Opinie o Transway Contracting w Stavanger

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Transway Contracting. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Transway Contracting o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transway Contracting w Stavanger

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Transway Contracting odbywa się w siedzibie firmy?

Ja Nowy wpis

Wybieram się na dniach do Oslo przez tą firmę ale jak poczytałam opinie to mam ogromne wątpliwości

Marcin Nowy wpis

Uważajcie ludzie na zakład koło Stavanger to (usunięte przez administratora) nie szanują ludzi oszukuja mnie nie wypłacili za 9 dni i nie oddali kaucji za mieszkanie

Marek Nowy wpis

Czy zalegają komuś z płatnościami?

Pomoc

W sprawie płatności zapraszam do kontaktu : 572 685 232

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Transway Contracting. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy GLAZURNIK
Stavanger
ES-PERFEKT
logo firmy Elektryk DSB
Stavanger
Itzu Jobs Polska sp zoo

Jarosław

W sprawie jakich płatności zachęcasz do kontaktu? Moim zdaniem powinieneś dokładniej precyzować swoje wpisy, ponieważ aktualnie nie bardzo go rozumiem. Wyjaśnisz?

Kinga

To prawda ze nie płaca ostatnich pensji?

Jesli ktos kiedys mial problemy z firma Transway zapraszam do kontaktu

Rak
@anonymous

Ja mialem nie zaplacili mi ostatniej pensji, wczesniej tez mnie okradli zaplacili mniej, do tego dochodzi okradanie na zwrotach podatku i nie placenie ferie pange

@anonymous

Pracowałem u nich i nie zapłacił mi podatku musiałem dużo dopłacać przy rozliczeniu

Kuba

Teraz przez dłuższy czas nie będzie możliwości pracy w firmie, i zobaczymy jak będzie później.

Rak

Nie polecam tej firmy, kreca walki, (usunięte przez administratora) szczegolnie w Dal nie jaki Marcin, jednym slowem (usunięte przez administratora)a, nie macie zwrotow podatku, ferie pange, wyplaty sie nie zgadzaja, jednym slowem oszusci i zlodzieje

Jasiek

Podpowiedzcie jak się wam tu pracuje?

Witam Was tak czytam i patrze opinie nie znam sytuacji ale ja pracuje w tej firmie juz pare lat pieniadze mi sie zgadzaja wiadomo to jest agencja gdzies szuka kruczkow prawnych ale to co obiecal mi wyplacaja na czas moim majstrem jest Marcin i polecam z nim wspolprace ogarniety facet

@Anonim

Slyszalem ze konkretny kolo takze niezle dejwoi rozkrecil fabryke w Dal powini go przeniesc do Stavanger moze by zrobil porządek

Katarzyna

@cibas, czy to oznacza, że nie dostałeś zapłaty za wykonaną przez Ciebie pracę? Jaki powód podał pracodawca? Na jakiej umowie byłeś zatrudniony? Czy mógłbyś powiedzieć nieco więcej na ten temat?

Zenek

Może w sytuacji kiedy ludzie nie będą chcieli tu pracować władze firmy coś zmienią?

cibas

kręcą na maksa,oszukują, nie płacą, każda inna firma tylko nie ta!!!!

Katarzyna

Znalazłam ciekawe oferty pracy w Transway Contracting na ich stronie internetowej pod adresem http://transway-contracting.com/pl/oferty-pracy/ Wcześniejsze opinie są raczej negatywne ale może coś uległo zmianie na przestrzeni lat? Proszę o Wasze opinie. @anonymous Jakie problemy? Możesz opisać jakie masz doświadczenia z firmą? Czy od innych dowiedziałeś się czegoś odnośnie pracy dla tej firmy?

Ludzie, nie jeździe tam. Bardzo oszukują. Właśnie wróciłem, okradziony. Podpisujesz jakieś papiery i nawet nie wiesz co, żadnego tłumaczenia. Niestety nie znam angielskiego:(. Nawiążcie kontakt, odpowiedzcie. Może trzeba żeby zajął się tym INTERPOL. Oszukują i nigdy nie dostaje się pieniędzy, które się wypracowało.

antek

tam to sama k...... zlodziej i rudy dunski lis

Jedno pytanie Panowie kaucja jest a powiedz dlaczego jest kiedys tego nie bylo to wlasnie dzieki ludziom ktorZy robili burde i psuli wiec nikt sobie nie pozwoli na takie traktowanie a jak wynajmusz mieszkanie kaucji nie placisz wszedzie dobrze gdzie nie ma nas Panowie gdzie byscie nie pojechali zawsze cos sie znajdzie wypowiadacie sie o Stavanger a slyszeliscie zlego Oslo i Dal ? Przecierz jest to sama firma jest takie powiedzenie jak rzadzisz tak masz wiec duzo zalezy od majstra

Krzysztof

WITAM OBSTAWIAJA 3 FABRYKI STAWANGER OSLO DAL OPINIE O STWANGER SA SLABE DUZO LUDZI SIE TAM PRZEWIJA OSLO DOBRA ROBOTA KASA TEZ FAJNATYLKO MAJSTER iloraz intelligenci zero Dal CHYBA JEST WPORZADKU MALO SLYSZALEM BO NIE PRACOWALEM I NIE MAM POROWNANIA OGOLNIE O FIRMIE TO MOZNA PRACOWAC

Tom
@Krzysztof

Krzysztof jak sie moge z Toba skontaktowac?

Stachu
@Krzysztof

Robie tu od kilku dni, jednym słowem mówiąc cyrk. Do tego nie mozesz sie rozliczyć z podatku. Za pierwszy miesiąc kawalerowi kroji 3500koron kaucji i 3000koron za chate. W robocie co drugi udaje majstra. I podpierdala Deivowi, ten klamie jak tylko potrafi. Ludzie stad uciekaja codziennie.

Kazik
@Stachu

To prawda firma strasznie oszukuję okrada ludzi z kasy co innego mówią przez telefon a co innego na miejscu .Nie wierzcie Hanuszowi strasznie kłamie przez telefon obiecuje złote góry aby tylko ściągnąć ludzi ma za 1 pracownika 3 tys koron (naganiacz)

@Kazik

To prawda

witam w kazdej agencji sa jakies niedociagniecia czy tu czy tam ale jak czytam ze ktos wyplaty nie dostal czy cos moglontak byc ale na wlasne zyczenie jak lecial w kulki chlał robil burde i Bog wie co jeszcze to co tu sie dziwic fakt jest tam majster Bogd.... hehe kawal h... i reszte prostaka ale jest i drugi majster Piotrek (Cygan ) ktory ma wieksza wlaze zna sie na robocie i mozna z nim po ludzku a nie jak z tamtym z od pluga oderwany dostal paleczke i zdaje mu sie ze jest nie wiem kim ale przyszly czasy i na niego usiadl na (usunięte przez administratora) ogolnie polecam firme

wiechu

czy ktos wie jak placa na wolowinie w transweyu i czy warto tam jechac i czy placa ubezpieczenie zdrowotne.

Zostaw merytoryczną opinię o Transway Contracting - Stavanger

• Jak się pracuje w Transway Contracting?

Zobacz opinie na temat firmy Transway Contracting tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Transway Contracting?

Transway Contracting