Opinie o ALUMAX w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy ALUMAX. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie ALUMAX o rekrutacji.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALUMAX w Łódź

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy firma ALUMAX kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Firma ALU-MAX Sp.zoo ktora miescila sie na ul.Traktorowej 128 (teraz uciekli do Andrzejowa) jest najgorsza zlodziejska i dziadowska firma !!!!! Tadeusz Poszumski to zlodziej,oszust i kretacz !! (usunięte przez administratora) ludzi i nie placi miesiacami.Odradzam goraco tam pracowac,trzymajcie sie z dala od tego miejsca.

Xyz

Nie anonim tylko byly pracownik ! Niewiem czemu moja nazwa zostala zmieniona !

Franciszek

Na forum nie stosujemy obraźliwych wyrażeń. Jeżeli nie będziesz się do tego stosował administrator będzie usuwać Twoje wpisy. Możesz dokładniej napisać co spowodowało Twoją opinię?

Doris

Firma nierzetelna ,nie płaci.Odradzam.

Grzegorz
@Doris

Zgadzam sie z przedmowca.Firma Alumax jest nieuczciwym i niewyplacalnym bankrutem finansowym i nigdy nie wyjdzie z ogromnych dlugow.Wynagrodzenie nigdy nie jest w terminie (usunięte przez administratora) !!!Ukrywaja sie przed prawem i wierzycielami.Kto nie wierzy niech sam sprawdzi i wroci tu ze szczera opinia.

Jan

Nie uciekli, tylko zmienili siedzibę, to tez teraz w sumie nowa spolka alu max I. niestety stara wpadla w tarapaty przez (usunięte przez administratora) inwestora i trzeba było zaczynac od zera. Nowy szyld i siedziba, ale stara sprawdzona ekipa. Ale pan Tadeuesz to twarda sztuka i się nie poddaje, pomimo ze inwestor mu wisi grube miliony. Nalapal nowych kontraktow i pracy jest sporo, kasa tez się zgadza. Moze trafiles jeszcze na ten gorszy czas….wspolczuje. Teraz są fajne, ambitne projekty i na produkcji jak się interesujesz szkłem to wiele się można nauczyć od innych starszych stażem i też dużo wyzwan jest, więc nudy nie ma. Polecam

madzia
@Jan

Co z tego ze spolka sie odnowila jesli dalej kieruje nia,tymi samymi metodami,czlowiek z piętnem oszusta i krętacza,ktory stracil honor i autorytet ??? A nauczyc to sie tam mozna-oszukiwania pracownikow i lamania prawa !

@Grzegorz

Fakt kierownik budowy może i jest zdrowo (usunięte przez administratora)ale jak ma coś do kogoś to powie w oczy i to mi się podoba bardzo. Brygadzista bardzo w porządku czlowiek. Jeśli chodzi o kierownika z hali to tajemniczy człowiek.

DAREK Nowy wpis

Prawda

Jolanta Nowy wpis
@DAREK

A ty czemu tak uważasz?

Wiesiek Nowy wpis
@Jolanta

Przedmówca ma rację że są oszustami. Znam osobiscie chlopa co tam pracował i też został (usunięte przez administratora) na grube pieniadze.Po długim czasie walki i sprawach sądowych odzyskał swoje od kretacza Tadeusza

Heniek

Szkoda, że nikt z pracujących nie zagląda na forum. Warto starać się o pracę?

@Heniek

Zatrudniłam się jako sekretarka dwa miesiące temu i na razie sobie chwalę. Miła atmosfera pracy z szefem Panem Tadeuszem czy pracownikami biurowymi Panem Jarkiem i Panem Wojtkiem. Praca w wyznaczonych godzinach, nowe biuro, dobra pensja. O produkcji nic nie powiem z doświadczenia, ale chłopaki raczej też nie narzekają. Mamy kilka niezłych kontraktów, dużo jest pracy i można się nauczyć zawodu teraz pożądanego dość przy imponujących budowach. Mamy zresztą kilka przykładów, jak ludzi bez umiejętności w sumie wykształciliśmy na fachowców, teraz będących kierownikami budowy.

@Ania

Aniu...jest nabór na to stanowisko i zastanawiam się, czy warto. Czy Pani zrezygnowała w związku ze zmiana miejsca siedziby?

Michcio

Spytaj się o poprzednich pracowników i siedzimy na Traktorowej 128

Jestem ciekawy czy to Wojtek czy Sebastian

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w ALUMAX?

Jan Paweł II

Jaki angielski Jak masz dwie ręce to możesz tam pracować i tyle

Brałeś udział w rekrutacji do ALUMAX. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Czy firma ALUMAX w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

BYLY PRACOWNIK

LUDZIE !!!!Jakie szkolenia,jakie dofinansowanie ?!?!? O co wy pytacie???Tam na wyplaty nie maja,cieszcie sie jak dostaniecie grubo po czasie albo wogole.Szkolenia to sam szef pan Tadeusz chyba przechodzi jak wykorzystywac ludzi do pracy bez wynagrodzenia.A pracowac to tam moze kazdy : cukiernik,lakiernik a nawet smieciarz.Poczytajcie powyzsze komentarze innych.Sam sie o tym przekonalem ODRADZAM NIE WARTO SIE W TO PAKOWAC.

Jan Paweł II

Człowieku jakie szkolenia. Tutaj sprawdzają się samouki!!!

Grzesiek

A wystarczy być dobrym pracownikiem i zadowolenie z pracy w firmie gwarantowane.

Pozytywnie zakrecony
@Grzesiek

Praca spoko ale co do kasy to przegięcie totalne

@Grzesiek

Jasne.Tylko gdzie i kiedy kasą????

pracownik produkcja

alu max miał pewne problemy z powodu niezapłacenia przez inwestora ogromnej kasy za budowę w Warszawie, na szczęście wychodzi na prostą. są nowe budowy - Kołobrzeg m.in i ostatnio pracujemy pełną parą. przyjazna dosyć atmosfera, pracy dużo, ale można się wykazać. płacą dobrze i na czas.

Kamila
@pracownik produkcja

Przyjazna atmosfera jest z pewnością wielkim atutem w pracy. Interesuje mnie jeszcze to, jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca. Wspominasz, że jesteś zadowolony z zarobków, czy są też jakieś dodatkowe benefity pozapłacowe?

@Kamila

umowa o pracę w moim przypadku. Benefity - wiadomo dieta w delegacji, pokryte wszelkie koszty, hotel, żarcie itd, ubzpieczenie, premie/bonusy na święta.

@pracownik produkcja

zgadzam się, był troche przypal, ale idzie ku lepszemu…mam nadzieje! Prace lubie, szefa tez, wiec chude czasy przeczekałem i widać oplacalo się. Obecnie polecam alumax.

klient

Nie polecam. Oddałem do nich rower do skręcania po zakupie - żeby nie stracić gwarancji. Czekałem na to kilka dni, zapłaciłem drożej niż w innych serwisach, a na koniec nic (!!) nie działało tak jak powinno - hamulce i przerzutki były rozregulowane, nawet kierownica nie była przykręcona prosto. Po kilku dniach wróciłem z reklamacją, Pan z obsługi był bardzo zdziwiony. Dodatkowo wymieniany był support, który zaczynał źle działać. Na samą naprawę czekałem dokładnie 12 dni - serwis twierdził, że czeka na dostawę części z centrali. Trochę to dziwne, że autoryzowany serwis musi każdy duperel ściągać aż z centrali, ale to nie był największy problem, ponieważ po dwóch tygodniach naprawy... okazało się, że support dalej nie działa tak jak powinien. Wtedy zawiozłem rower do prywatnego serwisu - za całość zapłaciłem ponad 100zł, ale wiem już, że jest zrobione tak jak należy. Pan w serwisie pokazał mi support, który obsługa tego salonu zamontowali - była to najtańsza część za 20zł prosto z Chin, a nie oryginalna część do tego roweru. Bardzo odradzam ten serwis, obsługa może co najwyżej popsuć sprzęt, który mimo wszystko tani nie jest.

@klient

Ale to chyba nie ta firma, bo oni rowerów nie naprawiają :) Tylko robią konstrukcje aluminiowe, tu chyba nikt tych wpisów nie weryfikuje...haha

Firma jak firma ale jest jeden minus tego wszystkiego. Tz. (usunięte przez administratora) jaki świąt nie zna obiecuje złote góry A wychodzi z tego wielkie (usunięte przez administratora) bo twierdzi że przelew mu jeszcze nie doszedł albo inna śpiewak.(usunięte przez administratora) Można tak wiele pisać ale nie ma po co. Kto wejdzie z nim w układ to przejedzie się nie raz.

Agata

Zachęcam do pozostawiania opinii na temat ALUMAX jako pracodawcy przez obecnych lub byłych pracowników. Co aktualnie dzieje się w tej firmie? Planowane są zatrudnienia? Wasze wypowiedzi będą ważnym źródłem informacji o tej firmie dla osób, które interesuje zatrudnienie w niej.

amak

Hej, wiecie jak wygląda zatrudnienie na inżyniera budowy?

SPAW-ALL

Wykonywalem dla tej złodziejskiej firmy usluge spawania, pan prezes zwodzi mnie do dziś ze już wysyla pieniądze a tak naprawdę leci w (usunięte przez administratora) Zlodziej (usunięte przez administratora) myśli ze mu podaruje, ale prędzej mu te porcelanowe porobione zabki wybije.. podwykonawcy, nic dla tej złodziejskiej (usunięte przez administratora) nie robcie, bo będziecie go szukac tygodniami..

Pracowałem dla alumaxu kilka miesięcy świadcząc usługi dźwigowe. Mija 6 miesięcy i jeszcze nie otrzymałem płatności za ostatnią fakturę. Tadeusz Poszumski to zwykły oszust i naciągacz.

ANDAL
@Paweł

Witam. Też pracowałem dla Alumax-u i podobnie jak Pan do dnia dzisiejszego nie zostały uregulowane płatności za faktury. Proszę o kontakt, może wspólnie uda nam się odzyskać pieniądze.

ANDAL

Poszumski to oszust i złodziej.

greson

Wszyscy mają racje, to jest firma krzak !!! Minimum na konto to podstawa oszustwa,a na resztę faktycznie czeka się miesiącami,jak hrabia tadzik znajdzie chwileczkę na to by zająć się daniem reszty kasy do łapy.Nie polecam nikomu tej firmy !

wolny

Seba,zyjesz na koszt chyba innych pracowników pana Tadzia,którzy (usunięte przez administratora)..po 20 godzin,i nie dostaja kasy. Ogólnie dziadostwo,nie polecam nikomu,firma nieuczciwa ,nierzetelna niewypłcalna (usunięte przez administratora)

aga
@wolny

No i za takie teksty to powinno się dawać zwolnienia dyscyplinarne bez wypowiedzenia, a nie za konstruktywną krytykę, która nikogo nie obraża a motywuje do pracy.

seba-warszawa

a ja jestem zadowolony nic nie robie a biore kase od pana Tadzia.jest ok.stoje pod pod budowwa 2 godziny dzienne i jade do chaty. a wyplata co miesiac. i tak nalezy zyc na koszt innego.

kutas

alu-max to firma ktora oszukuje pracownikow na wyplatach (m2)niewyplaca zarobionych pieniedzy za wykonane kontrakty. pan tadzio mowi jedno a robi drugie .na wyplaty czeka sie miesiacamii tak okrojone prawie o 1/4.polecam ta firme na (usunięte przez administratora) ktorzy pracuja po to aby pracowac(dla samej ideii)

chudy6744

Pracowałem w tej firmie i powiem jedno, jak masz zaplecze finansowe i nie śpieszy ci się z otrzymaniem wynagrodzenia -"to idealna firma dla Ciebie". Jeszcze jedno potrzebujesz zdrowych i silnych kończyn dolnych ponieważ na budowę z reguły chodzi się na pieszo(WARSZAWA).Teraz na poważnie nikt normalny nie powinien pracować dłużej niż 2 m-ce w tej firmie. To wystarczający okres aby ją poznać i jej kadrę oraz uciec jak najdalej od niej!!!!!!!

zona

Firma oszukuje jak tylko może.robisz po 20 godzin a szef ( wielmożny Pan Tadeusz) płaci jak mu sie podoba! Nie polecam tej firmy nikomu! Omijajcie ja z daleka.To jeden wielki wałek!

Zostaw merytoryczną opinię o ALUMAX - Łódź

ALUMAX
2.2/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Traktorowa 128
    91-204 Łódź