Premier Manufacturing Support Services Poland Sp. z o.o.

Gliwice

Opinie o Premier Manufacturing Support Services Poland Sp. z o.o.

lakiernik 2009-06-19 17:05:41
Super przelozeni i super atmosfera do momentu, az cos pojdzie nie tak. Przyszedl kryzys i ludzie dostali wypowiedzenia z zaskoczenia tuz przed samymi swietami. Nikt juz nie patrzyl, kto ma dzieci i rodzne, tylko cala sytuacja pokazala kto jest czyim kolega.
UBSowiec 2009-08-21 14:52:32
A moim zdaniem przelozeni do bani i zero perspektyw na przyszlosc. Dodatkowo nie podobalo mi sie, ze klamia. Na rozmowie kwalifikacyjnej co innego a w rzeczywistosci co innego.

Dodatkowo praca szkodliwa a zabezpieczenia dostawalismy znacznie gorsze niz pracownicy Opla.
Weekendowiec 2012-12-28 17:39:36
Najgorszemu wrogowi nie życzyłbym pracować na lakierni w cleaning'u!
Praca b. ciężka, niebezpieczna, szkodliwa, ciągle pod presją, aroganckie szefostwo, donosicielstwo - tak wygląda zwykły weekend!
Skakanie po konstrukcjach kilka metrów nad ziemią, hektolitry rozpuszczalnika, kwasów i innych świństw... Trzeba mieć końskie zdrowie! Ludzie po kopalniach stwierdzali, że na przodku to był raj :)
luk 2013-01-04 13:14:56
jak skakałeś po konstrukcji znaczy że sam wybierałeś łamanie przepisów :) 2. zakłamanie i ciulata atmosfera to podstawa tam :) 3. czasem było śmiesznie 4. zależy od dnia czy było ciężko 5. weekendowcy czyli studenci wiadomo że będa wykorzystywani nie masz sie co dziwic
luk 2013-06-30 11:45:06
na oplu nie ma takiej firmy support services...jak juz to był premier support services teraz jest voith...
luk 2013-11-27 20:00:47
zalezy czy do cliningu czy do maintanance? na 3
kamina 2016-05-20 22:32:58
ale mówisz ogólnie czy o jakichś konkretnych stanowiskach we tej firmie? ja uważam też że skoro to jest firma o rodowodzie amerykańskim jako dostawca sług technicznych wspomagających produkcję zakładów przemysłowych powinna płacić znacznie więcej fachowcom
Zostaw swoją opinię o Premier Manufacturing Support Services Poland Sp. z o.o. - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Premier Manufacturing Support Services Poland Sp. z o.o.