Opinie o NIFCO KOREA POLAND w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy NIFCO KOREA POLAND. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w NIFCO KOREA POLAND o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NIFCO KOREA POLAND w Żory

Jeżeli mam nocną zmianę to ona zaczyna się od już niedzieli czy dopiero od poniedziałku??

Czarna

Od poniedzialku????

@Czarna

@Czarna Dziękuję za odpowiedź ale... Jesteś pewna? xD

Czarna

Od poniedzialku na pewno

I co, zadowoleni z przelefu? Ukraina już dostała....

@Adam

Przelew? Jaki? Wypłata już dawno była?

Jo
@Adam

Kiedy niby ten przelew był?

Blee
@Adam

Komuś się nudzi i pierdółki pisze....

Po co ludzi nakręcasz??

pracownica

Polecam firmę,praca lekka,atmosfera w firmie dobra,wypłaty na czas,jeśli nadgodziny to płatne zgodnie z przepisami,jeśli nie możesz zostać nagdodzin to nie ma problemu,paczki na święta dla dzieci są,karty na jedzenie i napoje są,dodatkowe premie świąteczne i wakacyjne są,co w innych firmach niekoniecznie,stażowe płatne,premia frekwencyjna jest,dodatek do dojazdu jest (ale warto byłoby nieco podnieść) ,tylko jeden minus za dużo ukrainy

kropeczka

to niech (usunięte przez administratora)przenoszą ludzi co chcą się przenieść (wymiany), a te dwie kupelki co się teraz przeniosły powinni rozdzielić do innych grup! a nawet innych zmian!!!!!!!!... Najlepiej mieć rodzinkę w biurze co wszystko załatwi.. a niewinne osoby, które nie chcą zmian, są przenoszone. Podłe to. ŻYCZĘ Oby Nowa grupa i rodzaj pracy pań KiE okazała się dla nich znacznie gorsza niż poprzednia. btw. jakiś czas temu nawet nie było mowy o przeniesieniu do innej grupy, trzeba było się zwolnić, ale jak się ma chody u pani Paulinki...

Kacha

Szkoda że liderów nie mieszają, a powinni bo niektórym to się trochę w główce poprzewracało

@Kacha

Mam pytanie,doszły mnie słuchy że mają być wypłacane socjalne ponieważ nie będzie organizowany festyn rodzinny we wrześniu. Co wiecie na ten temat?

Mona
@Ania

Nic nie wiemy

kropeczka

i znów kumpElKi się popisały w nowej grupie pracują chwile a już ich więcej nie ma niż są... współczuję liderce Madzi, dostać dwiE taKie co nawet do roboty nie przychodzą...

Rozbawiona
@kropeczka

Od kiedy jest zakaz wybierania własnych dni urlopu? Nie masz co robić tylko obgadywać ludzi na necie? Może powiedz to dziewczynom w oczy? Współczuć to można takim osobom jak Ty, bez własnych zajęć. Wstyd.

Pa

właśnie że będą żałować ,nie dość ze fajna grupa ,fajna liderka oj będą i żadne brawa dla nich bo już słyszałam ze żałują

@
@Pa

Moim zdaniem dobrze zrobiły ,że zmieniły grupę przecież od dłuższego czasu słychać na hali ,że zle się dzieję w tej grupie . Pamiętam jak zwolnili niewinną dziewczynę zastanawia mnie tylko dlaczego skoro była dobrym pracownikiem.

Magazynier

Pięć Pań przeprowadzało rozmowę kwalifikacyjna i dużo pytań trochę nienormalna rekrutacja kij wie kogo oni szukają.

Pytanie coś jak "Dlaczego mamy Cię przyjąć"

Luzik

Nie byłaś w tej firmie menadżerem ani nikim więc duperele wypisujesz a to koreańska firma oni myślą że są w Korei a reszta tym nasiąkła .Teraz pracuje w innej firmie tam można polegać na kierownictwie.A nie same du...lizy.

Nowa

Gdybyś był managerem dużej firmy tak jak to opisujesz to swe mądrości zostawił byś dla siebie nas już wystarczająco wymieszali z naszymi koleżankami i kolegami z Ukrainy.Ich proponowała bym porządnie wymieszać żeby w końcu zaczęli robić bo na palcach można policzyć ile z tych obcokrajowców tak naprawdę uczciwie pracuje a pozostali tylko do pracy na godz przychodzą ,gdyby faktycznie tak nasi koledzy z Ukrainy ciężko pracowali jak wymaga się to od Polaków to niech mi pan wierzy ,że nie pracowali by codziennie od 6.00 -22.00 a największymi lebrami na montażu to są paleciarze takich w tej firmie jeszcze nie bylo

Rozbawiona

Jestem ciekawa jaki związek ma Pani tryb pracy z czasem wolnym pracowników, chociaż metoda w miarę dobra, to nie zapobiega pisaniu na GoWork, takiej władzy to by się chciało ;)

Frick

Co masz przeciwko opiniom.

Ano

Będą płacić socjal

@Ano

Jaki socjal?

Jo
@Xxx

Kiedy będą płacić

@Jo

A coś mają płacić? Z jakiej okazji?

tutus
@Jo

Przestancie ploty powtarzac, tylko o kasie gadacie.

Www

Obawiam się że jedna paczka papierosów nie wystarczy ,teraz sam powinieneś poczęstować wszystkie osoby ,które ciebie częstowały i częstują codziennie więc weź ta paczuszkę a może i dwie .Po drugie leaderowi nie wypada wpisywać takie wykropkowane zdania .

Rylec
@Www

Jo mom emerytura górniczo tu nima problem dam z nawionzkom caly kosz papieroskuw na montaz jeno mojo bierta podwawelska w pychol.

Www

Szanowny Pan Przemek lider (technik montażu) ,czy nie jest Panu wstyd sępić papierosy od pracowników skoro nauczył się Pan palić papieroski a nie ma pan pieniędzy na nie to proszę rzucić palenie ewentualnie pisać prośbę do HR o podwyżkę zaznaczając że nie ma Pan na papieroski

Przemek
@Www

(usunięte przez administratora) Jeżeli zdarzyło się że chciałem od ciebie pożyczyć (jak to ująłaś sępiłem) fajkę to zapraszam do maintenes, oddam z nawiązką całą paczkę.

Zmotywowany

Widziałem, że szukają na magazyn - czy warto wysłać CV ??

Zmotywowany
@Zmotywowany

Po ocenach postu widzę że chyba nie warto ? Czy moge prosić o jakąś opinię ?

Zuzi
@Zmotywowany

Jezeli potrzebujesz pracy to skladaj CV i nie patrz na opinie. Zawsze sie znajda osoby ktorym nic nie pasi a jednak dalej tu siedza?

ktos

jutro pracujemy

Yana
@ktos

Wzruszyła mnie Twoja historia.

B(60)GDAN

Więcej kraszu jak oryginału prowda

ZiomekPoziomek
@B(60)GDAN

heheh samo prowda Bodzio

RoNL

Witam. Ukraina jeszcze pracuje ale to już końcówka . Oni teraz szukają pracy za lepsze pieniądze w Niemczech Austrii Belgii Holandii a Polacy zostaną ale to może być za późno bo nikt tam nie będzie chciał pracować . Pozdrawiam

...

Będzie firma płacić wakacje pod gruszą ??

Bebe
@...

Tak prawdopodobnie bedzie premia w piatek.

Korona
@Bebe

No i kaj ta premia jo sie pytam? Adecco juz dostalo a my to co?

.....
@Korona

Przelew już jest.

Niezadowolona
@.....

Kotos kto znajduje najwięcej wad dostaje najmniej śmieszne nie... Zobaczymy na świeta.. Płakać się chce

Słownik
@Niezadowolona

Możesz następnym razem zgłosić, że nic nie chcesz dostać, cieszę się z tego co dostałam chociaż inni mieli lepiej, ale lepiej to niż nic. Pozdrawiam

Rozczarowana
@Niezadowolona

To jest prawda... Ktoś naprawdę (usunięte przez administratora). Za 3 i dostał śmieszna kwotę premii

Crew representative

W związku z drastycznie rosnącymi cenami życia. Załoga Nifko strony Polskiej żąda podwyżek w wysokości co najmniej 40% wynagrodzenia netto. Radzimy zarządowi Nifko poważnie odnieść się do tej informacji. Nie zastosowanie grozić będzie stratami wydajnościowo jakościowymi oraz strajkiem.

nosz

pytanie,dlaczego nowa pani menager montażu chodzi po hali ,magazynie bez maseczki ewentualnie ma ją na brodzie? czy to oznacza,ze maseczki można już zdjąć?

Ktoś
@nosz

Bo myśli że jest nie zniszczalna. Współczuję wam ludziska. Pilnujcie się bo po trupach dotrze jeszcze wyżej. Upominać potrafi każdego ale sama nie przestrzega zasad bhpi higieny.

Anita
@nosz

Witam Serdecznie. Chciałabym zapytać biuro kiedy będzie zrobiona klimatyzacja na montażu bo padamy jak muchy.temperatura dochodzi do 29 stop.Jak my mamy pracować w takich warunkach?A w dodatku w maseczkach.??Pytam tu bo kartkę z zapytaniem wysłałam tydzień temu ale do tej pory nie otrzymałam odpowiedzi.A co do Pani Menager to jest jej sprawa i napewno nikogo się nie czepia o maseczki. Pozdrawiam

Megi
@Anita

Wpadnij na wtryski to zobaczysz jaka jest super klima tylko 33 stopnie.

Ktoś
@nosz

Bo nie wiem czy zauważył ktoś, że co nie które liderki wyżej (usunięte przez administratora)niż głowę mają. Żądza pieniądza.

On
@Anita

29 stopni na montażu? Zapraszam na wtryski 35 i wiecej

ona

Jak wyglądają warunki zatrudnienia pracowników biurowych/administracji? Jaka atmosfera?

ona

Dlaczego dramat? atmosfera, zarobki?

@kris

Może Pani/Pan powiedzieć coś więcej?

@ona

wynagrodzenie - najniższa krajowa + powoli "pięcie się" po 200-300 pln podwyżki z roku na rok. Warto jeśli jest się po studiach i brakuje doświadczenia zawodowego. Jak już masz doświadczenie w obszarze w którym sie specjalizujesz jest to dobra podstawa aby skuczyć dalej.

elwin
@ona

nawet jak przyjdziesz z doświadczeniem w branży czy w innej pracy czy byłaś managerem czy specjalista witają cię jako asystent z najniższa krajowa a awans co ileś lat

xmmmx
@były pracownik

Firma tylko i wyłącznie dla osób które nie mają doświadczenia i potrzebują go w danym dziele - porobić rok max 2 i uciekać. Sama potraktowałam tę firmę jak poczekalnię - zrobiłam doświadczenie i zmienilam pracę na o wiele lepiej płatną w dodatku z awansem stanowiskowym względem "nifco hierarchi" przeskoczyłam aż dwa szczeble- gdzie w tej firmie musiałabym czekać 5 lat według ich zasad. Firma nie docenia dobrych pracowników, racja co do wynagrodzenia - bardzo słabe niewiele więcej niż najniższa krajowa. Rotacja w biurach jak i nie tylko tam - duża - mało jest pracowników z długim stażem. Nie ma perspektyw na rozwój.. Dodatkowo kobiety są dyskryminowne / gorzej traktowane za swoją płeć. Aby się doczekać awansu to trzeba czekać nie wiadomo ile, za to mężczyźni awansują bez problemu a nawet poza ustalonymi regułami. Na rozmowie kwalafikacyjnej obiecują wiele, jednak później okazuje się że niestety nie wygląda to tak pięknie. Prawda jest taka, że praca sama w sobie nie jest zła i przelew przychodzi zawsze na czas -a więc plusy są. Dodatkowo mogę powiedzieć, że poznałam świetnych ludzi w dziale przez co praca tam była przyjemna :) Z niektórymi w dalszym ciągu mam kontakt.

Koko
@xmmmx

Na montażu to nawet awans dostał ktoś kto powinien latać po hali i naprawiać usterki. Ale teraz został Lyderem i łazi taki z zadartym nosem.

Lej kondensacyjny
@Koko

(usunięte przez administratora) jeden z drugim najwidoczniej awans mu się należał i może być z tego dumnym a ty pokrako nos w podłoge i sie nie wychylaj.

Haha
@Koko

Śmieszy mnie jak w grupie u liderki W psiapsiułeczki wchodzą jej w cztery litery. Jak zrobi parę kroków to psiasi wieszają na niej psy . Czy ona tego nie widzi .Żal mi jej , że jest taka ślepa

Oko Bogdana

Premie czuć juz w powietrzu.

@Oko Bogdana

Dla wybrańców

Ksiek

Kiedy jako premia bo ni mom na marchew dla koziczek?

Fasola

I co zadowoleni z premii ?

@Fasola

Jaka premia, siejesz ploty i po co?

upał

"Miejsca do czerpania wody pitnej przez pracowników muszą znajdować się w promieniu 75 m od stanowisk pracy (zgodnie z paragrafem 112 rozporządzenia Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej z dnia 26 września 1997 r. w sprawie ogólnych przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy). Jeżeli woda w biurze nie jest zdatna do spożycia, pracodawca ma obowiązek nieodpłatnego udostępnienia pracownikom wody pitnej. Może to być woda butelkowana czy z dystrybutora." Jak ma się ten przepis do naszych dystrybutorów z wodą,której zresztą bardzo często nie ma!

@upał

jeszcze " Ponadto firma powinna zapewnić pracownikom zimne napoje, wzbogacone o sole mineralne i witaminy (np. schłodzoną wodę mineralną) w szczególnie trudnych warunkach pracy. Zgodnie z przepisami prawa, za takie uznaje się pracę przy temperaturze przekraczającej 25 st. C na zewnątrz lub w temperaturze przekraczającej 28 st. C w pomieszczeniach zamkniętych, nawet w klimatyzowanym biurze. - Pracodawca powinien zapewnić pracownikom nieodpłatnie zimne napoje, gdy temperatura na stanowiskach pracy przekracza 28 st. C, a na otwartej przestrzeni – 25 st. C. Napoje powinny być dostępne stale, w ilości zaspokajającej potrzeby zatrudnionych – przypomina Główny Inspektor Pracy, Katarzyna Łażewska-Hrycko." Dostępne S-T-A-L-E stale a nie co jakiś czas , niestety u nas na hali nie ma dostępnej wody "stale" jest tylko czasami ,proszę,żeby zarząd wprowadził osobę odpowiedzialną za uzupełnianie wody na bieżąco,tak,żeby STALE była dostępna

Tetryk
@.

To może wyznacz siebie?

Zostaw merytoryczną opinię o NIFCO KOREA POLAND - Żory

• Jak się pracuje w NIFCO KOREA POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy NIFCO KOREA POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 277.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NIFCO KOREA POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 250, z czego 56 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 147 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NIFCO KOREA POLAND?

Kandydaci do pracy w NIFCO KOREA POLAND napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NIFCO KOREA POLAND