hotel falko

Rumia

Opinie o hotel falko

anonim 2011-01-20 18:06:18
PRACODAWCA(usunięte przez moderatora) ZWALNIA LUDZI NA ZWOLNIENIU LEKARSKIM , NIE PŁACI ZA GODZINY NOCNE,TRAKTUJE PRACOWNIKÓW JAK SWOJA WŁASNOŚC ,PRACOWNICY SĄ (usunięte przez moderatora) I PONIRZANI,NIE INERESUJE GO ŻYCIE RODZINE (DZIECI) .POPROSTU PAN IWŁADCA Z PIENIEDZMI . NIE ZATRUDNIAJCIE SIE TAM.
Dorota 2012-03-09 18:39:21
Hotel piękny, klimatyczny. Właściciel w porządku. Natomiast całą złą atmosferę nakręcają sami pracownicy. Więc jeżeli ktoś ma zamiar zacząć pracę w tym hotelu, proponuje uważać na współpracowników. ;)
panna nikt 2013-01-30 14:08:51
No co Ty Dorota jeszcze powiesz???:)Koń by się uśmiał:)))Chyba z rodziny jesteś.....Praca w Falko kończy się traumą-tylko tyle w tym temacie:oczywiście nie polecam !!
Dorota 2013-02-19 11:47:04
panna nikt - 2013-01-30 14:08:51

Jak się nie ma ochoty pracować, to nikt nie zmusza. Szkoda, że nie ma zakładki opinie o pracownikach ;D... A twój nick wynika z twego usposobienia i charakteru? "Byle jacy", szarzy, przeciętni, leniwi, nieuczciwi, kłótliwi kombinujący pracownicy są "nikim". Bo nic nie wnoszą dobrego do firmy (a czasem nawet wynoszą).
Dlatego pewnie już tam nie pracujesz.
Ciekawe jaką opinie wystawisz następnemu pracodawcy, bądź już wystawiłaś zapewne taką samą. Praca dobra jak się chce pracować. Polecam.
gabi 2016-04-22 12:58:08
jest to całkiem niezły hotel, chciaż ma tylko 3 gwiazdki, ale i tak uważam, ze trzymają poziom tak naparwde.
Zostaw swoją opinię o hotel falko - Rumia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hotel falko