"Kelton" Wojciech Gaudnik

Brzesko

Opinie o "Kelton" Wojciech Gaudnik

anonim 2014-04-13 00:07:30
pracowalem u tego zjeba straszny burak jego brat wiekszy ponoc wali bratowa prosta w kakao hehehe wiocha i tyle dwaj buroki
sasiad 2016-06-05 02:21:52
hehehehe zgadzam sie straszne buraki nie placa i w sumie firma im upadla bo sie ruchaja nawzajem co zrobisz takie zycie :-p
byly pracownik 2016-06-25 15:06:43
Z ostatniej chwili:
Kierownik(usunięte przez administratora)- kumpel Gaudnika już w tej firmie nie pracuje są dwa powody:
1. Został zwolniony przez Gaudnika za nieszanowanie pracowników i zwalnianie ich za byle co i pod byle pretekstem.
2. Sam się zwolnił gdyż ma pracę za granicą bo z pensji KIEROWNIKA w Polsce nie jest w
stanie domu wystawić.

Poza tym z polskiej załogi zostały tylko osoby pracujące w biurze oraz przełożeni. Reszta
pracowników na produkcji to już UKRAIŃCY !!! 11 pracowników to już cudzoziemcy czyli
można powiedzieć że już nie jest to firma polska gdyż większość załogi to Ukraińcy.
Z polaków na produkcji zostało tylko 4 osoby !!!
Ostatni POLAK spawacz został zwolniony bo przypadkiem zobaczył że Ukraińcy zarabiają to
co on i poszedł po podwyżkę która została skwitowana stwierdzeniem "nie dobrze ze się
dowiedziałeś ile zarabiają" i zostało mu wręczone wypowiedzenie.
Proszę państwa ta firma ma już tak złą opinię w brzesku i okolicach że nikt z polaków tam nie
chce pracować do tego za takie śmieszne pieniądze. Luewo-Kelton musi więc się ratować
sprowadzając tanich Ukraińców !!!
Księgowa też się zwolniła.
kazek 2016-07-12 16:21:59
Masz tu linka do opinii pracowników o tej firmie również z gowork.pl:

Tu masz linka do ich strony www tam jest kontakt do samego szefa:

Dzwoń do oporu i do skutku jak Cię będą olewać to zagroź ze mi opinie zepsujesz i nagłośnisz to w mediach czasem takie rzeczy skutkują.
Zostaw swoją opinię o "Kelton" Wojciech Gaudnik - Brzesko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Kelton" Wojciech Gaudnik