwykle świetna, oczywiście z pewnymi wyjątkami, natomiast osoba zarządzająca firmą to bezstresowo wychowane dziecko bez realnych kwalifikacji i kultury osobistej, człowiek, który pastwi się psychicznie nad innymi i praktykuje pełzający mobbing. Pewnie dlatego nikt nie wytrzymuje dłużej niż 2 lata, a bywa, że i te 2 lata są nieosiągalne. Ważne jeszcze, żeby mu się nigdy nie sprzeciwiać, konsekwencje mogą być różne.... L4 też surowo niewskazane

Leszek
@....

Zapewne zdajesz sobie sprawę, że zarzut mobbingu w stronę pracodawcy to poważne oskarżenie. Użyłeś tego sformułowania, dlatego chciałbym dowiedzieć się, czy jesteś w stanie podać konkretne przykłady, które Twój wpis potwierdzą?

Karma wraca
@Leszek

Coraz więcej osób ma takie dowody, więc to kwestia czasu kiedy karma do niego wróci :)

Stary pracownik
@Leszek

Ja już tam jakiś czas nie pracuję ale proszę bardzo: - wprowadzanie atmosfery leku poprzez niejednoznaczne sformułowania typu podczas porannych rozmów"motywujących". Wyglądało to tak, że W jak przychodził do pracy i podpiął swój masażer brzucha do prądu to wydzwaniał na biurkowe telefony i wzywał do siebie. Dziewczyny często wracały z takich rozmów z płaczem. Podczas tych rozmów pytał np. o intymne szczegóły życia, proponował wspólne wyjazdy za granicę itd. Jedna z dziewczyn miała nawet rozmowę wychowawczą jak jego konkubinie powiedziała, że W wygląda na zmęczonego.

Odpowiedź

Jedynym plusem tej firmy są ludzie - zawsze służą pomocą i dobrym słowem, dzięki nim atmosfera w firmie jest znośna. Jednak trzeba być świadomym jak bardzo Ci ludzie na każdym możliwym kroku są wykorzystywani i niedoceniani przez Prezesa W.Sujkę. Jego zachowania podchodzące pod mobbing lub wręcz nim będące to standard. Nie da się ukryć, że głównym powodem dlaczego firma boryka się z tak dużą rotacją pracowników jest właśnie ten człowiek. Wystarczy wymiana kilku zdań z tą osobą, aby w przeciągu paru minut zorientować się, że za niedorzecznymi pomysłami z jego strony stoi skrajna ignorancja. Uczestniczenie we wspólnych spotkaniach z m.in. ewentualnymi kontrahentami są zazwyczaj powodem do wstydu, że ktoś kto reprezentuje firmę na tak poważnym stanowisku, ma tak olbrzymie braki w kulturze osobistej oraz tak potworne braki podstawowej wiedzy niezbędnej do działania w dziedzinie wyrobów medycznych. Przykre jest to, że przez nieudolne zarządzanie firma z tak długą tradycją i tak dobrymi wyrobami obecnie coraz bardziej zaczyna chylić się ku upadkowi.

Iza

Zastanawiający spokój na wątku. Tak dobrze się pracuje?

Ewka

Słyszałam, że Tricomed prowadzi u siebie praktyki. Czy to jest dalej aktualne? Może dowiem się coś więcej?

@Demaskatorr forum ma to do siebie, że serwis gowork nie blokuje żadnych wypowiedzi - każdy ma prawo do wyrażenia opinii na temat Tricomed. Jeśli jakieś treści naruszają regulamin mogą zostać usunięte, na wszelkie inne gowork nie ma wpływu.

ilaona

Ja to chętnie bym się załapał na takiego kierowcę c+e, bo wiem, że mają dobre stawki, ale czy do zarobków są wliczane premie? Dzięki

Anty-N

Słodycz w nadmiarze jest nadzwyczaj toksyczna i nie zawsze warto mieć ostatnie słowo. Rozmaicie to mało powiedziane ... ha .

Demaskatorr

Pytanie retoryczne. Punkt widzenia zależy W..S. od punktu siedzenia. Yeah, najlepszą obroną jest ... atak. Wobec takich niechlubnych o p i n i i,cóż można?! Z faktami nie da się polemizować, warto mimo wszystko przyjąć na klatę i walczyć o zmianę ... siebie, skutecznie!

Demaskatorr

Śmiechu warte, naprawdę żenujące!!! kiedy to sam zarządzający, osobiście uczestniczy na platformie Go Worku próbując rozmyć realny obraz tego z czym ex-workerzy mieli do czynienia. Przestań Człowieku!!! pisać jakieś dziwaczne rzeczy, próbować siać zamęt i dezinformacje. Ludzie poszukują prawdy by nie wejść w kolejne (usunięte przez administratora) i taka jest rola tego portalu. Nicki: Simva, Tomo, krowa, ilaona, konsekwentny a i kłosek to ta sama osoba, przykro mi pisać ale sami mam nadzieję, że domyślacie sie juz teraz KTO to jest. W wie;lkim skrócie i ku przestrodze!!! potwierdzam warto trzymać się z dala od samej firmy jak od W.Sam(cz)EGO ...

jednak szukają

Szukają pracownika tylko teraz jako TZMO. Gdyby atmosfera była dobra to ludzie by się nie zwalniali, czyż nie? Dzięki

do kac3

Wątek był rozwijany dosyć obszernie. Po prostu wit. to pała. To tak najkrócej. Pastwi się psychicznie nad ludźmi, szczególnie kobiety nie maja lekko u niego. Jak już się zatrudnicie to nigdy nie mówcie o swoich problemach prywatnych!! Nigdy nie zgadzajcie się na jakieś wspólne wyjścia poza służbowymi a dziewczyny dodatkowo muszą się przygotować na chamskie teksty. Np. o tym, że kryterium wyboru są piersi. Tricomed znowu rekrutuje więc uwaga uwaga :)

cinio

Zatrudnij się, poznaj pana prezesa i jego metody zarządzania kadrą to dowiesz się dlaczego ludzie wybierają bezrobocie niż pracę w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Tricomed S.A. - Łódź

Tricomed S.A.
1.4/5 Na podstawie 52 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042