Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Automobile-Expert sp. zoo

Pracowałeś w firmie Automobile-Expert sp. zoo i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Gorg - 2014-07-31 10:32:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Firma z bardzo dużym zaangażowaniem, dba o swoich klientów, udostępniając im również auta zastępcze bezgotówkowo,klienta mogą wysłać na bezpłatny turnus rehabilitacyjny. Prowadzone są szkody zarówno osobowe jak i rzeczowe.
zdjecie uzytkownika
Poszkodowany - 2014-08-01 11:50:08 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Firma ok.,po kolizji agentka podstawiła mi auto zastępcze i pomogła w uzyskaniu należnego odszkodowania.Szybko i profesjonalnie.POLECAM.
zdjecie uzytkownika
Zosia - 2014-08-02 10:28:47 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Szczerze polecam, firma godna zaufania, przedstawiciel firmy, ktory prowadził moją sprawę był kompetentny i wyrozumiały, informowal o wszystkich etapach sprawy dzięki czemu wiedzialam co się dzieje. Dziekuję AE za podejście do klienta.
zdjecie uzytkownika
Poszkodowany Lublin - 2014-08-04 23:15:12 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Firma zabrała jedynie 10% z pierwszej kwoty zaproponowanej mi przez towarzystwo ubezpieczeniowe sprawcy kolizji, nie wywalczyli żadnej większej kwoty a tylko pomniejszyli tą należną w ramach opłaty za ich "usługi". Kontakt ze strony firmy praktycznie zerowy, zwłaszcza gdy nie mają do przekazania żadnych pozytywnych wiadomości. Zaroblili również na aucie zastępczym, które nie dorównywało w pełni klasą i sprawnością autu, które ucierpiało w kolizji. Podsumowując: nie wchodźcie w interesy z tą firmą lub najpierw uzyskajcie odszkodowanie bez tej firmy i dopiero przekażcie jej sprawę by próbowała wywalczyć większe i opłatę za usługi pobrała tylko z kwoty wywalczonej.
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Automobile-Expert sp. zoo

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy Automobile-Expert sp. zoo?
Zadaj pytanie
x