Opinie o Leithauser Polska Spółka z o.o. w Leszno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Leithauser Polska Spółka z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Leithauser Polska Spółka z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leithauser Polska Spółka z o.o. w Leszno

magazyn Nowy wpis

Zastanawiam się dlaczego pracownicy mają pretensje do dyrektora? Pan T. był osobą zarządzającą musiał słuchać właścicieli nie mógł sam podejmować decyzji też dostawał wypłatę , a że większą mój boże każdy mógł skończyć studia i zarządzać. Wypłata za m-c kwiecień przelana na konto myślę , że za maj też przeleją. Więcej optymizmu pozdrawiam byłych pracowników ,

Co jaki okres czasu w Leithauser Polska Spółka z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Miki Nowy wpis

Firma już nie istnieje. Ogloszona upadłość z powodu koronawirusa. Wiszą ludziom wypłaty za kilka miesiecy.

Leszczyniak

Powiem szczerze ,ze brak słów na tę firme. Wszystko rozumiem ale nie wypłacic pieniedzy za prace. Bylem tak kilkukrotnie i same marynarki opiewaly na kwote od 150 euro do ponad 200 a gdzie reszta. Śmiech na sali. Ludzie idzcie tam i bierzcie co jest bo zaraz zielskiem firma zarosnie.

Pracownik Nowy wpis
@Leszczyniak

A co ciebie to obchodzi głupie rady żeby iść i kraść do zakładu nie byłeś pracownikiem to się nie wypowiadaj

tylko doradzam

każdy z was z osobna wypisuje różne swe poglądy ,proponowałbym się wspólnie umówić wy jako osoby poszkodowane złożyć pozew grupowy do prokuratury ,najlepiej zewnętrznej nie miejscowej niech rozpozna sprawę ktoś z zewnątrz np,Wrocław ,Poznań ,Kalisz,Ostrów czy inna i będziecie mieć wszystko poukładane ,pamiętajcie kujcie żelazo puki gorące bo może być za późno macie do siebie kontakty więc uruchamiajcie je spotkanie w dniu o godzinie tam i tam jakiegoś radcę prawnego do stworzenia odpowiedniego pisma i działajcie trzymam za was kciuki jestem tutaj kimś obcym ale życzliwym spotkało mnie to kiedyś i udało mi się wygrać sprawę z nawiązką sąd pracy nic nie kosztuje pracownika zero złotych powodzenia

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Leithauser Polska Spółka z o.o..
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Mąż pracownicy

Nigdy nie bylo szacunku dla pracownika w tej firmie uderzyć do domu dyrektora brac co popadnie z domu na poczet wypłaty.

Kolorufka

Proponuję wszystkim pracę przy zbiorze truskawek. Jak nauczycielom ten osioł z PISu ha, ha, ha Teraz wiecie na kogo głosować. Pisuary wam nie pomogą. To już chyba czujecie ha, ha, ha.

Była już pracownica
@Kolorufka

Firma nieudolna nie umiałam skorzystać z pomocy państwa teraz to na rząd z ganiają a dyrektor kłamał że nie mogę z tarczy skorzystać a nic w tym kierunku nie robili skandal ta firma to zawsze tylko oszukiwać pracowników umiała i sie przejechali to koniec trzeba iść dalej tyle jak najmniej takich pracodawców tylko ludźmi szkoda bo fajna tam ekipa była te wszystkie kobiety pracowite i takie miłe i zawsze uśmiechem mimo tych wszystkich co tam rządzili źle

Kiedy będzie wypłata za kwiecień i postojowe za maj. Przecież to jakaś paranoja. Za co my mamy żyć? Za co zapłacić rachunki?

Ktoś coś wie kiedy będą pieniądze ?

Ja.

To jest obłęd żeby nie było pieniędzy za kwiecień i maj ! Zero szacunku dla pracowników i obecnych i byłych . Brak jakiejkolwiek informacji ja temat firmy . Co za ludzie rządzili ta firma ? Najgorsza kadra rządząca. Inne firmy umieją rozmawiać i próbują rozwiązać problem, a ta firma co zrobiła ? Ogłosiła postój i nikt nic nie wie. (usunięte przez administratora)

Co tam panie z biura robią proste kradną następne wypłaty z dyrektorkiem prokuratura powinna tam wejść i ich wszystkich pozamykać bo sobie przywłaszczy wypłaty głupie suki

Panie z biura prawie codziennie są w pracy. No na pewno nie za darmo. Chociaż one twierdzą że też nie dostały wypłat hahaha. Pytanie tylko co one tam robią skoro produkcji nie ma. Mało tego,całe województwo mówi o masakrycznej sytuacji Leithausera ale nasze panie z biura nic nie wiedzą i nic nie słyszały haha no co za bidulki

Aa

Proszę poczytać prawo pracy zanim Pani coś napisze. Nawet jeśli produkcja nie pracuje, ma tzw. postojowe to należy naliczyc wynagrodzenie oraz szereg innych dokumentów wystawić . A to że firma nie płaci to juz inna sprawa.

Uhy
@Aa

Oczywiście wystawić trzeba, ale za darmo to robic ?Za darmo umarło

Kiedy będą wypłacone pieniądze za maj i kwiecień? Kiedy w końcu ktoś z nami porozmawia na temat firmy co dalej?

m.

głucho wszędzie, a w głosie wlkp. piszą, że w zakładzie będą zwolnienia grupowe, ciekawe co z zaległymi wypłatami..

kol

co tak narzekacie szukajcie nowej pracy może na razie być sezonowa na przeżycie na opłacenie rachunków życie jest trudne nie zawsze jest kolorowo trzeba działać dorośli ludzie a nie umieją się ogarnąć nowe motto praca nowa praca to recepta na problemy

mieszkaniec
@kol

Ty moze jestes mlody to mozesz szukac innej pracy,a ktoś jak jest starszy i przed emerytura to kto przyjmie taka osobe

@kol

Przepracuj cały miesiac. Rozplanuj sobie na rachunki i ogólne przeżycie po czym dowiedz sie, że nie otrzymasz tych pieniędzy. Ciekawe czy ty byś miał/a nastawienie "A uj, spoko. Jest praca sezonowa.Najwyżej stracę tylko dach nad głową" Pozdrawiam Panią/Pana Dorosłego

kol
@Gość

za 2 tys.to się dachu nad głową nie straci a czekanie i gdybanie do niczego nie prowadzi żeby się nie pogrążyć bardziej to trzeba do innej pracy zapier....lać a nie że się tego czy owego nie opłaci będziesz siedzieć na (usunięte przez administratora) to długi jeszcze większe a jak się nie chce pracować to się ma co się ma czyli wielkie zero

Haha
@kol

Jesteś pewna, ze się nie straci ? 1 miesiąc bez wypłaty , 2 miesiąc bez wypłaty . Ok 2 tys to nie kokosy ale jeśli mąż zarabia powiedzmy przykładowo 2500 to jedna wypłata na opłaty jest . Nie każdemu się powodzi jak Tobie , bo pisząc takie rzeczy masz pewnie dobrze zarabiającego męża bo jakbyś go nie miała i byś musiała żyć za te grosze co zarabiałaś turaj to ciekawe czy byś taka mądra była. Albo jakbyś sama wychowywała dziecko .

Kol
@Haha

Jak się siedzi w domu jeden miesiąc potem drugi i nic się nie robi w kierunku szukania pracy to tak jest a wy tylko na garnuszku męża sama zarobic to juz nie umiesz a jak mąż kopnie w cztery litery i znajdzie inną zaradną to potem płacz i zgrzytanie zębów ja napisalam że nie ma co czekać za tym bankrutem za kasą tylko znaleźć nowego pracodawce prędzej czy później a czekanie na cud nie mam dobrze zarabiającego męża sama idę do pracy a nie jak siedzę i narzekam nikt ci nie da pieniędzy tylko nowa praca i tyle w temacie

Haha
@Kol

To niech oni zwolnią ludzi . A nie żeby ludzie sami się zwolnili. Po co postój cały czas

@Kol

To może napisz gdzie pracujesz że tak świetnie Ci idzie i śmiejesz się z innych. Wszyscy tam pójdziemy

Ha
@Kol

Jak na garnuszku męża skoro pracowałam , przepraszam pracuje ? Myśl co piszesz . Na garnuszku męża to bym była jakbym nie pracowała wcześniej i ciągnęła pieniądze z jego konta. Poza rym mąż mnie kocha i nie rzuciłby mnie z powodu ze tracę prace ,Wszystko da się rozwiązać . a jeśli ty tak miałaś Albo miałabyś ze mąż by cię kopnął w 4 litery to przykro .Nie mierz każdego faceta jedna miara.

Kiedy będzie wypłacone postojowe? Za co mamy teraz żyć.

To prawda w tej firmie od kilkunastu lat było źle ,wieczne nadgodziny za które były płacone marne grosze ewentualnie były do wybrania . Zwalniając się nie żałowałam bo gorzej niż tej firmie już mieć nie mogłam i się nie pomyliłam.

Wszyscy teraz narzekacie, a przecież w tej firmie od dawna dzieje się źle. Każdy z Was nie raz mówił, ze się zwolni, każdy marudził jaka to zła firma, a i tak tam zostaliście I pozwalaliście sobą pomiatać. Teraz Wam właśnie firma pokazała gdzie ma pracowników....

kierowca

Proponuje w piątek nie tylko przejść pod dom dyrektora ale również zrobić strajk głodowy pod firmą może w końcu ktoś się nami zainteresuje na poważnie i nam zapłaci zaległe pensje. ludzie musimy walczyć o swoje bo to są jakieś jaja z czego my mamy żyć.

@kierowca

I tu jest racja trzeba naprawde cos zrobic bo niema za co zyc ale tez rachunki

Pracownica
@kierowca

Jestem za. Szumu narobiono, a nikt z tym nic nie robi. Żyć nie ma za co. Rachunki zalegają. Skoro są w stanie wypłacić połowę, to gdzie to jest? Powinni to od razu wypłacić skeoo dyrektor tak postanowil. A to aby gadanie. Co mają zrobić młodzi, którzy nie mają oszczędności? Osobiście musiałam się wyprowadzić z Leszna, przez brak wynagrodzenia.

pracownik były
@kierowca

Strajk to chyba pójdziecie zrobić, ale do Niemiec pod domy Leithäusera Floriana i Andreasa Franza xD

Czy ktoś cos wie co w końcu z ta firma dalej będzie a co z kasa

Skoro dostaliśmy te kase to gdzie ona jest,caly czas nas zwodza a nie ma za co zyc i to ich nie interesuje

Wszędzie piszą, że my jako pracownicy Leithauser otrzymaliśmy połowę wypłaty za kwiecień. Tak nie prawda, nic nie otrzymaliśmy! Jak i za co żyć?!

Zostaw merytoryczną opinię o Leithauser Polska Spółka z o.o. - Leszno

• Jak się pracuje w Leithauser Polska Spółka z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leithauser Polska Spółka z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Leithauser Polska Spółka z o.o.
1.5/5 Na podstawie 67 ocen.
  • Usługowa 3
    64-100 Leszno
  • NIP: 6971979691 KRS: 0000096176

Leithauser Polska Spółka z o.o.