ALUMAX

Łódź

Opinie o ALUMAX

zona 2013-11-08 15:46:46
Firma oszukuje jak tylko może.robisz po 20 godzin a szef ( wielmożny Pan Tadeusz) płaci jak mu sie podoba! Nie polecam tej firmy nikomu! Omijajcie ja z daleka.To jeden wielki wałek!
chudy6744 2014-02-03 15:44:13
Pracowałem w tej firmie i powiem jedno, jak masz zaplecze finansowe i nie śpieszy ci się z otrzymaniem wynagrodzenia -"to idealna firma dla Ciebie".
Jeszcze jedno potrzebujesz zdrowych i silnych kończyn dolnych ponieważ na budowę z reguły chodzi się na pieszo(WARSZAWA).Teraz na poważnie nikt normalny nie powinien pracować dłużej niż 2 m-ce w tej firmie. To wystarczający okres aby ją poznać i jej kadrę oraz uciec jak najdalej od niej!!!!!!!
kutas 2014-03-11 19:42:48
alu-max to firma ktora oszukuje pracownikow na wyplatach (m2)niewyplaca zarobionych pieniedzy za wykonane kontrakty. pan tadzio mowi jedno a robi drugie .na wyplaty czeka sie miesiacamii tak okrojone prawie o 1/4.polecam ta firme na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ktorzy pracuja po to aby pracowac(dla samej ideii)
seba-warszawa 2014-03-11 19:50:18
a ja jestem zadowolony nic nie robie a biore kase od pana Tadzia.jest ok.stoje pod pod budowwa 2 godziny dzienne i jade do chaty. a wyplata co miesiac. i tak nalezy zyc na koszt innego.
wolny 2014-03-13 19:39:46
Seba,zyjesz na koszt chyba innych pracowników pana Tadzia,którzy ( usunięte przez administratora )..po 20 godzin,i nie dostaja kasy.
Ogólnie dziadostwo,nie polecam nikomu,firma nieuczciwa ,nierzetelna niewypłcalna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
greson 2014-03-20 14:17:32
Wszyscy mają racje, to jest firma krzak !!! Minimum na konto to podstawa oszustwa,a na resztę faktycznie czeka się miesiącami,jak hrabia tadzik znajdzie chwileczkę na to by zająć się daniem reszty kasy do łapy.Nie polecam nikomu tej firmy !
ANDAL 2015-04-01 21:17:58
Poszumski to oszust i złodziej.
Paweł 2015-06-02 09:09:34
Pracowałem dla alumaxu kilka miesięcy świadcząc usługi dźwigowe. Mija 6 miesięcy i jeszcze nie otrzymałem płatności za ostatnią fakturę. Tadeusz Poszumski to zwykły oszust i naciągacz.
ANDAL 2015-06-21 21:10:26
Witam. Też pracowałem dla Alumax-u i podobnie jak Pan do dnia dzisiejszego nie zostały uregulowane płatności za faktury.
Proszę o kontakt, może wspólnie uda nam się odzyskać pieniądze.
SPAW-ALL 2015-09-29 19:18:23
Wykonywalem dla tej złodziejskiej firmy usluge spawania, pan prezes zwodzi mnie do dziś ze już wysyla pieniądze a tak naprawdę leci w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Zlodziej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] myśli ze mu podaruje, ale prędzej mu te porcelanowe porobione zabki wybije..
podwykonawcy, nic dla tej złodziejskiej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie robcie, bo będziecie go szukac tygodniami..
aga 2016-04-22 15:33:27
No i za takie teksty to powinno się dawać zwolnienia dyscyplinarne bez wypowiedzenia, a nie za konstruktywną krytykę, która nikogo nie obraża a motywuje do pracy.
klient 2016-06-29 14:08:53
Nie polecam. Oddałem do nich rower do skręcania po zakupie - żeby nie stracić gwarancji. Czekałem na to kilka dni, zapłaciłem drożej niż w innych serwisach, a na koniec nic (!!) nie działało tak jak powinno - hamulce i przerzutki były rozregulowane, nawet kierownica nie była przykręcona prosto. Po kilku dniach wróciłem z reklamacją, Pan z obsługi był bardzo zdziwiony. Dodatkowo wymieniany był support, który zaczynał źle działać. Na samą naprawę czekałem dokładnie 12 dni - serwis twierdził, że czeka na dostawę części z centrali. Trochę to dziwne, że autoryzowany serwis musi każdy duperel ściągać aż z centrali, ale to nie był największy problem, ponieważ po dwóch tygodniach naprawy... okazało się, że support dalej nie działa tak jak powinien. Wtedy zawiozłem rower do prywatnego serwisu - za całość zapłaciłem ponad 100zł, ale wiem już, że jest zrobione tak jak należy. Pan w serwisie pokazał mi support, który obsługa tego salonu zamontowali - była to najtańsza część za 20zł prosto z Chin, a nie oryginalna część do tego roweru.
Bardzo odradzam ten serwis, obsługa może co najwyżej popsuć sprzęt, który mimo wszystko tani nie jest.
amak 2016-07-10 21:26:06
Hej, wiecie jak wygląda zatrudnienie na inżyniera budowy?
Zostaw swoją opinię o ALUMAX - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALUMAX