RTV EURO AGD Euro-net sp. z o.o.

Piła

Opinie o RTV EURO AGD Euro-net sp. z o.o.

x-man 2013-11-07 11:26:32
jesli chodzi o zatrudnienie - totalna porażka. zatrudniaja (a własciwie poszukują murzynow) na miesiąc A jesli nie wyrobisz 120% normy planu to przychodzi do ciebie kierownik i nara czesc
@@@@@@@ 2013-11-13 14:46:11
potwierdzam.a jesli traficie na panujacego w euro rtv agd w ch tesco na "super kierownika elke ((usunięte przez administratora)) to niestety jezeli sie, po prostu nie spodobacie (z roznych powodów) to nie macie co liczyc na przedłuzenie umowy. waszym okresem karencji jest probna umowa o prace tzw smiecowa, i jesli to w czasie ktorej sie osiągniecie wszystkich zamierzonych celów to do widzenia. chłopak ma 30 pare lat ale jak z nim porozmawiasz to normalnie chodząca alfa i omega. on nigdy sie nie myli nigdy nie popełnia błedu. jest po prostu naj i naj. (zapomniał wół jak cielęciem był :-P) na sczescie okres jego panowania ma trwac do konca grudnia 2013 takze duża szansa że od nowego roku przyjmą tam kogos normalniejszego. ogolnie (do konca tego roku) - tylko ze wzgledu na "elkę" bo tak ekipa to spoko - pracy tam nie polecam
XXXX 2013-11-14 15:55:35
tam nie ma praktycznie żadnej szansy rozwoju. To, że ktoś zostaje kierownikiem zmiany albo salonu a był wcześniej mułem w żółci to normalka - przykład własnie w euro rtv agd w ch tesco - tylko że w sklepie średnio siedzi 5-6 w żółtych koszulach i zanim ten 1 w niebieskiej da się zwolnić i zrobią na jego miejsce casting, to przez sklep przewija się cała masa sprzedawców. Ogólnie podstawa w wysokości 800zł netto mówi sama za siebie. to że ustawa gwarantuje ci minimum to jedno, ale to, że ty często swoją sprzedażą przez 1-2 tygodnie wypracowujesz sobie 5000pkt bo to jest 400 netto, to inna sprawa. a jak nie wyrobisz słupków to choćbyś zrobił obrot na ćwierć miliona to dostajesz 1300-1500 na rękę max. Tylko wyrabianie słupków coś ci gwarantuje, co w efekcie sprowadza się do tego, że klientom co do których jesteś pewien że nie sprzedaż gwarancji, nie sprzedajesz nic a sprzedajesz tylko tym którzy z oczu wyglądają na naiwnych. efektem tego masz obrót na poziomie 50-80tys złotych i z masy punktowej kupę a nie kasę. tak to jest pomyślane, że zmysł sprzedaży się nie liczy, tylko wciskanie ludziom co raz to nowszych szitów za które sklep dostaje nieopodatkowaną kasę
Jerzy 2015-12-26 13:11:10
praca dla osób po liceum, na krótki okres czasu. Nie należy oczekiwać, że się otrzyma przedłużenie umowy, bo na stałych stanowiskach są po znajomości ludzie obsadzeni na stałe. Małe zarobki, atmosfera nienajgorsza, ale czego oczekiwać więcej. Klimat w pracy na początku umowy jest ok potem psuje się znacznie. Od pracowników oczekuje się wszystkiego natomiast wynagradza miernie i ocenia wg wziętych z kosmosu zasad i norm nie do wyrobienia. dużo obiecują a mało oferują w rzeczywistości.
wnuk 2016-04-24 15:26:47
jednak spoko jest to, że na jakiś czas można się tam zaczepić i nie martwić się o gorsze jutro, faktycznie głównie dają umowy zlecenia ale można nawet dobrze zarobić, trzeba jednak mieć świadomość branży rtv i agd, co nie dla każdego jest takie oczywiste
Zostaw swoją opinię o RTV EURO AGD Euro-net sp. z o.o. - Piła
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie RTV EURO AGD Euro-net sp. z o.o.