Clearcode

Wrocław

Opinie o Clearcode

zbych 2014-01-23 21:42:45
Byłem na "stażu" w trakcie studiów i zostałem później na dalsze zatrudnienie, atmosfera kiepska, ciągłe spięcia pomiędzy projekt managerami i kierownictwem. Nie ma możliwości umowy o pracę, podczas mojej pracy zwolnili długoletnią pracownice z dnia na dzień - bez powodu ( podobno taka sytuacja już się kiedyś powtórzyła z innymi pracownikami). Dopiero pracując w innej firmie zdaje sobie sprawę, że warunki w cc były naprawdę fatalne.
Marta 2014-04-29 08:37:24
Jako strona zainteresowana i pracownik Clearcode chciałam odnieść się do powyższej opinii.

Project Managerowie to zaufane osoby, które tworzą firmę od początku działalności i z których opinią kierownictwo firmy się liczy. Różnice zdań są naturalne chyba w każdej firmie i nie są równoznaczne konfliktom.

Informację o współpracy w oparciu o kontrakt B2B podajemy w ofertach pracy - stawiamy tu sprawę jasno, a aplikacja jest świadomą decyzją kandydata.

Natomiast wspomniana Pani sama podjęła decyzję o odejściu z firmy.

Co do atmosfery - trudno tu podjąć polemikę, ale wiemy, że nasi pracownicy ją cenią i chętnie spędzają czas razem także poza biurem. Jesteśmy jednak świadomi, że każdy pracownik może mieć w tym względzie inne oczekiwania i nie ma chyba firmy, która odpowiadałaby każdemu - klimat i warunki pracy w firmie najlepiej zweryfikować na własnej skórze, do czego zachęcamy.
silly silly ducks 2014-12-01 20:42:32
Bajki i mrzonki, clearcode, może zaoferować wam najwyżej zszargane nerwy za ułamek kasy, które pobierają od start-upów.

Co do project managerów - śmieszna kasta, nie zgadzasz się w czymś ze żwirkiem albo muchomorkiem? To spadaj na drzewo ponieważ nie ma tu dla ciebie miejsca. Teksty o osobach prowadzących działalność od samego początku sobie daruj Marto - kimkolwiek jesteś.

Szczerze odradzam i współczuje kandydatom :)
Bill 2015-12-15 10:08:13
Widzę, że rekrutacja jest teraz bardzo intensywna. Teamy cały czas się powiększają więc widać, że firma się rozwija. Co do zarobków to nie powiem jest dobrze, myślę, że dla wielu osób nawet bardzo dobrze.
Sama atmosfera i kultura pracy w CC bardzo na plus, nie narzekam.
Pikes99 2016-01-04 09:41:51
Zgadzam z tym co napisał @Bill atmosfera i kultura pracy jest bardzo przystępna. Pracuję już jakiś czas i w porównaniu do poprzednich firm w jakich pracowałem duży plus. Póki co mogę polecić
Anonimowy Gościu 2016-01-25 10:46:05
Pracowałem w CC kilka miesięcy temu przez jakiś rok czy półtora. Czas w firmie wspominam bardzo dobrze. Ciekawe projekty i fajni ludzie. Mogę polecić.
Ja 2016-02-16 14:37:48
Projekty ciekawe, atmosfera i ludzie spoko, kasa też fajna. Dla ludzi nie mających parcia na wspinaczkę po szczebelkach kariery, a chcących po prostu wykonywać swoją pracę - firma godna uwagi.
Adam 2016-03-08 22:23:45
Czy w CC jest możliwość zatrudnienia na umowę o pracę?
marta 2016-03-09 10:29:01
Na chwilę obecną zapraszamy do współpracy w oparciu o kontrakty B2B
marta 2016-03-18 09:04:01
Widełki wynagrodzenia podajemy w każdym ogłoszeniu :) Na developera PHP Symfony wynoszą one obecnie od 5000 do 8000 zł netto na FV (B2B).
marta 2016-03-21 09:37:37
Finalne wynagrodzenie zależy od doświadczenia kandydata oraz tego, jak poradził sobie w procesie rekrutacji, który zazwyczaj składa się z dwóch etapów: rozmowy kwalifikacyjnej oraz zadania praktycznego realizowanego w domu. Ww. etapy pozwalają nam ocenić umiejętności kandydata i przełożyć je na propozycję finansową w ramach naszych widełek.
marta 2016-03-30 10:47:53
Mamy Multisport i kartę lunchową plus pakiet rozwojowy, a w jego ramach biblioteczkę firmową, angielski w biurze z native speakerem (kilka grup zaawansowania), "ferajny" - wewnętrzne grupy, które mają na celu dzielenie się wiedzą (techniczne, jak i z zakresu branż, w których się specjalizujemy - adtech/matech/analytics), spotkania z prezentacjami prowadzonymi przez osoby z naszego teamu oraz wsparcie finansowe wyjazdów na konferencje i eventy branżowe. Organizujemy również imprezy firmowe, okolicznościowe - zazwyczaj we Wrocławiu, oraz weekendowe - wyjazdowe :)
PanPracownik 2016-04-18 10:58:57
Pracuję już parę miesięcy i, rozwiewając wszystkich wątpliwości dot. działalności, chwalę sobie warunki zatrudnienia jak i samej pracy. Jest trochę dodatkowych bajerów jak zewnętrzne wyjścia na prezentacje przy piwie czy inne bardziej oczywiste benefity jak multisport i lunch-karta. Największy plus to to, że nie ma tu atmosfery korpo.
lil 2016-06-20 22:43:02
Wielki plus za informacje od HRu tutaj i widełki w ogłoszeniach. Wszystko jasne :) Jeśli będę zmieniać pracę będę mieć tą firmę na uwadze za jasne zasady.
monster 2016-07-11 15:54:08
Pracuję dopiero (albo i już) kilka miesięcy i naprawdę o kulturze pracy i podejściu do pracownika nie można złego słowa powiedzieć! Mogę szczerze polecić.
MagicProgrammer 2016-09-12 15:30:57
Jestem "clearcodowym" programistą już prawie rok i ciężko mi znaleźć jakieś złe słowo na ta firmę. Płacą na czas, benefity są, atmosfera w pracy super. Plus za elastyczność godzin pracy!
Prus 2016-12-05 14:27:00
W swoim doświadczeniu zawodowym miałem do czynienia z ClearCode łącznie około półtora roku. Czas ten wspominam bardzo dobrze zarówno pod kątem rozwoju zawodowych umiejętności jak i jakości samej pracy. Mam nadzieję, że do tej pory nic się nie zmieniło. Polecam.
Zostaw swoją opinię o Clearcode - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Clearcode