Capital Service S.A.

Opinie o Capital Service S.A.

Ccc

Podobno grupowe zwolnienia się szykuja

Hannna
@Ccc

Poooooooszłoooooo

Refleksja

Pracuję tu już trochę, wiele widziały me oczy, różne wzloty i upadki firmy. Jak każda instytucja ma ona swoje lepsze i gorsze czasy. I mimo iż czuć, że teraz jest ten gorszy czas, dużo niepewności i obaw, niewystarczająca komunikacja od właścicieli - ja przynajmniej czuję tu jej brak - to nie zamierzam jak co niektórzy opluwać ludzi, którzy karmią mnie i moją rodzinę od wielu lat. Uważam że kasę którą dostaję, to ciężko na nią zapracowałem i należy mi się ona - bez żadnej łaski. Ale to co niektórzy z Was tu wypisują to jest PORAŻKA. To nic innego jak bicie piany. Rajcuje Was to, że nie mając żadnej wiedzy na temat tego co się w firmie wydarzy, zgrywacie rolę "ekspertów" od przyszłości CS? Nie podpisujecie się tu imieniem i nazwiskiem, dlatego piszecie te farmazony. A dlaczego jawnie nie dzielicie się swoimi mądrościami. Nie dość Wam tego co niektórzy z nas wypisują na naszych grupach na komunikatorach? Macie jeszcze potrzebę anonimowego zabłyśnięcia w necie? Jednym słowem to co robicie to: PORAŻKA . A tym, którzy chcą mieć rzetelną informację radzę przemyśleć tylko jedno: uważacie że rzetelną informację zdobędziecie od anonimowych, internetowych troli? Którzy nieraz tu bezkarnie (usunięte przez administratora) piszą? Przemyślcie to! To co się zadzieje w firmie jest zapewne tylko w głowie Kazika, i to może jego warto zapytać? Maila wysłać, zadzwonić?

Jacek
@Refleksja

Prawda jest taka, że z 400 pracowników planują zwolnić 320. Więc nie będzie większości oddziałów

Zachariasz Morawiecki
@Refleksja

Znalazł się myśliciel od siedmiu boleści....

Janko
@Refleksja

Porazka? Komunikacja? Informacja? Ta z wczorajszego webinaru?

(usunięte przez administratora) Zaprosili do centrali i pięknie podziękowali. Teraz zamknęli z dnia na dzień wszystkie oddziały zwolnili (usunięte przez administratora) przez wideo rozmowę, a do pracy poszukują w każdym województwie windykatora terenowego. (usunięte przez administratora)

Klaudiusz Gosławski Warszawa1

Witam wszystkich DK tych dzięki którym CSSA istnieje, na wstępie powiem że to Wy utrzymywaliście tą spółkę, czytałem wszystkie wpisy i postanowiłem napisać swoje zdanie a że nie lubię anonimowości to piszę otwarcie, co wie Kazik i Marta. Zaznaczę że zapewne jak i wszyscy dostanę wypowiedzenie w tym tygodniu, bywa, na Capital Service S.A. świat si nie kończy, choć żal mi tej spółki, bo mimo wielu błędów, które masowo wskazywałem spółce ta firma dała mi wiele momentów radości, te co miesiąc 20 i te nagrody, wyjazdy zagraniczne i w Polsce. Chciałem wam tylko powiedzieć, że pomijam ten ostatni okres premiowania (dramat) będę miło wspominał tą spółkę, byli dobrym pracodawcą. Wielki żal tylko o jedno, Marto, Kaziku poinformujcie o czasie rozwiązania stosunku pracy, powiedzcie ludziom że opłaca pracować im się do końca, że otrzymają premię, nagrody mimo wypowiedzenia. Chcę wspominać spółkę dobrze, napisałem bo uważam że ludzie piszą emocjonalnie, ja jestem pragmatykiem, w perspektywie lat oceniam Was dobrze, ostatnie 2 miesiące wiecie sami jak. Wszystkim DK powiem jedno, nie myślcie o wypowiedzeniach, 320 osób to na pewno my, myślcie o tym aby do końca zarabiać aby ta średnia na L4 była wysoka :)

Brawo
@Klaudiusz Gosławski Warszawa1

W końcu jakąś szczerą informacją, bez owijania w bawełnę. Dzięki kolego, brawo za odwagę :)

Gaa

Dzięki za prawde

@Klaudiusz Gosławski Warszawa1

Są to moje odczucia, nie muszę mówić że chciałby aby Spółka przeszła suchą nogą przez te wszystkie zawirowania a z zwolnień grupowych będziemy się śmiać wspominając te czasy w Hiszpanii w nagrodę za wyniki.

xxx
@Klaudiusz Gosławski Warszawa1

nie ściemniaj, i nie rozprowadzaj fałszywych informacji. Firma wcale nie zamierza się zamknąć.

@xxx

Coś jeszcze chcesz dodać ????

Mondi

...i co teraz powiesz?

X
@xxx

Zamknąć nie, tylko zwolnić wszystkich...

Recepcjonistka

Oj Kaziu, Kaziu... Dałeś im pracę, a oni chcą jeszcze wynagrodzenia

....

Beata

Dziś nastąpił koniec całej sprzedaży 105 oodzialow się zamknęło... Przykre to

Romek

I jak sa te zwolnienia

@Romek

A co nie możesz się doczekac?

Janusz

Będą na koniec miesiąca

Doświadczony
@Romek

Wycisną nas do końca miesiąca jak cytrynę, by maksymalnie wykręcić wynik do końca miesiąca i w piątek zwolnią, lub w czwartek bo na piątek wszyscy się spodziewają :)

Stawiam na 29

Madry

Będą jak CBŚ, zaczną pukać od soboty 6 rano hahaha

Botak
@Madry

Skąd teoria?

Xxx
@Romek

Poniedziałek pewnie się zacznie. Pewnie na początek najsłabsze oddzialy. Ja nie zamierzam dać się ściąć. Kto naiwny wierzy ze bedą czekać do końca miesiąca pożałują.

W
@Romek

Myślę że w tym tygodniu dostaniemy wypowiedzenia ale na Capital Service świat się nie kończy.

Klaudiusz Gosławski Warszawa 1

Pracuj do końca i zarabiaj kasę, nie wiadomo kiedy i czy, ale jeśli w tym tygodniu to się zadzieje to warto pracować do samego końca, to jest oczywiście moje zdanie, ja będę zarabiał do ostatniego dnia ????

zatroskana

wiecie coś na temat przedłużania umów? zamykania OT?

Zmartwiony

Co myślicie o nowym podziale windykacyjnym? Zamkną biura? Mamy się czego bać? Czy to wsparcie dla mr i dla nas doradców? Nie wiem co robić. Nie wiem co myśleć. Czekać,czy jednak składać cv i mieć chociaż na jakiś czas pracę. Jaka jest Wasza opinia i jakie decyzję podejmujecie?

K
@Zmartwiony

Też chętnie poznam opinie innych

Niewpadniesznato

Proszę o odpowiedź osoby które coś wiedzą (nie przypuszczają). (usunięte przez administratora)

@Niewpadniesznato

(usunięte przez administratora) tarcza jest od marca do maja.....a w naszej (usunięte przez administratora) i firmie już od lutego się zaczęła ?(usunięte przez administratora)

@Niewpadniesznato

(usunięte przez administratora) To oddziały są sercem tej firmy i to my odwalamy całą robotę, dbamy o relacje z klientami i w większości dzięki nam oni są. (usunięte przez administratora)

@Niewpadniesznato

Podpucha po prostu. (usunięte przez administratora) kto chce być " chwilowym" Windykatorem czy Menagerem to łał jest możliwość.(usunięte przez administratora) Tarcza jest od marca a nie od lutego jak w przypadku naszej CS

Hhh
@Kl

Ja za marzec składki mam

@Hhh

Całe?

Ona

Jeśli się nie mylę, to uczciwie pracujemy na to pensje, wiec jeśli nagle zamiast pełnych djladek pojawia się cześć mamy prawo być zdenerwowani

Na forum pisana jest prawda. Masz z tym problem to nie czytaj.

Filomena

To, że płaci to nie jest nic dziwnego. Pracownikowi płaci się za pracę i to nie jest powód, żeby firmę wychwalać pod niebiosa za to. (usunięte przez administratora)

Wiola

Rzeczywiście wyjatkowa firma ,bo płaci pracownikom pensje za wykonaną pracę. Nikt nie robi nikomu na złość tylko prawdę pisze.

20lat

A co ta ręka zrobiłaby bez nas?

W

Anna?

Hhh

Co myślicie o podziałach na 48 rejonów? I z tą windykacja?

Goku Miku
@Hhh

Jestem za super ???? przecież to ściema...nie stać było firmy na windykację i składki w lutym a teraz łał super kasa się znalazła.....nie dla idiotów ????????????????????

Niewpadniesznato

Proszę o odpowiedź osoby które wiedzą (nie przypuszczają czy podejrzewają). (usunięte przez administratora)

Haha

(usunięte przez administratora)Czy ktos jeszcze wierzy w te piekne informacje wychodzace z centrali ze wszystko bedzie dobrze. Jestem ciekawa do kiedy firma da rade sie utrzymac ten miesiac czy kolejny tez. (usunięte przez administratora)

Tadam

Jakbyście mieli pistolet do głowy przyłożony tak jak Damian to też byście się zwolnili

Albo
@Tadam

A kto mu go przyłożył?

Tom
@Tadam

Pistolet?!

abcd

Myślę, że o firmie najlepiej świadczy fakt, że jak pracuję w niej 2,5 roku(usunięte przez administratora). Niech każdy sam odpowie sobie na pytanie czy warto

Rafał

Pił kawę z Tobą,bo musiał ,pracował, z Tobą. Teraz już na szczęście nie musi. Dziwne,że dobry pracownik nie pracuje a kawiarka została.

Asia

Zgadza sie. Najlepszy !!!

Windykator

Prawda w 100%, szkoda ze odchodzi, ale patrząc na to, co dzieje się w firmie, podjął chyba najlepsza z możliwych decyzji. Wszystkiego dobrego.

ciekawy

I mamy winowajcę wpisów na goworku :-)!!!!! Zamiast odpisać na emaila to po co tu piszesz??? Chyba że pomyliły Ci się miejsca gdzie miałeś napisać i z przyzwyczajenia tutaj napisałaś/eś????

Da sobie radę

Właściwa decyzja! To nie jest miejsce dla takich ludzi. Z charakterem, mądrych, mających swoje zdanie. Powodzenia Damian!

Aaa
@Windykator

Niestety, pomimo niesamowitych wyników w windykacji i tak dobrze zorganizowanego działu przekazano kierownictwo osobie (Dyrektorowi Strefy), która pomimo tego, że pięknie umie tworzyć otoczkę wokół własnej osoby nie potrafi wiele osiągnąć. Dręczenie psychiczne pracowników to forma pracy. Stawianie pytań to nie praca. Wynik tworzą ludzie w oddziałach ( w ogóle niedoceniani) windykator scalał te trybiki tak, jak to powinno być. Nie rozumiem dlaczego wpisy dotyczące osoby na najwyższym stanowisku czyt. Dyrektora są usuwane. Wchodzę często i czytam te wpisy, które jeszcze nie są edytowane czy tez kasowane i nigdy nie komentowałem tego co tutaj się dzieje ale jak widzę, że z pracy odchodzą Ci którzy powinni być doceniani to już niestety i wielki dyplomata w końcu się wypowie. Dlaczego tak trudno przyznać się do nieskutecznej i nieefektywnej pracy. Proszę pamiętać, gdyby nie upartość i determinacja ludzi w oddziale i byłych windykatorów, którzy jeszcze wierzyli w to co robią (lecz to już powoli zanika) firmy by nie było. Oczywiście ludzie w Centrali robią swoje, brawo im za to. Lecz Centrala jest w Ostrołęce, a my jesteśmy w całej Polsce i proszę w końcu otworzyć oczy a nie wierzyć w puste tabelki nie analizując części składowe z których wyniki są. Kary wynikające zmniejszenia owych opłat wynagrodzeń to nie jest również rozwiązanie. Pisanie maili, z wykrzyknikam przedstawiając rzeczywistość w ogóle w innym świetle to również nic nie daje. Damian dziękuję.... kompetencje szły z odpowiednim stanowiskiem

Dany

ta Pani nadal próbuje być w centrum uwagi... kosztem innych....

Czy to ważne
@Aaa

Niedługo zostaną pracownicy którzy w zaden sposób nie utożsamiają sie z firma. Czy nikt nie widzi co sie dzieje? Trzeba miec odwagę zeby w takim momencie sie zwolnic.

Bbb
@Aaa

Czyżby była pani dyrektor windykacji się uaktywniła? Po wpisie tak wnioskuję. Teraz z tą windykacja dobrze nie jest ale wcześniej to dopiero był dramat. Mam nadzieję że już nie wróci i zostanie tam gdzie jest

Zwalniaja zwalniaja

Ponoć zwalniają kierowników. NARESZCIE ! SZPILECZKI WCHODZĄCE W WYCIERACZKĘ NIE POMILOGŁY hiihihihi KARMA WRÓCIŁA ! Teraz możesz sobie przypomnieć moje słowa jak ci to mówiłam że karma wróci, moja droga... :-)

Czy Capital Service S.A. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Zależy na jakim stanowisku. Oddzialy tak. Menadżerowie nie

Taka sytuacja

Uwaga! . Jeśli zostałeś zwolniony indywidualnie ale nie ze swojej winy tylko z winy pracodawcy to należy się odprawa. Na ubieranie się o nią masz 3 lata od zwolnienia. Pozdrawiam

A to powinno być takie proste. Coś nie pasuje- to kladziesz kwita i idziesz do innej roboty. Jeżeli gra- to robisz co do Ciebie należy. I tyle. Po co tu się pocić nad netem? Nie lepiej coś mądrego poczytać? I to piszę też do siebie...Pozdrawiam.

Nieokreślony
@pracownik

Dlaczego niby kwit? Jeżeli ktoś ma na czas nieokreślony to się nie kalkuluje złożyć wypowiedzenie....wtedy tylko należy się okres wypowiedzenia... .lepiej poczekać aż wręczą wypowiedzenie i wtedy wszystko się należy. Trzeba mądrze podchodzić do wszystkiego i korzystać ze swoich praw i dóbr ????

Rambo
@pracownik

Fajnie,że piszesz do siebie. Rzeczywiście zamiast "pocić się nad netem" powinieneś poczytać na temat poprawnej pisowni języka polskiego. Portal służy do wyrażania opinii przez pracowników, wolność słowa( jeżeli nie rozumiesz, również zachęcam do lektury).

Głos
@Nieokreślony

Przypomina mi to podejście typowego zasiłkowca, po co się wysilać i pracować, przecież się należy. Jeżeli wciąż pracujesz w tej firmie, a nie tylko wylewasz żale po zwolnieniu to szkoda, bo jesteś szkodnikiem. Ja też nie rozumiem takiego podejścia, przecież rynek jest pełen pracy jak komuś nie odpowiada to nie musi się męczyć.

Psychiatra
@Głos

Specjalisto od "zasiłkowców" , zachowaj te "mądre" rady dla siebie. Nie rozumiesz znacznie więcej niż Ci się wydaje.

Nieokreślony
@Głos

Nie po to człowiek się ścierał tyle lat aby sobie po prostu pójść. A zasiłkowej to raczej ty jesteś. Jeżeli się lata pracuje to jest coś takiego jak Kodeks Pracy i nie rozśmieszają mnie ,bo pewnie nie wiesz o czym piszę. Niewiedza ludzka kosztuje i tyle a jak się zna przepisy to nikt nikogo nie wykręci. Czasy Kłocza to była praca .

Zostaw merytoryczną opinię o Capital Service S.A. - Ostrołęka

• Jak się pracuje w Capital Service S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Capital Service S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capital Service S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 5 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capital Service S.A.?

Kandydaci do pracy w Capital Service S.A. napisali 25 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capital Service S.A.