Fabryka Plastików Kwidzyn

Kwidzyn

Opinie o Fabryka Plastików Kwidzyn

anonim 2009-05-12 22:50:25
Fabryka Plastików Kwidzyn solidna, profesjonalna, rozwojowa
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako małą.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są celująca.
Najbardziej podobało mi się w Fabryka Plastików Kwidzyn: stabilność pracy
Najbardziej nie podobało mi się w Fabryka Plastików Kwidzyn: brak możliwości rozwoju
anonim 2009-12-13 12:05:31
anonim - 2009-05-12 22:50:25

Fabryka Plastików Kwidzyn solidna, profesjonalna, rozwojowa
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako małą.
Atmosfera i ludzie tam pracujący są celująca.
Najbardziej podobało mi się w Fabryka Plastików Kwidzyn: stabilność pracy

ale bzdura co tu pisza tam sie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak wół a na umowie daja 840 zl [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
szczery 2010-03-16 21:33:06
to jest tak jak powiedzial raz prezes [usunięte przez moderatora] podczas rekrutacji: wynegocjujesz na starcie- to masz. jesli dasz kwote 1500 to znak ze mozesz robic za 1000.
najbardziej mnie dziwila praca po godzinach- trzeba bylo przyjsc przed i wyjsc po dyrektorze. inne zachowanie bylo zle widzine bo to oznaczalo m. in to ze ma sie za malo pracy.
prośba o zbiórkę kasy 2013-06-25 07:04:41
g - 2013-06-14 05:25:11

Florydo skoro tak sobie cenisz umiejętności[usunięte przez moderatora] - jakimi wykazali się przez ostatni czas kiedy na stołku prezesa zasiadał [usunięte przez moderatora] oraz reszty szefów- to sobie ich zabierz do swojej fabryki, żeby tak umiejętnie [usunięte przez moderatora] Waszą fabrykę i Waszych pracowników okradli z należnych odpraw a później zatrudnili ich ponownie na głodowych stawkach przez pośrednika pracy i na innych dużo niższych stawkach niż ludzie zatrudnieni przez jabil. Najlepiej niech ze sobą zabiorą ten [usunięte przez moderatora] biznes solarny - ciekawe czy nadal będą tak WAS popierali jako kadrę zarządzającą oraz twierdzili, że solary to super opłacalny biznes .Florydo o bilety nie musisz się martwić bo na pewno większość pracowników jabila chętnie zafunduje bilet w jedną stronę kadrze zarządzającej jabila oraz swoim szefom.

FLORYDĘ
zdjecie uzytkownika
zbiórka kasy dla[usunięte przez moderatora]- 2013-06-25 06:44:11 odpowiedz | cytuj
organizujemy zbiórkę kasy na bilety lotnicze w jedną stronę dla [usunięte przez moderatora] oraz reszty szefów. Prosimy o przyłączenie się do tej zbiórki by oni wszyscy mogli jak najszybciej na Florydę i tam zacząć w ramach szkolenia własnego i rozwoju zacząć [usunięte przez moderatora] firmę". Floryda w ramach poparcia nadmiaru szefów pracujących w jednej Kwidzyńskiej fabryce na pewno chętnie rozszerzy swoja strukturę organizacyjną i stworzy dla nich specjalnie stołki!!!!

PROŚBA O JAK NAJSZYBSZĄ ZBIÓRKĘ KASY NA TE BILETY W JEDNA STRONĘ NA FLORYDĘ i WSPARCIE FINANSOWE BO SZEFOWIE RWĄ SIĘ I PAKUJĄ DO WYLOTU DO WIĘKSZEGO KORYTA !!!
slan 2016-04-21 18:24:13
dariusz, według mnie każdy powinien dostawać wynagrodzenie adekwatne do jego umiejętności. Kiedyś chyba tak było.
Zostaw swoją opinię o Fabryka Plastików Kwidzyn - Kwidzyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Plastików Kwidzyn