C&A

Opole

Opinie o C&A

anonim 2009-05-05 23:00:19
tak sobie .....najgorsze przymierzalnie...zaloga oszczedza na pracownikach wiekszosc z nich pracuje w niepelnym etacie a to przykre...;/
anonim 2010-02-02 01:12:16
Nigdy w życiu tam nie pracujcie! To najgorszy sklep na świecie!
Obsługa jest fatalna! Ochroniarze, którzy tam pracują to straszne patafiany! Zatrzymują oni niewinnych ludzi, którzy uczciwie kupują w tym sklepie swetry! To jakaś patologia. Żenada.
Kierowca Karawanu 2010-02-10 23:44:30
Ciekawe co ochrona ma zrobić gdy na sklepie jest kilka osób które zachowują się co najmniej dziwnie jeśli nie osobliwie. Powinni puszczać takie osoby i wogóle wszystkich bez wyjątku, nawet kiedy coś kupimy i przy wyjściu ochrona prosi nas żebyśmy wrócili bo coś tam jest przyklejone i piszczało. A po drugie to tylko praca jak każda, moim zdaniem trochę nie wdzięczna ale oni tylko robią swoje.
obsluga fatalna 2010-02-23 16:25:51
popracuj troche w tym sklepie to byc moze zrozumiesz dlaczego tak fatalna jest obsługa ;(
klient 2010-03-23 13:07:21
Myślę, że obsługa w C&A jest w miarę dobra. Sprzedawcy się (przynajmiej niektórzy) bardzo starają przynajmiej na dole sklepu. Ponadto czy ktoś zauważył, że na początku było bardzo dużo sprzedawców a teraz jest tylko kilku.Myślę,że nikt z Was nie chciałby wykonywać tej pracy za takie pieniędze jakie tam zarabiają. Chwała tym pracownikom, że tam jeszcze są.
zoja 2016-04-04 23:11:11
o, na zniżki na ciuchy to chętnie pójdę. ogólnie jak na sieciówkę to moim zdaniem bardzo fajna można u nich ubrania dostać.w sumie tutaj aż tak się nie męczysz, nie wiadomom ile przerwy nie potrzebujesz
Zostaw swoją opinię o C&A - Opole
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie C&A