Trokotex Polymer Group Sp. z o.o.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Trokotex Polymer Group Sp. z o.o.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Jaka umowa obowiązuje w Trokotex Polymer Group Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Jaki dress code obowiązuje w Trokotex Polymer Group Sp. z o.o.?

Xyz Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie, atmosfera kiepska w biurze, jest to wejście w stado wilków...

Bulli

Pracowałem przez okres paru miesięcy,mogę tylko krótko powiedzieć że Brygadzista i jego zastępca sprzedają złom i nie dzielą się z resztą hali,nie które osoby tam długo pracujące śpią w tzn.stołówce po godzinie czasu a reszta pracuję dalej jak niby nic się nie stało.Oczywiscie w biurze siedzą nic o tym nie wiedzą lub nie chcą o tym wiedzieć lub ręka rękę myje...!!!Nie polecam nikomu żeby tam wogole zaczynał jakąkolwiek pracę bo szkodliwego nie płacą,nie wspomnę o jakimś ubraniu ochronnym od firmy lub jakieś buty których nie da się nosić.Pozdrawiam

Wanda
@Bulli

Nie najlepiej to brzmi ale może faktycznie w biurze o tym spaniu nie wiedzą. Próbowałeś to zgłaszać? Jak w ogóle z podejściem przełożonych do pracowników, przejmują się problemami które powstają na bieżąco przy pracy?

Pracownik z małej wsi. Nowy wpis
@Bulli

Jeżeli to co robiłeś w Trokotex nazywasz praca to bardzo współczuję Twojemu kolejnemu pracodawcy.Przyszedles do nas na dużą hale bo nigdzie Cię nie chcieli poprostu nie nadawałes się do tej pracy lub raczej z twoimi problemami zdrowotnymi nie nadajesz się nigdzie .Ciągle bolała Cię głową ,byłeś zmęczony nie chciało Ci się pracować ogólnie chęć nauki była Tobie obca.Zlom zbierany przez nas i sprzedawany jest po to żeby był cukier kawa i herbata.Ubranie robocze i buty oraz środki ochrony dostałeś.Nawet nie zdążyłeś ich założyć bo ciągle Cię nie było .Dobrze że oddałeś je komuś komu się naprawdę przyda. L4 opieka i tak w kółko.

Jaro

nie warto marnować czasu

Janek
@Jaro

Popieram cię Jaro szkoda marnować czasu na tę firmę , marne zarobki , lepiej poszukać innej pracy .

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Trokotex Polymer Group Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Czy Trokotex Polymer Group Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Felek

Kartę multisportu???? Hahaha ciesz się że wypłatę dostaniesz...

Agnieszka

Witajcie, na forum w ostatnim czasie najwięcej pojawia się wpisów w formie pytań, na które niestety nikt nie odpowiada. Nie wiem czym to jest spowodowane. Dlaczego tak mało osób się tutaj udziela? Warto by było móc dowiedzieć się z wątku czegoś na temat pracy w Trokotex Polymer Group. Zachęcam do większej aktywności.

Jak wyglądają na obecną chwilę zarobki na produkcji prętów?

@nicki z czego wynika ten stres?

Nicki

Praca w biurze wiąże się ze głównie z humorami (usunięte przez administratora)s . Nerwowa atmosfera, nadęcie i stres.

@jaro dlaczego nie warto?

Pazio

Nic specjalnego,szkoda czasu, wszystko się sypie ...

Gustaw

W firmie trzeba pracować więc nie każdemu to odpowiada. Generalnie to bardzo dobra firma.

Jarek
@Gustaw

Haha, pracować? Wszędzie trzeba pracować. Żeby zarobić trzeba nadgodziny robić a i problemy z wypłatą.

Stan

ta firma jeszcze jest?

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w firmie Trokotex Polymer Group Sp. z o.o.? Jak tak, to dlaczego?

Zenon

Nie polecam tu roboty. Marna kasa i brak poszanowania.

Robert

To bardzo dobra firma, pewnie niej est łatwo się dostać.!!

małpa

Brak poszanowania czasu człowieka. Byłem na rozmowie, brygadzista oprowadził po halach opowiedział wszystko, porozmawialiśmy - na koniec powiadomił mnie że zostałem przyjęty i w poniedziałek po weekendzie mam stawić się po skierowanie na badania. Stawiłem się w pon i poinformowano mnie że nic im o tym nie wiadomo że brygadzista jest do środy na urlopie że będą dzwoni, po czym już się nie odezwali. Szanujcie człowieka! Czy to taki problem zadzwonić i powiadomić!? Po co taka sytuacja?(usunięte przez administratora).

Dawid

Czyżby tak dobrze się pracowało, że nikomu nie chce się pisać na forum? Interesuje mnie praca w firmie , może coś podpowiecie??

Agnieszka

Jak wygląda system pracy w Trokotex Polymer Group? Często w firmach zajmujących się produkcją obowiązują systemy zmianowe. Jak ma się sytuacja w tej firmie? Dla osób szukających pracy będą to kluczowe informacje, ponieważ nie każdy może pozwolić sobie na pracę w różnych godzinach.

Agnieszka

@stary, dziękuję za informację. A jak przedstawia się atmosfera?

aj

Widocznie nic się nie pokazuje @Olek, bo każdemu odpowiada bieżąca atmosfera w firmie jak dbałość o relacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Trokotex Polymer Group Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Trokotex Polymer Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trokotex Polymer Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Trokotex Polymer Group Sp. z o.o.