Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Nicromet

Oświęcim

Opinie o Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Nicromet

Jan 2015-09-16 21:45:30
Robilem jakis czas temu w tej firmie jako piecowy lub odlewniczy,obiecano mi dobre pieniadze za robote i przyszla wypłata a tu sie okazalo ze za taka prace dali mi 1800 zł na renke i to jeszcze robilem na zmiany a jak sie mnie pytali w biurze ile pan chce zarobic to powiedzialem ze z 2000 tys lub 2500 zl to mnie wysmiali,to wiec przerobilem okres probny i podziekowalem tej firmie a praca w najgorszych warunkach co sie widzialo na wlasne oczy.
Stachu 2015-09-16 21:50:50
W Nicromecie nic się nie zmieniło ,zarobki marne ,wymagania wielkie .Kręcąca głowa chodzi po hali i nic mu się nie podoba ,rozprasza pracowników ,ludzie mają stres jak go widzą czepia się wszystkiego .Jednym słowem KRETYN.

Praca ciężka -duży hałas stare i nie bezpieczne maszyny, zarobki małe ale obietnic wiele ciągłe pretensje i brak stabilności . Dyrektor o niczym nie decyduje .Mistrzowie ślepo wykonujący polecenia a jeden przesadnie ambitny .Z dachu kapie , pod nogami olej mizerne warunki socjalne .

Rysiu 2015-09-16 21:52:57
No cóż firma nastawiona głównie na wyzysk (bo płacenia 1500zł netto inaczej nazwać nie można...). Co do mistrzów to nie ich wina, sami o siebie dbać muszą, nie wykonają polecenia to polecą ze stanowiska, a może i z roboty. Gdy kierownikiem był pan (usunięte przez administratora) było pociesznie, pracowników za wszelką cenę zatrzymywał, ale i sam skapitulował;] Jw. maszyny stare, głośno, zimno, a w lecie o wodę doprosić się ciężko, syf na hali, jedyna zaleta tej firmy to ludzie w niej pracujący i to też nie wszyscy:) Jeśli ktoś lubi robić jak robot, za grosze, w hałasie i jego celem jest odbębnienie 8h i lotka do domu to jest to firma dla niego!
Waldi 2015-09-16 21:55:52
TO fikcja ,zarobki marne ,na hali mniej niż 15 st.woda zimna do mycia rąk w ub.Ogolny haos ,wyśrubowane normy i mierzenie czasu za plecami.Praca dla desperatów,i polarnych niedzwiedzi.Znów firma kombinuje z premiami ,szkoda naszego czasu .
ciekawy 2016-04-25 09:34:28
są rozmowy i potem czeka się na telefon- jakaś nowa hala i szukają, ja idę na rozmowę, monx wyjij cvalke http://www.nicromet.pl/pl/praca
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Nicromet - Oświęcim
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Przerobu Złomu Nicromet