Nicromet Sp. z o.o. Sp. K.

Opinie o Nicromet Sp. z o.o. Sp. K.

Jak w ogłoszeniu Operator linii produkcyjnej piszą o podstawowej obsłudze komputera to co mają na myśli? Mam nadzieję, że nie Excela, bo słaby w to jestem :D Na czym tam się pracuje ogółem? Mam nadzieję, że nic trudnego.

Aaa

Ktoś pracuje aktualnie w firmie na linii produkcyjnej? W ofercie piszą ze można liczyć na szkolenia i kursy a w opiniach ktoś napisał ze nie ma na co liczyć. Tylko jest ona sprzed roku. Ktoś mi może napisać jak to jest z tymi szkoleniami? 4K podają w ofercie. Trochę mało jak na aktualne ceny wszystkiego. Ale może jakieś premie dostajecie spoko?? Albo po czasie można liczyć na wyższe zarobki?

No ale osoba, która napisała powyższy komentarz zaznaczyła, że oferta jest sprzed roku i w niej było podane 4k, stąd pytanie o te zarobki, bo na pewno coś od tego czasu się zmieniło ... Serio dają 10% za obecność? Czyli jeśli masz np. L4, to tracisz te 10%? A ile jest dodatku nocnego?

Marti Nowy wpis
@Aaa

Żadnych podwyżek...odradzam,widać po ogłoszeniach że ciągle szukaja pracowników bo nikt nie chce tam pracować i nie tylko chodzi o atmosferę ...

Byly Nowy wpis

Jakoś pracowałem i nie było żadnych dodatkow nocnych

@Byly

Cześć, a jak dawno tu pracowałeś, w tym okresie też nie było żadnych podwyżek? Może zamiast dodatku nocnego dostawaliście posiłek regeneracyjny, bo chyba jest taka opcja. Ale mogę się mylić, dopiero chce aplikować do firmy.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Nicromet Sp. z o.o. Sp. K.?

Czytam te wasze opinie i tak się zastanawiam że skoro tak wam źle w tej firmie to dlaczego pracujecie albo dlaczego nie zgłosicie pewnych kwestii do sądu pracy,tak narzekacie ale jak co do czego to tchórze uciekacie,tak bo taka prawda że jesteście tchórzami! Czytam sobie różne opinie odnośnie różnych firm i wygląda na to że wszędzie w każdej jest źle więc po jaką cholerę jeszcze tam ludzie pracują,niech założą swoje byle by nie byli tacy sami jak ci właściciele tych firm ale pazerność i chamstwo jak widać wszechobecne gdzie się nie popatrzy tak wynika z waszych opinii!!!!

Nicromet Sp. z o.o. Sp. K. prowadziła rekrutację na stanowisko Asystent/ka Zarządu. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Ron

Witam. Czy może się ktoś wypowiedzieć na temat warunków panujących w firmie ? Mam na myśli kwestie finansowe, atmosferę i ogólnie wszędzie zalety, oraz wady.

@Ron

Super pytania :) Ja bym jeszcze dorzuciła szkolenia...Są jakieś? bardzo mi na tym zależy, żeby się zatrudnić i regularnie szkolić.

Rubik
@Edyta

Żadnych szkoleń nie uświadczysz Strata czasu i szkoda zdrowia dla tej firmy i dobrze z serca wszystkim radzę trzymajcie się daleko od tej firmy chyba ze chcecie charowac jak woły 24h / 7 dni w tygodniu (usunięte przez administratora)

Magdalena
@Rubik

No nie mów że robi się cały tydzień? Praca jest tak absorbująca że trzeba się tak poświęcać? Jak wygląda tutaj grafik pracy?

Anetka

Szukają kogos na wagę. Czy ktoś pracował jako wagowy?

Jestem byłym pracownikiem nie polecam tej pracy, nie szanują ludzi przy wstępnej rozmowie posuwają do podpisania umowę, w której zaznaczają że rezygnacja z pracy po podpisaniu umowy w trakcie 3 miesięcy wiąże się z karą finandiwa...w której normalnej firmie tak jest ? Duza rotacja

Niedźwiedź
@Gość

Zgadzam się z tobą mnóstwo papierów do podpisania ktore chronią firmę a tobie z wypłaty i tak urwiemy ile się da i nic nam nie zrobisz takie podejście szefa (usunięte przez administratora)

Marzena
@Niedźwiedź

A określone jest tu gdzieś bezpośrednio wartość tej przytaczanej kary, o której pisaliście? Pytam, bo ciekawa jestem z jakim ryzykiem mogłoby się to wiązać. Ktoś ostatecznie płacił?

Sylwia

Ale czemu niby jest nerwowo? Chodzi o złą atmosferę? Czy taka po prostu specyfika pracy? Z uwagi na zarobki też nie polecasz czy to akurat było ok?

Co dzieje się w Nicromet, że wciąż szukają głównej księgowej? (usunięte przez administratora)

Sylwia
@Kandydat

Może po prostu nie znaleźli idealnego kandydata?

Iwona

co znaczy to że źle traktuje ludzi ? mówisz o niskich zarobkach czy o jakimś zachowaniu w stosunku do pracowników?

Księgowa

Jaka jest atmosfera w księgowości? Dlaczego firma tak często szuka głównej księgowej?

Janusz

Dlaczego donoszą? Mają z to jakieś profity?

Ksiegowa

Witam czy ktoś się orientuje jak wygląda tam praca w księgowości? Dziękuję za prawdziwą opinię

Lidia
@Ksiegowa

Hejka! a pojawiła się jakaś oferta w księgowości że pytasz? Bo ja akurat bym chciała staż jako księgowa i też się rozglądam

Ile jest zmian w Nicromet Sp. z o.o. Sp. K.?

Rafael

Zależy jakie stanowisko pracy

Rafael

Zależy jakie stanowisko pracy

@Rafael

A to nie jest tak że cały zakład pracuje w jednych godzinach? Albo chociaż biuro? Ja bym chciała się dostać do biura.

@Rafael

Konkretnie to pracownik produkcji? :)

Automatyk

Hej, Powiedzcie mi, jak obecnie wygląda tu praca automatyka? Mam niedługo podpisać umowę za całkiem spoko kasę, aczkolwiek jak czytam opinie, to zaczynam się zastanawiać. Jeden znajomy, który pracował mówi, że spoko i jedyne co to żeby nie iść na stanowisko kierownicze. Co o tym myślicie? Ktoś pracuje teraz i wie, co się w firmie dzieje? Za wszelkie informacje wielkie dzięki

hehe
@Automatyk

(usunięte przez administratora) Poza tym spodziewaj się telefonów całą dobę i podejścia "praca zdalna z domu to nie praca", więc masz być dostępny, a Ci za to nie zapłacą.

@hehe

Jak nie zapłacą to mogę pocałować :D No ludzie, to nie przedszkole! Nie płacą to nie robicie, proste.

Czy jest w firmie odpowiedzialność za powstałe straty ?

Robić swoje trza ale dobrze płacą

Rafał

Dostaliście już wypłatę za kwiecień ?

Migdał

Miesiąc temu zadałem pytanie o stanowisko szefa ochrony , nic wielkiego . Jakie zarobki i obowiązki . Nawet się nie ukazało ????

Beata

Nicromet to polska firma działająca w branży recyclingowej. Spółka specjalizuje się w produkcji stopów odlewniczych dla odlewni aluminium w Europie. Odnośnie ofert pracy informacje zostawiam w linku. http://www.nicromet.pl/pl/praca Opiszcie proszę jak wygląda ścieżka kariery w tej firmie, i jaka atmosfera panuje między pracownikami?

Marzena

Nie do końca załapałam, co miałeś na myśli, ale dobrze wiedzieć, że - według Ciebie - firma Nicromet będzie teraz funkcjonować nieco lepiej. Wiem, że szukają tam Specjalisty ds. Handlowych. Orientujesz się, jaki mniej więcej jest zakres obowiązków osoby na tym stanowisku?

Zostaw merytoryczną opinię o Nicromet Sp. z o.o. Sp. K. - Bestwinka

• Jak się pracuje w Nicromet Sp. z o.o. Sp. K.?

Zobacz opinie na temat firmy Nicromet Sp. z o.o. Sp. K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nicromet Sp. z o.o. Sp. K.?

Nicromet Sp. z o.o. Sp. K.