Opinie o Fabryka Plastików Kwidzyn w Kwidzyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Fabryka Plastików Kwidzyn. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fabryka Plastików Kwidzyn o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Plastików Kwidzyn w Kwidzyn

Dopiero co była oferta na magazyniera. Z wymagań to gotowości do pracy w systemie IV brygadowym. Jest jakiś dodatek za taki system pracy szczególnie nocki? Na magazynie potrzebne uprawnienia UDT czy nie każdy musi je mieć?

Ziemniak Nowy wpis

Niestety, sposób zarządzania fabryką i ludźmi prowadzi do odpływu wartościowych osób, które są zastępowane przez tego, kto jest akurat pod ręką i nie ma zbyt dużych wymagań. Z drugiej strony część kadry jest w zakładzie od zawsze i pomimo braku kompetencji chyba na zawsze już pozostanie, ze względu na "zasiedzenie". Nawet mimo wielu uchybień od niekompetentnych osób nie są wyciągane żadne konsekwencje, które być może prowadziłyby do zmian na lepsze. Jak to mówią niektórzy "póki się kręci, to się kręci" a szkoda, ponieważ dobra sytuacja prowadzi do utrzymywania słabych osób, które nie dałyby sobie rady w innych realiach lub w innym miejscu.

Aleksandra Nowy wpis

Nie ma ogłoszeń oprócz starych, do pracy w oddziale w Kętrzynie. Tam widać, że ktokolwiek, czy magazynier, czy operator, elektryk, czy specjalista od dokumentacji technicznej, nikt nie zarabiał więcej niż 2,5 tys. brutto. Ale fakt, że to już sześć-siedem lat temu było. Jaka teraz jest sytuacja, dajecie radę z wypłatami w tą inflację?

Adrianie Nowy wpis

Jeden wielki (usunięte przez administratora) Moim szefem był taki łysy gość Bardzo chamski i bezszczelny Nie polecam nikomu pracy w tym (usunięte przez administratora)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Fabryka Plastików Kwidzyn? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro- R9
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Osoba prywatna

Praca na magazynie jest w porządku zgrana ekipa ludzi tylko kierownictw wymiany bo z tygodnia na tydzień coraz gorzej szczerze nie polecam fpk

@Osoba prywatna

A co jest nie tak z kierownictwem? Bo nie napisałeś nic konkretnego ;P

Ilona
@Osoba prywatna

Dobrze, że ludzie wydają się zgrani, to może serio wspólnie mogliby coś podziałać, żeby w firmie było lepiej. Jakieś zbiorowe pisemko do szefa? A w nim napisać co i jak, żeby łatwiej się im pracowało i wyniki byłyby lepsze?

osoba@

W fabryce Plastików jest coraz Gorzej Prawie z każdego działu uciekają pracownicy którzy pracują tyle lat bo w tej fabryce nie oszukujmy się bo nie szanują ludzi np.mam znajomego na magazynie który pracuje w tej fabryce i na magazynie po co jest tak zwany pociąg logistyczny jak wiadomo że szybciej się to zrobi paleciakiem szczeże brak słów do tej firmy

Ilona
@osoba@

No jak praca jest źle zorganizowania i idzie się narobić a można byłoby inaczej to też bym uciekała. Zwłaszcza, że tak jak mówisz z tym paleciakiem. Ja czasami nie rozumiem, czemu firmy wolą przestoje i przedłużanie czegokolwiek, zamiast właśnie wprowadzać zmiany i wszystko usprawniać. Nikt z was nie sugerował przypadkiem im jakiś zmian / ulepszeń?

Jakie wartości są cenione w Fabryka Plastików Kwidzyn?

Nikoś

Żadne, trzeba to z przykrością stwierdzić. Ludzi robią w konia.

Poprawiły się zarobki.jest ustabilizowane zatrudnienie przyjmują szkola dają możliwość rozwoju

Kazimierz

Dziękuje za informacje na temat zmian, które zaszły w firmie. Czy powiesz nam coś na temat możliwości rozwoju? Czego konkretnie dotyczą te możliwości? Pracownicy dostają dofinansowanie do kursów podnoszących ich kwalifikacje? A może są delegowani na różne szkolenia?

@xcv dokładnie, potwierdzam. Po rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko KEY ACCOUNT SPECIALIST dyrektor Krzysztof Śmiglewski obiecywał, że bez względu na wynik każdy kandydat zostanie poinformowany o decyzji. Niestety nie miało to miejsca. Nie rozumiem po co to mówić jak się nie dotrzymuje słowa. Świadczy to tylko o firmie a konkretnie o tym oddziale i człowieku.

xcv

Bardzo niepoważne podejście Dyrektora do rekrutacji. Po rozmowie kwalifikacyjnej gwarantował o poinformowaniu bez względu na efekt. Niestety nic takiego nie miało miejsca. Nie polecam.

slan

dariusz, według mnie każdy powinien dostawać wynagrodzenie adekwatne do jego umiejętności. Kiedyś chyba tak było.

prośba o zbiórkę kasy

g - 2013-06-14 05:25:11 Florydo skoro tak sobie cenisz umiejętności[usunięte przez moderatora] - jakimi wykazali się przez ostatni czas kiedy na stołku prezesa zasiadał [usunięte przez moderatora] oraz reszty szefów- to sobie ich zabierz do swojej fabryki, żeby tak umiejętnie [usunięte przez moderatora] Waszą fabrykę i Waszych pracowników okradli z należnych odpraw a później zatrudnili ich ponownie na głodowych stawkach przez pośrednika pracy i na innych dużo niższych stawkach niż ludzie zatrudnieni przez jabil. Najlepiej niech ze sobą zabiorą ten [usunięte przez moderatora] biznes solarny - ciekawe czy nadal będą tak WAS popierali jako kadrę zarządzającą oraz twierdzili, że solary to super opłacalny biznes .Florydo o bilety nie musisz się martwić bo na pewno większość pracowników jabila chętnie zafunduje bilet w jedną stronę kadrze zarządzającej jabila oraz swoim szefom. FLORYDĘ zdjecie uzytkownika zbiórka kasy dla[usunięte przez moderatora]- 2013-06-25 06:44:11 odpowiedz | cytuj organizujemy zbiórkę kasy na bilety lotnicze w jedną stronę dla [usunięte przez moderatora] oraz reszty szefów. Prosimy o przyłączenie się do tej zbiórki by oni wszyscy mogli jak najszybciej na Florydę i tam zacząć w ramach szkolenia własnego i rozwoju zacząć [usunięte przez moderatora] firmę". Floryda w ramach poparcia nadmiaru szefów pracujących w jednej Kwidzyńskiej fabryce na pewno chętnie rozszerzy swoja strukturę organizacyjną i stworzy dla nich specjalnie stołki!!!! PROŚBA O JAK NAJSZYBSZĄ ZBIÓRKĘ KASY NA TE BILETY W JEDNA STRONĘ NA FLORYDĘ i WSPARCIE FINANSOWE BO SZEFOWIE RWĄ SIĘ I PAKUJĄ DO WYLOTU DO WIĘKSZEGO KORYTA !!!

szczery

to jest tak jak powiedzial raz prezes [usunięte przez moderatora] podczas rekrutacji: wynegocjujesz na starcie- to masz. jesli dasz kwote 1500 to znak ze mozesz robic za 1000. najbardziej mnie dziwila praca po godzinach- trzeba bylo przyjsc przed i wyjsc po dyrektorze. inne zachowanie bylo zle widzine bo to oznaczalo m. in to ze ma sie za malo pracy.

anonim - 2009-05-12 22:50:25 Fabryka Plastików Kwidzyn solidna, profesjonalna, rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako małą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są celująca. Najbardziej podobało mi się w Fabryka Plastików Kwidzyn: stabilność pracy Najbardziej nie podobało mi się w Fabryka Plastików Kwidzyn: brak możliwości rozwoju ale bzdura co tu pisza tam sie (usunięte przez administratora) jak wół a na umowie daja 840 zl (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Plastików Kwidzyn - Kwidzyn

• Jak się pracuje w Fabryka Plastików Kwidzyn?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Plastików Kwidzyn tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Plastików Kwidzyn?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042