PolyOne Poland Manufacturing Sp. z o.o.

Kutno

Opinie o PolyOne Poland Manufacturing Sp. z o.o.

admin 2015-07-30 07:09:09
Jeśli pracowałeś w firmie PolyOne Poland Manufacturing Sp. z o.o. czekamy na Twój komentarz. Podziel się swoją opinią.
Tom 2016-05-31 19:20:24
W tym zakladzie praca jest ok lecz pracownicy oraz ich przelozeni kradna co popadlo biora palety i wywoza inne nielegalne rzeczy a wzamian szukaja kozlow ofiarnych natomiast panie z biur sa bardzo nie mile,beszczelne noi posiadaja bliskie kontakty z przelozonymi jednym slowem zaklad nie godny uczciwego pracownika
Tom 2016-05-31 19:25:11
Tom 2016-05-31 19:27:52
W tym zakladzie praca jest ok lecz pracownicy oraz ich przelozeni kradna co popadlo biora palety i wywoza inne nielegalne rzeczy a wzamian szukaja kozlow ofiarnych natomiast panie z biur sa bardzo nie mile,beszczelne noi posiadaja bliskie kontakty z przelozonymi szczegolnie jedna pani M jednym slowem zaklad nie godny uczciwego pracownika
Zostaw swoją opinię o PolyOne Poland Manufacturing Sp. z o.o. - Kutno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PolyOne Poland Manufacturing Sp. z o.o.