Capital Service S.A.

Opinie o Capital Service S.A.

Obecnie

(usunięte przez administratora) Już nie można wyrazić własnego zdania? (usunięte przez administratora)e

Oj jeszcze miesiac

(usunięte przez administratora) Praca za najniższa krajową, w atmosferze godnej POŻAŁOWANIA! Praca nie warta zachodu, jeszcze tylko miesiąc i stąd uciekam bo jestem w trakcie załatwiania innej pracy gdzie mnie docenią i już nie napewno u żadnego PRYWACIAKA (usunięte przez administratora)

Abc

Odkąd zmienił się prezes to jest jakaś masakra. Nie ma szans na realizację planu. W naszym regionie wszyscy szukamy pracy. Dokładają obowiązków, głównie restrukturyzację. NIE PO TO SIĘ TUTAJ ZATRUDNIALIŚMY PANIE PREZESIE. Jeżeli słucha Pan ludzi to wróćmy do tego co było w listopadzie. I zaraz ten contatctis- wszyscy będziemy telemarketerami. Obodzicie się jak zostaniecie sami.

nick
@Abc

W listopadzie, ale chyba 2018. Zasada 80-80 przy tak zawyżonych planach i tak odbiera możliwość wyrobienia premii.

Szkoda ze ucięło ale wiemy co Miałaś na myśli :) dobrze wiedzieć ze większość z nas ma takie samo zdanie. Skoro tak wielu pracowników uważa ze dzieje się złe to może powinnismy coś zrobić ? Może powinnismy odezwać się głośniej -być może nareszcie nas usłyszą ? Pisze tak ponieważ jako pracownik wierze(znając i rozmawiając z innymi DK ) ze ludzie chcą tu pracować ale oczekują szczerości i wymagają szacunku.

Byly
@nick

Chyba listopad 2016

Obiektywny

Jak dwa lata szukasz pracy to raczej z Tobą jest coś nie tak a nie z firmą.

Plebs
@Obiektywny

A gdzie jest napisane że od 2 lat szukam pracy? Od jakiegoś czasu rozglądam się za czymś innym, ale mieszkam w takiej miejscowości że na razie słabizna z pracą. Jak tylko trafi się coś lepszego to nara.

krycha
@Plebs

mieszkasz w małej miejscowości z pracą słabizna, to sam powinienes widzieć, ze z pracą nie jest tak różowo. Ale ty przecież wolisz tynk ze sciany zjadac i sprzątać ulice no to w drogę, czemu tu jeszcze siedzisz i jątrzysz, porzuc ten nędzny capital i przynajmniej posprzątasz swoje miasteczko :) i gorycz wylejesz na ulicę

@krycha

To dobrze świadczy o @plebs skoro się nie zwalnia pod wpływem emocji tylko poszukuje roboty i zwolni się jak będzie miał już ograna robote...wiec nie rozumiem po ciul hejtujesz......

Obiektywny
@Maryna

Tak, bardzo dobrze. Akurat w tej sytuacji to źle świadczy o firmie że takie osoby trzyma. A jeżeli w CS jest tak źle jak kolega pisze to już dawno powinien się zwolnić. Ja też mieszkam w małej miejscowości i wiem że firma nie jest idealna ale to mój wybór że tutaj pracuje i szamba nie wylewam. Pracy na rynku jest dużo. Jeżeli chce się tylko zmienić to żaden problem. Ja osobiście nie zgadzam się z tym co się tutaj wypisuje. Mam spoko RKS, dyr strefy też ok. Premie biorę, no może z wyjątkiem grudnia.

@Obiektywny

@obiektywny ,skoro tak dobrze jest w firmie jak piszesz, to ciekawe dlaczego akurat w tym momencie, gdzie firma pozwalniala polowe doradców a reszta dobrych się zwolniła wchodzisz na ta stronę ? . Czyzbys był/a z centrali bądź dostał/as info prośbę żeby bronić dobre imię firmy?.... Wiem ze dużo dobrego pisze tu hr bądź inni ludzi z centrali, ale to da się poznać, wiec mądrzejszy ogarnie ,ze tego nie pisze pracownik. Skoro jesteś zadowolony/a to się cieszę i życzę Ci samych sukcesów w tej firmie. Fajnie by było gdyby więcej ludzi było zadowolonych i szanowanych tak jak Ty Pozdrowki

PREZESIK
@Abc

No tak prezes pisze tylko maile o zasadach etyki, i przestrzeganiu zasad- co wiecej w kazdej placówce taki mail ma byc wydrukowany(usunięte przez administratora).a tymczasem nie wie albo nie chce wiedziec co sie dzieje naprawde.przykre (usunięte przez administratora). powodzenia dla tych co na tytanicu do końca trwają

Polish

Ja jutro daje wypowiedzenie! DOSC TEGO!!!

Recepcjonistka

Oj Kaziu, Kaziu... Dałeś im pracę, a oni chcą jeszcze wynagrodzenia

....

Illuminati

Ha ha ha :)

Zdenerwowana

(usunięte przez administratora) Coraz więcej obowiązków, coraz więcej odpowiedzialności za coraz mniejsze pieniądze. Mam wrażenie ze dyrektorzy nie potrafią sami myśleć i gdyby nie rozsądni i pracujący od dluzeszgo czasu kierownicy, sami nie potrafiliby podejmować decyzji. Jeśli coś nie aż nie się zmienić od samej góry to nie wróżę długiej przyszłości...

Roman
@Zdenerwowana

Prawda jest taka że Titanic nabiera wody... (usunięte przez administratora)

Jak ze studentami w Capital Service S.A.? Chętnie zatrudniają?

Teraz

Teraz to wszystkich zatrudniają jak popadnie bo wszyscy się zwalniają hahahah Wiec nie maja wyboru..i dobrze :)

Weź...

A ty przeczytałeś te opinie niżej? (usunięte przez administratora)

Wojtek

Niechętnie.

Sfrustrowany

Ja do końca miesiąca składam wypowiedzenie. To wszystko idzie w złym kierunku. Zarząd myśli że ludzie będą jeździć do klientów swoimi samochodami i że będziemy siedzieć jako telemarketerzy. Na rozmowie co innego mi mówili. W naszym regionie też wszyscy szukają pracy.

@Sfrustrowany

Dobrze napisane,zgadzam się z Tobą, jakbym chciała pracować w call Center to bym się zatrudniła do call Center a nie do oddziału udzielającego pożyczki :) Szkoda ze tego nie kumają ludzi którzy dalej tu pracują....nie powinni psuć rynku pracy bo taki cs nigdy nie podniesie zarobków a tylko dołoży obowiązków

Maryna

@jozek Ty się nie przyjmuj, nie tylko Ty miałeś tak mówione na rozmowie kwalifikacyjnej. Ja miałam to samo, a prosiłam o jasne klarowne info bo chciałam wiedzieć na co się pisze. Rozmowa kwalifikacyjna zrobiła na mnie dobre wrażenie(usunięte przez administratora), pomyślałam przecież to firma finansowa wiec całkiem możliwe te zarobki hahahaha. Człowiek czasami gluuupi po szkodzie ale trudno. (usunięte przez administratora) Także głowa do góry @jozek !;) Karma wraca do wszystkich, do nich tez kiedyś wróci ;) Pozdrawiam

Kulfon

Pozdrawiam wszystkie Kulfony z firmy.

Jeszcze Doradca Klienta

Witajcie Chce wyrazić swoją opinie i zostawić chociaż tutaj jakikolwiek ślad po mnie...mam nadzieje ze moja opinia nie będzie skorygowana na korzyść firmy tak jak niektóre tutaj....bo to tylko opinia z mojej strony...chciałabym napisać tutaj miłe rzeczy ale niestety to nie ta firma...:( Pomimo najszczerszych chęci pracy tutaj będę musiała złożyć wypowiedzenie. Już kilka miesięcy miałam taki zamiar ale miałam nadzieje ze coś się zmieni z nowym rokiem ale jest tylko gorzej. Mam już dość tego całego krętactwa, manipulacji ze strony zarządu i rks ,braku szczerości wobec pracownika, zbywania go, nieuszanowanie, niedoinformowania rks i przede wszystkim braku kompetencji i profesjonalizmu, przykro mi ze zarząd myśli ze My Doradcy Klientów jesteśmy głupi a oni są mądrzy... (usunięte przez administratora)gdyby chociaż kasa byłaby przyzwoita..(usunięte przez administratora)

Ha ha ha

LUDZIE BIERZCIE NOGI ZA PAS I SZUKAJCIE PRACY SZKODA CZASU NA PRACĘ KTÓRA W EFEKCIE NIC NIE WNIESIE W WASZE ŻYCIE MAŁE ZAROBKI DUŻA ROTACJA PRACOWNIKÓW CIĄGŁE ZWOLNIENIA NERWY STRES CZEPIALSKIE KRS UPOKAZAJACE AUDYTY NIEPEWNE JUTRO BRAK SZACUNKU DO PRACOWNIKA NATŁOK OBOWIĄZKÓW I PO CO TO WSZYSTKO KOCHANI SA FIRMY KTÓRE UMIA DOCENIĆ SWOICH PRACOWNIKÓW OMIJAJCIE CAPITAL SERWIS INACZEJ KREDIT OK SZEROKIM ŁUKIEM NIE POLECAM A PRACUJACYM TAM LUDZIOM WSPOLCZUJE NIE WARTO !!!!!

Jolka
@Ha ha ha

Jestem od niedawna jeszcze nie miałam tych audytów, na czym polega ? Jest się czego obawiać ?

Gggg
@Jolka

Sprawdzają czy zgadza Ci się gotówka ,czy plakaty są ok ,czy dokumenty są ok itd . W każdej pracy są audyty i to akurat nie jest problem w tej firmie. (usunięte przez administratora)

T
@Jolka

No w tej firmie audyty to porażka bo zawsze do czegoś się doczepia.... Nawet do tego że kurz gdzieś jest, że spluczka głośno chodzi.... Tak jakby to była wina pracowników... Zresztą dużo by gadać.... Ja się niedługo też zwalniam takze jestem zadowolona.

...

(usunięte przez administratora)Jeszcze pare lat temu praca w tej firmie była przyjemnością . Dziś wyrobienie premii graniczy z cudem( z wielu powodów za dużo by pisać )Nasz dyrektor sprzedaży nie słucha co się do niego mówi.(usunięte przez administratora)Pracuje tu kilka lat i nigdy jeszcze tak mocno nie czułem się urażony działaniem firmy . Maja nas za nikogo a oczekują cudów .(usunięte przez administratora) Mam takie wrażenie jakby mieli nas za totalnych (usunięte przez administratora) a jest to bardzo przykre bo przecież to MY pracujemy na ich pensje. Brak szacunku dla doradcy -Dziś nie polecam zaczynać tutaj pracy. Mnóstwo obowiązkow, płaca minimalna ,zero benefitów. Na rynku jest dużo więcej firm które szanują swoich pracowników. Pozdrawiam

Lewy

Dobra zmiana zawitała do Capitala;) Przykro pracować i patrzeć jak coś w co się oddawalo serce zaczyna tonac na (usunięte przez administratora) 6 lat temu jedna wielka rodzina....Dziś doradca jest (usunięte przez administratora)....tłumaczy się z tego że sprzedaje....windykuje mimo że już tego nie powinien robić (DW WDCC...do czego służy?...) i tłumaczy się z braku ofert które gwarantuje Call Center...Porażka paranoja jakieś nieporozumienie....Panowie Dyrektorzy wielkie brawo za destrukcje prostego systemu sprzedazy.....

Jacek
@Lewy

Tak źle to jeszcze nie było

Nowy rok, nowe możliwości

Ja dziś dałam wypowiedzenie i powiem Wam SZCZERZE ŻE JEST TO JEDNO Z MOICH NOWOROCZNYCH POSTANOWIEŃ! (usunięte przez administratora)

John
@Nowy rok, nowe możliwości

Ha! Ja też! I to jest chyba moja najlepsza decyzja w ostatnim czasie!

Pośrednictwo
@Nowy rok, nowe możliwości

Tak, popieram niewarto być w miejscu w którym jesteś niedoceniany, Firma na przestrzeni dwóch lat bardzo się zmieniła, dwa lata temu z ironia popatrzylabym na wpisy na goworku, dziś niestety rozumiem te pełne żalu wpisy. Zresztą sprawdźcie jak często i dużo pojawia się kolejne, mało atrakcyjne opinie. To nie jest przypadek. Firma potrafi zwolnić lub doprowadzić do składania wypowiedzenia pracownikow którzy byli laureatami konkursów, i byli na szczytach rankingów. No ale w sumie, może taka ich polityka.

Donald Trump

Halo, halo, halo Panie Dyrektorze Departamentu Sprzedaży!!! Czy my ten cały zakres obowiązków, obecny i przyszły, mamy robić za te marne 2600 brutto? Powiedzmy sobie prosto w twarz, to jest brak szacunku do pracownika, to jest upokarzające i uwłacza nam jako doradcom. Dwa lata tutaj pracuje, od młodszego doradcy do lidera oddziału, i przez dwa lata za tą samą stawkę. Czujemy się jak(usunięte przez administratora) właśnie przez was dyrektorzy i rksi. Dobra, chcecie etycznej i nastawione na wartości sprzedaży? Proszę bardzo (usunięte przez administratora)

Nanalan

Pracuje w firmie kilka lat, niestety to co teraz się dzieje jest niepojęte... podstawy śmiesznie małe, obowiązków przybywa A doprosic się pomocy.... nierealne!!! Do tego informacja,która otrzymaliśmy. Można wnioskować,że zamkną część biur,dołożą kolejny obowiazek- będziemy teraz obsługiwać klienta w oddziale oraz na sluchawce. O podwyżkach ani słowa. Marketing nadal kuleje,a raczej go nie ma... zostaje tylko szukanie nowej pracy... A szkoda,bo na początku praca tutaj była przyjemnością. Szkoda, że ta rodzinną atmosfera zmieniła się w typową korporację w której liczy się liczba... Powodzenia wszystkim pracującym i chcącym tu pracować,ja szukam nowej ścieżki...

Iiii
@Nanalan

Też się spodziewam zamknięcia kilku biur po dzisiejszym mailu(usunięte przez administratora)

Aaa
@Iiii

A ja myślę że zarząd wysłał to specjalnie abyśmy się sami zwolnili. Takto odprawy będą płacili. To są te obietnice prezesa że będzie dobrze. Ostatnie tygodnie to same zle informacje. Myślałem że prezes coś na dobre zmieni a tu pierwsze restrukturyzacja, dowalone plany, a najlepszym najbardziej, teraz ot będzie zamykał. To jest dobra zmiana? Gratuluję i spadam stąd

omg

Wygląda na to, że firma zawija interes, albo chce się przekształcić w jakieś nie wiadomo co z doradcami biurowymi siedzącymi na słuchawce. Ja zwalniam się stąd lada chwila i polecam wszystkim obecnie pracującym to samo.

Ja chce kasę

Gdzie jest wynagrodzenie?

bibabo
@Ja chce kasę

Jeszcze nie masz wynagrodzenia?!

Modern talking

(usunięte przez administratora) Na początku tygodnia pytałam ja o prosta rzecz i kazała mi dzwonić na inne biuro... (usunięte przez administratora) Jak można się tak znizac do poziomu zera... Chce pokazać że coś potrafi.... Haha.... A mało tego.... Wielce pomaga innym biurom z innego rejonu.... (usunięte przez administratora)

marcin

Wypłata ma być wedle umowy 10-go każdego miesiąca.... jest godzina prawie 16:00 a jeszcze nie ma wypłaty, do tego jutro jest sobota.... CO ONI SOBIE WYOBRAŻAJĄ??!!

Cs

Ja tez NIE MAM KASY NADAL!!! A rachunki się same nie opłaca ;(;(;(;(;(

Mike
@marcin

Nie Ty jeden nie dostałeś, a jest już po 18...

Żenada
@marcin

Też nie otrzymałam dziś wynagrodzenia...szkoda gadać

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Service S.A. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Capital Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Capital Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capital Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capital Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Capital Service S.A. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capital Service S.A.