transway contracting

Stavanger

Opinie o transway contracting

andzej ch 2011-01-21 17:18:32
firma jak kazda kreca jest tam przykukany deiv kreci jak moze na wszystko ma odp. jest tam majster hahaaha [usunięte przez moderatora] ten to jest czop [usunięte przez moderatora] robi mu chyba loda deiv to lubi nie placa podatkow sa duze doplaty [usunięte przez moderatora]
anonim 2011-01-23 17:01:38
jakiedys tez tam robiłem z deiva kawał [usunięte przez moderatora] mi ostatnia wypłate firma nie wyplacalna [usunięte przez moderatora] z ta firma dajcie se spokuj z ta robota [usunięte przez moderatora]
wiechu 2016-06-03 20:55:01
czy ktos wie jak placa na wolowinie w transweyu i czy warto tam jechac i czy placa ubezpieczenie zdrowotne.
anonim 2016-10-14 06:56:03
witam w kazdej agencji sa jakies niedociagniecia czy tu czy tam ale jak czytam ze ktos wyplaty nie dostal czy cos moglontak byc ale na wlasne zyczenie jak lecial w kulki chlał robil burde i Bog wie co jeszcze to co tu sie dziwic fakt jest tam majster Bogd.... hehe kawal h... i reszte prostaka ale jest i drugi majster Piotrek (Cygan ) ktory ma wieksza wlaze zna sie na robocie i mozna z nim po ludzku a nie jak z tamtym z od pluga oderwany dostal paleczke i zdaje mu sie ze jest nie wiem kim ale przyszly czasy i na niego usiadl na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ogolnie polecam firme
Zostaw swoją opinię o transway contracting - Stavanger
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie transway contracting