Opinie o Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j. w Turek

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j. w Turek

Hela Nowy wpis

Hej. ;) kiedyś już z chłopakiem patrzyliśmy za ofertami do firmy ale żadna nam się nie wyświetlała mimo, że zostawialiście komentarze. Teraz widzę, że ktoś podkreślił, że kierowców jeszcze ubyło. A gdzie dodawali oferty gdy szukali kolejnych w takim razie?

W Nowy wpis

Firmie jest w restrukturyzacji, pojawiły się kłopoty finansowe. Odeszło sporo kierowców z wieloletnim doświadczeniem w tej firmie. Dużo kierowców z Ukrainy i Białorusi, praca raz lekka raz ciężka. Pieniądze: podstawa jest 10 a dla przykładu to co zarobisz w marcu dostaniesz w kwietniu w okolicach 20-25. Tygodniówka 400- 450 euro netto. Firma jakich pełno w Polsce.

Cześć, czy z tymi odejściami kierowców to prawda? Z tydzień temu taki komentarz się pojawił a mnie jakoś nie pokazały się żadne aktualne oferty pracy w internecie. to jakieś celowe redukcje czy po prostu jeszcze ofert nie wystawili? Co przy tym wszystkim oferują kierowcom? Jakie zarobki?

Wiecie, czy Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Były kierowca ….

Przepracowałem w tej firmie bardzo dużo czasu … i zadaje sobie pytanie dla czego tak długo . Podejście pana R.R ocenia na całe 1 ! Jeśli nie chce z Tobą porozmawiać to będzie udawał , że rozmawia przez tel … a po chwili najzwyczajniej zniknie bez słowa . Tak tylko robią tacy ludzie co innych mają za nic . A na dzień dzisiejszy już większość kierowców jak i osób z biura się zwalnia .

mógłby ktoś jakoś szerzej ustosunkować się do tego wspominanego tematu szacunku w firmie? parę lat temu ktoś oceniał go na poziomie zerowym. Nie mam pojęcia o co konkretnie wtedy chodziło, ale ze parę miesięcy temu była dodawana oferta dla biurowego, w opisie podkreślono odporność na stres. O jakich bieżących sytuacjach mowa?

klient

najgorsza firma jaka istnieje. 0 szacunku dla innych

Atenti al lupo

Pracodawca ma ,,swój świat" kierowców nie traktuje poważnie. Jak zaczął oszukiwać na kasie to trzeba było się zwolnić.Ogólnie nie polecam

Niezbyt ciekawy pracodawca w Turku pracowników biurowych zwalnia poprzez innych pracowników nie potrafi rozmawiać z ludźmi. Nie polecam.

J 23

Monia no co ty wypisujesz....? :)

J23

Dużo aut mało roboty a płaci z kilometra,o swoje pieniądze trzeba się prosić, i zawsze coś urwie a do tego czepia się o paliwo. poza tym spoko

Zostaw merytoryczną opinię o Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j. - Turek

• Jak się pracuje w Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Folwarczna 1 lok. 5
    62-700 Turek
  • NIP: 6681945778 KRS: 0000353110

Karex Robert Rosiak I Wspólnicy sp.j.