konrad olejnik

Ustrzyki Dolne

Opinie o konrad olejnik

anonim 2011-01-21 05:55:25
anonim - 2011-01-20 15:04:50

nie idzcie do tj firmy pracowac to najwiekszy [usunięte przez moderatora] z ustrzyk dolnych[usunięte przez moderatora] ludzi na zasadzie biore cie do pracy umawia sie z toba na wynagrodzenie po czym nie wywiazuje sie (nie wyplaca) juz tak [usunięte przez moderatora]kilka osob z ustrzyk i okolic [usunięte przez moderatora]rowniez zleceniodawcow biorac zaliczki i wiecej sie nie pojawia na terenie budowy jezeli sa i chca jakies osoby [usunięte przez moderatora] to sie wpisywac trzeba to ukrucic

jak macie problem to idzie do sadu pracy a nie piszecie taki glupoty
anonim 2011-01-21 06:53:19
anonim - 2011-01-20 15:04:50

nie idzcie do tj firmy pracowac to najwiekszy [usunięte przez moderatora] z ustrzyk dolnych naciaga ludzi na zasadzie biore cie do pracy umawia sie z toba na wynagrodzenie po czym nie wywiazuje sie (nie wyplaca) juz tak[usunięte przez moderatora] kilka osob z ustrzyk i okolic [usunięte przez moderatora] rowniez zleceniodawcow biorac zaliczki i wiecej sie nie pojawia na terenie budowy jezeli sa i chca jakies osoby [usunięte przez moderatora]to sie wpisywac trzeba to ukrucic

witam pracuje u niego i niema problebu z kasa??placi co tydzien ??mam nawet umowe na trzy miesiace
pani 2011-09-14 16:31:46
tak to prawda to jest straszny [usunięte przez moderatora] i bajkopisarz!!!!!!!!!!! uwazajcie na niego
marcin 2014-12-31 21:29:24
Czy to aby nie jest jakas jednoosobowa firma, czy wrecz nie zakonczyli oni dawno swojej działalnosci, bo jak tak patrze, to nie ma tutaj praktycznie komentarzy od wrzesnia 2011 roku, a to bardzo długo. Bardzo prosiłbym o opinie kogos, kto jest zorientowany co się stało właściwie z firmą, pozdrawiam i dziękuję!
Zostaw swoją opinię o konrad olejnik - Ustrzyki Dolne
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie konrad olejnik