Opinie o WOSANA S.A. w Andrychów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy WOSANA S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w WOSANA S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja napojów bezalkoholowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WOSANA S.A. w Andrychów

Duże mam szansę na dostanie tu (usunięte przez administratora) jako specjalista kontroli jakości, skoro spełniam wszystkie wymagania z ogłoszenia? Dobrze się nastawiam, ale chciałbym mieć jakąś pewność. Firma oferuje awans, tylko chciałbym wiedzieć jaki minimalnie czas trzeba przepracować jako specjalista żeby zmienić stanowisko.

Administrator Nowy wpis

W firmie WOSANA S.A. poszukiwano pracowników. Czy ktoś podjął pracę jako Mechanik Lotniczy?

Czy opowiecie coś o konkretnych zachowaniach? Znaczy, co kto robi no i czy wgl w firmie jest jakaś ścieżka zgłaszania nieprawidłowości do działu HR? Może specjalny mail albo skrzynka taka tradycyjna na tego typu uwagi.

Xyz

Jaka jest tutaj praca dla kobiet na produkcji?

@Xyz

Wgl czy są na produkcji stanowiska, gdzie rekrutowani są tylko mężczyźni, bo np. praca jest trudna fizycznie i wymaga dużej siły do noszenia jakiś ciężarów? Czy jak mam doświadczenie w pracy na produkcji przy linii około 6 lat, to tutaj mogę dostać stanowiska np. brygadzisty, czy to są posady dla ludzi do awansowania z niższych stanowisk?

Król

Czasy fizycznej pracy w tym zakładzie się skończyły. Musisz bardziej pracować mózgiem. Raczej pracownicy z niższego strzebla startują na brygadzistów

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy WOSANA S.A. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Mechanik maszyn. Jaki był jej rezultat?
koala

Miałem okazję kupić 100% sok mandarynkowy produkowany przez tę firmę, a sprzedawany w sklepach Kaufland. Okazało się ,że ten sok to wielkie (usunięte przez administratora) . Zastanawiające jest ,że firma bez sprawdzania towaru kupuje podejrzane artykuły narażając klientów .Gorszego (usunięte przez administratora)nigdy nie miałem okazji pić. Jest to mieszanina soku jabłkowego , wody i pomarańczy. Jak można tak nabierać klienta

Inga

Ktoś kiedyś pisał, że trzeba się wykazać żeby w ogóle myśleć o podwyżce. Czy ktoś wie co trzeba zrobić? I po jakim czasie przepracowanym wchodzą w grę ewentualne podwyżki? To prawda, że są one symboliczne, o 100zł więcej?

Kornela

na stronie firmy znalazłam ofertę pracy na stanowisko operatora produkcji. w ogłoszeniu można przeczytać, że pracownik może spodziewać się długoterminowej współpracy. czy to oznacza, że dostanie się uop na czas nieokreślony? czytam, że można podnosić również swoje kwalifikacje. w jaki sposób? organizowane są szkolenia, kursy? czy przybliżają one do jakiegoś awansu? myślę, aby tu zaaplikować.

Tom

Witam Chciałem zapytać jakie są stawki na początek pracy na magazynie jako magazynier i jak ta praca wyglada

Zainteresowana

Proszę podpowiedzieć coś więcej na temat pracy na stanowisku "specjalista do spraw logistyki". System zmianowy? Atmosfera w pracy, kierownictwo? Pytanie dotyczy placówki w Damnicy.

Olga
@Zainteresowana

Jest tu, bo też właśnie jestem zainteresowana taką pracą. Konkretnie to chciałabym, aby ktoś napisał, czy w tym dziale logistyki dużo używa się języka angielskiego w codziennej pracy? I czy na rekrutacji na tę posadę rekruter sprawdza poziom angielskiego?

Co jaki czas w WOSANA S.A. Andrychów ul.Batorego 35 A można ubiegać się o podwyżkę?

Mirosław

Pierwsze musisz się wykazać a może później jak będą mieć pieniądze to dadzą Ci 100 więcej

Maja
@Mirosław

Tak w ogóle to tylko podwyżki tutaj wchodzą w grę? Czy może jakiś system premiowy macie zapewniony?

Czy w WOSANA S.A. Andrychów ul.Batorego 35 A występują paczki/bony świąteczne?

Mirosław

Tak paczka i 100zl bonu

Dorota
@Mirosław

zawsze coś... i oprócz tego na święta coś jeszcze może tu potencjalnie wpaść czy to już jakiś limit jest?

Tak, jest fundusz socjalny w Firmie, plus pakiety medyczne.

Iza

Jaki fundusz socjalny? Chciałabym wiedzieć, na czym to polega dokładnie. Wyjaśnij, jeśli możesz tylko.

Kandydatka

Dzień dobry, interesuje mnie ogłoszenie dotyczące pracy na stanowisko koordynator ds. gospodarki magazynowej, czy ktoś mógłby napisać coś więcej niż jest w ogłoszeniu. np atmosfera w pracy itp....

Dorota

Czy wie ktoś coś na temat obecnych przyjęć do firmy? na stronie widziałam ogłoszenia ale ostatnie jest z czerwca... to one są aktualne i nikt do teraz się nie zatrudnił czy zapomnieli odświeżyć ofertę? stroną zarządza dział it tutaj jakiś czy kto?

Witam, chciałbym się dowiedzieć na czym polega praca w owej firmie oraz czy dużo jest pracy fizycznej jeśli chodzi o mężczyzn, pozdrawiam

Paranoja - oddział nr 3

Spychologia, spychologia i jeszcze raz spychologia. Dyrektor zakładu jest wszechwiedzący,nie przyjmuje żadnych uwag od ludzi pracujących na stanowiskach po kilkanaście lat. Kierownictwo które boi się dyrektora i na każdego jego wymyślone decyzje nie z tego świata przytakują. Każdy próbuje podłożyć świnie, na wszystko trzeba mieć podkładkę bo inaczej ci nie uwierzą i zajdą. Brak płatnych nadgodzin, informacja o pracującym weekendzie przychodząca po godzinie 20 w piątek ( SMS typu: jutro masz przyjść na 6 rano). Ludzie przychodzą tam i się zwalniają po tygodniu, bo nie dość że płaca najczęściej nie pokrywa się z tym co było ustalane na rozmowie kwalifikacyjnej to na dodatek dyrektor po tygodniu wymaga wiedzy zdobywanej przez conajmniej pół roku na danym stanowisku. Jedynym plusem są ludzie, zwykli pracownicy którzy są kręgosłupem tego nędznego wytworu. Ciężko pracują żeby kierownictwo mogło dostać choć jedno miłe słówko od dyrektora . Nowe osoby w firmie można policzyć na palcach jednej ręki, reszta to stali pracownicy którzy najczęściej mieszkają bardzo blisko zakładu i pracują na zasadzie "8godzin i do domu" lub osoby które niebawem przechodzą na emeryturę. Jednym słowem- omijać, chyba że ktoś chce posmakować pracy w systemie 3 zmianowym, latem 7 dni w tygodniu , za 3000 brutto i bez płatnych nadgodzin ( odbierasz nadgodziny i przepracowane weekendy jesienią kiedy za oknem pizga wiatr i deszcz)

Bura38
@Paranoja - oddział nr 3

Zgadzam się. Słaby zakład.

Klient detaliczny

Soki super , opakowanie kartonowe 1 litra tragedia , wygina ie na prawo i lewo przy nalewaniu , druga wada jeszcze gorsza tego opakowania to otwieranie twarde ciężko wylamac lub calosc odpada od kartonu na dodatek zamykanie po otwarciu juz nie dziala , opakowanie kartonowe na soki polecam zmienic bo to wstyd dobre soki pakowac w ten bubel , otwieranie nakrętka lepiej zdaje egzamin

Wosana
@Klient detaliczny

Bardzo dziękujemy za przekazanie informacji dotyczących jakości produkowanych przez nas wyrobów. Uważnie podchodzimy do wszelkich sygnałów od Konsumentów, dlatego też wskazane uwagi wykorzystamy do pracy nad doskonaleniem jakości oferowanych przez nas produktów. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, które prosimy kierować na adres: konsument@wosana.pl.

AdamoS

Dzień Dobry chciabył poinformować ze 3 zgrzewka nie ma gazu w wodzie smakowej( Code) 20545079 Partia ZA1 170439 274 30,09,2021 10;55 Powtarza się już to kilka razy brak smaku brak gazu

@AdamoS

Dzień dobry, dziękujemy za uwagę i sugestię, bardzo prosimy o kontakt na adres e-mail: konsument@wosana.pl, abyśmy mogli w pełni zbadać temat. pozdrawiam

Azx

Chciałam zapytać czy jest tam praca dla kobiet i czy praca jest w systemie zmianowym a jeśli tak to w jakim.

@Azx

Dzień dobry, obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowiska dla Pań, ale wakaty dla tej grupy jak najbardziej są. Praca w Dziale Produkcji i Magazynu odbywa się w systemie III zmianowym. pozdrawiam

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak, oczywiście

Minetka

Czy to jest polska firma czy tylko udaje polską ?

Zostaw merytoryczną opinię o WOSANA S.A. - Andrychów

• Jak się pracuje w WOSANA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy WOSANA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WOSANA S.A.?

WOSANA S.A.
2.6/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Batorego 35A
    34-120 Andrychów