Opinie o NIFCO KOREA POLAND w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy NIFCO KOREA POLAND. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w NIFCO KOREA POLAND o rekrutacji.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NIFCO KOREA POLAND w Żory

Czy wyjścia ewakuacyjne pożarowe mogą być zastawione częściami?

Czy 17.11 będzie wolny?

Chyba chodziło Ci o 11 listopada

M

Dzień dobry. W jakich godzinach pracuje biuro ? Jakie zarobki? Pozdrawiam

@M

Biuro chyba pracuje 7-15.Zarobki najniższa krajowa +jak sie nie myle 200zł brutto premii za 100% obecności.

Nowa

Przyjmując się do firmy Nifco ,każdy nowo zatrudniony jest pod Adecco i musi przepracować 6 miesięcy ,żeby przejść pod Nifco i tak jest do tej pory .To proszę mi wytłumaczyć dlaczego szwagierka Pani Pauliny (manager)zasłużyła przejściem pod Nifco po 3 miesiąch.Teraz szwagierka nie ma z kim dojeżdżać do pracy to trzeba mieszać w grupach i przenieść szwagierkę żeby miała z kim jeździć a czy pani manager martwiła i martwi się o innych swych pracowników że nie mają jak dojeżdżać do pracy ? Kiedy pracownicy przychodzili do Pani z prosba o przeniesienie do innej grupy to nic Pani w tej sprawie nie robiła ,a że to rodzina to wszystko da się załatwić .Gdyby firma nie zwolniła i przedłużała umowy Polakom to szwagierka była by nadal w swojej starej grupie .Poza tym jeśli nie masz jak dojeżdżać do pracy i z pracy to jest komunikacja miejska i różnego rodzaju inne środki transportu a nie mieszanie w grupach dla wygody szwagierki kosztem innych

Ktoś
@Nowa

A wiecie że z kodeksu pracy wynika że osoba która była zatrudniona po wyżej 36 mcy. Powinna z automatu dostać umowę na stałe.,tylko w kadrach osoby są mało poinformowane.

Stara
@Nowa

Co wy to za głupoty wypisujecie. Usłyszycie coś kontem ucha i robicie ploty. Ale gadanie tych bzdur to jedno a wypisywanie to drugie. Z tego co się orientuje to Pani przeszła cały proces rekrutacji od agencji do 3 umów pod nifco. Przeniosły się na wniosek lidera i ich samych, a nie z powodu dojazdów. Czy wy naprawdę nie potraficie myśleć samodzielnie tylko powielacie te ploty. Dobrze ktoś napisał brak lub frustracja w żuciu prywatnym. Żal mi was. Pozdro

@Stara

Zgadzam się ja również przeszłam po 3m-c ????

My

Po co się tak rozpisywać i tak wiemy że to jedna z Was pisze

@My

Koleżanko i tu się mylisz .

Gdyby nie było szwagierki Pauliny w tej firmie nie przeszła byś po 3 miesiącach pod Nifco tylko po 6miesiacach jednym słowem trzeba było przyspieszyć żeby dziewczyna się nie męczyła pod Adecco a pozostali tylko się załapali

(usunięte przez administratora) zamiatany pod dywan.. chcesz nabyć się nerwicy wstąp do nifco ...

Była
@Ktoś

Sa tak tępe ze gdy po zakonczeniu pracy pracodawca ma 10 lat na przetrzymywanie Twoich dokumentow i masz 10 lat na ich odebranie to po telefonie z żadaniem wgladu w swoje dokumenty (nr telefonu ktory dostalam od bylej juz na cale szczescie liderki) Pani stwierdzila ze musi porozmawiac na ten temat ze swoim przelozonym bo ona nie wie czy moze i oddzwoni i do dnia dzisiejszego cisza. To jakie one kompetencje ma ze zajmuje sie sprawami o których nie ma bladego pojecia. I Zglosze mozecie byc pewni z imienia i nazwiska osoby do PIPu skoro dobrowolnie nie sa w stanie wydac czegos co nalezy do mnie i prawnie sie nalezy.

Magazynier

Pięć Pań przeprowadzało rozmowę kwalifikacyjna i dużo pytań trochę nienormalna rekrutacja kij wie kogo oni szukają.

Pytanie coś jak "Dlaczego mamy Cię przyjąć"

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
On

Hej wiecie coś na temat social? Będzie w tym miesiącu?

Megi
@On

Niestety nikt nic nie wie na ten temat ale mysle ze po wyplacie bedzie osobny przelew

Beti
@Megi

Osoby nie zaszczepione dostaną premie w przyszłym tygodniu a osoby zaszczepione jeszcze poczekają albo nic niedostaną

Nifcek

Możecie wiecie socjalne kiedy będzie?

Xxx

Witam. Czy te wnioski to za zaległy socjal czy już grudniowy?

Sandra

Zalegly raczej

@Sandra

Dziękuje :) oby tak było

Nunus
@Xxx

Jaki zalegly jak rok sie jeszcze nie skonczyl. Temat premi teraz bedzie sie ciagnal do sylwestra. Dzisiaj juz tylko o tym gadaja na hali. Zacznij jedna z druga oszczedzac to nie bedziesz tylko na premie liczyla.

@Nunus

Nie pisz (usunięte przez administratora) komentarzy! To było zapytanie, a już się gorączkujesz!

Ona535

Czy będzie przestój świąteczny? Czas planować sylwestra

@Ona535

Nie bedzie rozpisane jest na tablicy kalendarz

Biała
@Czarna

Często tak jest a później jest wolne

co

ale,że co? czyżby było coraz mniej pracy i szykował się przestój jak w innych firmach?

Witam, czy w zakładzie Nifco w Żorach również występują przestoje wynikające z deficytu półprzewodników zauważalnym w całej branży Automotive?

G.
@Ania

nie zauważyłam żadnego przestoju poza planowanym - urlopowym

Ger

Nie

pra
@Ania

nie,nie występują,ale sam zastanawiam się jak długo tak będzie,chociaż ukrainy coraz to więcej przyjmują,trochę mnie dziwi fakt,że faktycznie cała branża automotiv w zasadzie kuleje ma przestoje a u nas nie,może koreańskie fabryki maja zapasy półprzewodników i dlatego jeszcze produkują,póki się zapasy nie skończą?

Rafał

Hejka mam pytanie nie została mi przedłużona umowa o pracę jakiś rok temu czy była by szansa jak bym przywiózł CV na bramę o ponowne przyjęcie czy była by szansa na pracę .

Xsamuraj
@Rafał

W jakim dziale pracowałeś ?

rafał
@Xsamuraj

montaż a czemu pytasz

impreza

Pytam się kiedy będzie impreza firmowa dla pracowników montażu? Skoro znowu liderki i biuro montażu razem z panią menager miało wczoraj imprezę,to kiedy my???? nie jest to pierwszy raz,bo ostatnio było tak samo liderki i biuro się bawiło! dlaczego za nasze pieniadze (bo socjalne płacimy wszyscy) bawia się tylko wybrane osoby pytam się????? Pani menager prosimy o wyjasnienie w tej sprawie co to ma być,dlaczego nie jesteśmy równo traktowani????????? sprawa pewna w (usunięte przez administratora) jeszcze sie nie zakończyla a traktowanie pracowników jest nierówne...............w takim razie prosze sie postarać moze o wypłatę premii dla pracowników linii motażu,skoro Wy jak i liderki juz pieniażki wykorzytałyście na iprezę dla siebie ,to nam dajcie jakieś przelewy,żeby było sprawiedliwie

Bzdura
@impreza

Kobiety.. Na serio i tym będziecie zajmować się tutaj?? To już nikt z kadry biurowej nie ma prawa umówić się PRYWATNIE na przysłowiowe piwo, bo zaraz jest oskarżany o to ze kradnie komuś jego wypracowane pieniądze. NA PRAWDĘ??? Nikomu nie przyszło do głowy, ze „IMPREZA” mogła być za prywatne fundusze??? Jeśli jest jeszcze tutaj osoba która ma do tego jakieś wątpliwości to oświadczam ze każda z nas nie wzięła nawet złamanego grosza z środków socjalnych.

Olena

Bo pozwalasz ? Śmiech na sali.

nowy

Jeśli jestem po badaniach to od kiedy zaczynam prace? I od której zmiany?

A zmiana

Przysięgam ze na A zmianie wtryski są najwspanialsze kobiety ❤️ Jesteście kochane!

Zenek

Hejo bedzie jakos premia wie ktos cos?

(usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) , w dodatku zamiatany pod dywan , Panowie menagerowie(usunięte przez administratora) dawno się zakończyły, a w nifco wydaje się jakby było się jeszcze w (usunięte przez administratora).. nic tylko bić brawo

Chmura erekcyjna

Wszyscy byście chciely podwyżek i premii...Gdzie się podziali czasy kiedy kiedy to My zomo ustalalim premie pałą ?!!Za chciało się kapitalizmu to macie ! Powałęsowskie pokłosie elektryka złodzieja w (usunięte przez administratora) jego mać niech go biesy w (usunięte przez administratora) ładują cegły i kable z budowy wynosili i zappmnieli to tera niech płacą A jaaak! No niech to chuh muszę iść na dwór zapalic!

Pracownicy

Pozdrawiamy gorąco liderki zmiany A wtryski !

Monia
@Pracownicy

Wiem jak wam trudno.. Glowa do góry. ! Może kiedyś nadejdzie lepsze ...

@2002

Gdzie mogę przysyłać CV?

Luzik
@@2002

Znowu będą zwolnienia jak mają dać umowę na stałe to zwalniają kiedyś im zabraknie ludzi co potem .Ta firma to (usunięte przez administratora) więc zastanówcie się .

@Luzik

Dokladnie nie przedluzaja umowy jak masz miec na stale szkoda mi tych ludzi bo super pracowali az sie plakac chce i coraz wiecej ukrainy masakra!!!

@Ewa

Dokładnie PRECZ Z Ukraina to nasza ziemia i nasza praca!

Xxx

Przykre jest to, że takie zakłady powstały dla żorzan żeby zmniejszyć bezrobocie, zapewnić NAM pracę, a wszystko idzie w przeciwnym kierunku. Dla nas pracy będzie brak a obcokrajowcy mają te pracę zapewnioną.

Luzik

Sprawdźcie kto jest prezesem wordserwis to się dowiecie czemu mamy zwolnienia Polaków.A Ukraina oczko w głowie reszty.

@Luzik

Biuro zatrudniające Ukrainców należy do żony prezydenta miasta do pani Agnieszki Socha .

YYY
@Xxx

Gdzie jest tak napisane? No chyba nie. Te zakłady powstały aby przynosić zysk ich właścicielom. A my pracownicy możemy się w nich zatrudnić.

smieszne

precz z ukraina? powiedz to polakom w niemczech i w uk! precz z polakami

Luleczka
@smieszne

Obrończyni Ukrainy ?? To co się dzieje na wtryskach przekracza wszystkie możliwe granice Ganiają się po hali spacerują po hali a liderki nic nie widzą

ŁukiDrabina69
@@2002

Uciekaj póki możesz ,nie rób tego błędu co ja

...
@@2002

Najlepiej nie tu. Chyba ze chcesz być traktowany jak (usunięte przez administratora) do podłogi

Track
@Luzik

Dokładnie zwalniają, tych niewinnych A powinni tych zwolnić co najdłużej (usunięte przez administratora)A szczególnie takiej jednej liderki.

Track
@Xxx

Ni właśnie ci Ukraińcy spadają do swojego kraju.

Jeżeli mam nocną zmianę to ona zaczyna się od już niedzieli czy dopiero od poniedziałku??

@Adam

Od poniedzialku????

@Czarna

@Czarna Dziękuję za odpowiedź ale... Jesteś pewna? xD

@Adam

Od poniedzialku na pewno

Zostaw merytoryczną opinię o NIFCO KOREA POLAND - Żory

• Jak się pracuje w NIFCO KOREA POLAND?

Zobacz opinie na temat firmy NIFCO KOREA POLAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 277.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NIFCO KOREA POLAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 250, z czego 56 to opinie pozytywne, 47 to opinie negatywne, a 147 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NIFCO KOREA POLAND?

Kandydaci do pracy w NIFCO KOREA POLAND napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NIFCO KOREA POLAND