brak logo

Ogilvy Action

Warszawa

Opinie o Ogilvy Action

fd 2013-01-22 11:09
Uciekać, jak najdalej.
fgt 2013-01-31 18:46
Również bardzo nie polecam. (usunięte przez administratora) aż strach.
3
Gal Anonim 2013-05-13 23:38
Niestety, nie polecam,(usunięte przez administratora)
dssa 2013-07-05 11:09
Nie płaca za nadgodziny a jest ich dużo. Praca 12 godzinna to standard. Czasami bywa i po 14-16. Czasami nie wychodzisz z pracy na noc.

(usunięte przez administratora)Przełożeni dzwonią po nocach, niezadowoleni z Twojej pracy lub chcąc obgadać nowy projekt. Czasami telefon możesz dostać o 3 w nocy a jak go nie odbierzesz, jeste [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na dywaniku. Stres jest chlebem powszednim, a management kontroluje wszytsko co robisz poza pracą- z kim się spotykasz, co robi twój chłopak lub narzeczona. Wszytsko co powiesz bedzie użyte przeciwko tobie.
iOS 2013-08-01 20:37
Jak bym czytał o Advalue, podobne klimaty. Przeszedłem z jednego (usunięte przez administratora)do drugiego.Mimo to i tak Oglivy to pikuś przy Advalue. Tam to dopiero panuję (usunięte przez administratora).Nie masz prawa tam do niczego, ew czasem zjeść i się wysikać.Na co dzień jesteś (usunięte przez administratora),i wysłuchujesz jaki jesteś beznadziejny, i jak mało się starasz (siedząc do 20 w pracy).Następnego dnia jak jesteś o 9:30 to masz (usunięte przez administratora), że się spóźniłeś.Atmosfera mega słaba, zero integracji, umowa byle jaka.Rotacja taka że co 2 tygodnie się kreacja zmienia.Generalnie są mega słabsze miejsca od Oglivy:)
anonim 2014-03-25 17:49
pracowałem w dziale PR - totalna porażka, brak jakiegokolwiek profesjonalizmu w zarządzaniu zespołem. Nieprzyjemna (usunięte przez administratora)atmosfera (pracuj za trzech i zostawaj po godzinach, pisanie maili po nocach, a nawet wymuszanie pracy w weekendy) - spychologia i brak szacunku do pracownika. Klienci stamtąd odchodzą i będą dalej odchodzić, jeśli nie zmieni się zarządzający.
2
ahhhhh 2014-04-11 20:19
Zgadzam się z przedmówcą. Nie ma życia w tej firmie.
ludzik 2015-01-15 09:13
Strona firmy jest dosyć nietypowo zbudowana, ale przyciąga wzrok http://www.ogilvy.com/Careers.aspx Zapraszają oczywiście do składania aplikacji, ale zastanawiam się czy to generalnie wystarczy. Czy nie trzeba wykazywać się podczas rozmowy rekrutacyjnej jakimiś ponadprzeciętnymi umiejętnościami i czego można się spodziewać po finansach.
wiktor 2015-03-22 14:28
Ogilvy Action to firma powstała w 2005 roku w Stanach Zjednoczonych, w ramach grupy komunikacyjnej Ogilvy. Działa w obszarze zintegrowanej komunikacji, ale jej głównym polem działania są aktywacje konsumenckie: promocje, programy aktywacyjne, samplingi, event marketing, relacje z dystrybutorami, marketing eksperymentalny, digital. Co do braku profesjonalzimu to bym się nie zgodził..
ijde 2016-05-07 15:34
Oczywiście, że będzie z tego 10 złotych na godzinę @serb. Jeszcze jest szansa, że dostaniesz umowę o pracę, więc nie wygląda to wcale źle :) Daj znać jak się zatrudnisz czy ci się podoba.
Boop 2017-04-14 21:18
Minusy
- brak wynagrodzenia za nadgodziny
- słabe zarządzanie
- brak przejrzystości i słaby dostęp do informacji
- duża rotacja pracowników
- obsadzanie stanowisk ludźmi, z którymi nie da się pracować (kolesiostwo)

Plusy
- luźna atmosfera
- multisport oraz opieka medyczna
- możliwość rozwoju
- czwartkowe warsztaty/szkolenia/agencyjne wypady do muzeum/imprezy
- duża przestrzeń do pracy
Marta 2017-07-26 09:28
@Boop myślę, że Twój komentarz będzie cenny dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie. Mam tylko kilka dodatkowych pytań do niektórych z poruszanych przez Ciebie kwestii. Wspominasz o dużej rotacji. Co konkretnie masz na myśli? Czy problem ten dotyczy szczególnie któregoś z działów firmy? Piszesz również o możliwości rozwoju. Jakie możliwości zapewnia Ogilvy Action? Czy są to dodatkowe szkolenia, czy też kursy podnoszące kwalifikacje?
Zostaw swoją opinię o Ogilvy Action - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ogilvy Action