Opinie o Elix sp z o.o. w Wrocław Szczecińska 17 - 21

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Elix sp z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Elix sp z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elix sp z o.o. w Wrocław Szczecińska 17 - 21

Gośc

Nie polecam, brak szacunku do pracownika. Praca jest tylko na jakiś czas a potem przestój i biorą kolejnych. ŻENADA. (usunięte przez administratora) NIE POLECAM

Tommi
@Gośc

No właśnie, też chciałbym wiedzieć, tym bardziej że też tam pracuję. Oczywiście można by znaleźć parę spraw jak wszędzie i się pożalić ale szacunku do pracownika nigdy tam nie zaznałem i oceniam tego pracodawcę ok

Andrzej Jacenty
@Tommi

To ciekawe, z tego co widzę po dacie posta to jeszcze mnie tam nie było, przyjąłem się do pracy w maju 2018 ale niczego takiego tam nie zaznałem z tego co ty opisujesz. Zwykła praca, ma swoje plusy i minusy ale atmosfera zawsze była ok, nikt nie wykazywał do mnie braku szacunku i nie spotkałem się z jakimiś dziwnymi sytuacjami

Adriano
@Gośc

Hmmm nie słyszałem o czymś takim...

Marecki95
@Gośc

Serio to nie rozumiem aż takiej żółci. Tak jak napisał kolega na pewno nie jest idealnie ale że aż tak? Zazwyczaj to jest tak że jak ktoś pisze takie rzeczy nie do końca mają dużo wspólnego z rzeczywistością to sam ma coś na sumieniu XD

Jaro
@Gośc

Szkoda że się nie przedstawiłeś to byśmy wiedzieli kto to piszę i sami moglibyśmy stwierdzić czy dobrze z nami pracowałeś. Ja wszystko rozumiem, można być z czegoś niezadowolonym ale trzeba mieć również j*** żeby pisać prawdę a nie rzucać bezpodstawne oskarżenia ;)

Nowy pracownik. Nowy wpis
@Jaro

Firmy nie polecam. zła atmosfera.!! Podpisać się z nazwiska? żałosne.!! żebyście mogli obrzucić błotem bo prawdę napisał a ty masz inny punkt widzenia? Zawsze czytam opinie o pracodawcy w necie a najbardziej lubię czytać te nie pozytywne ponieważ one zwykle są szczere. Ocenić czy dobrze z wami współpracował?? Tu sie pisze opinie o pracodawcy a nie obrzuca błotem bo ktoś napisał negatywną opinię. (usunięte przez administratora) albo ludzie którzy mają inne zdanie zawsze obrzucają błotem jak im się nie podoba że ktoś ma inne zdanie.

Wesoła

Odnośnie firmy mam dobre mniemanie, pracowałam rok w Elix i to była jedna z moich pierwszych prac. Do minusów mozna zaliczyc toalety i stołówke, lecz nie jest najgorzej. Do plusów napewno ludzie, prace ktora nie jest za ciężka, ale trzeba mieć w miare szybkie ruchy i być zdyscyplinowanym. Maszyny są proste i łatwe w użytku. Kierowniczka jest wymagającą i bardzo pomocną kobietą, zawsze służy pomocą. Wypłata zawsze była na czas. W fabryce unosi sie intensywny zapach, ale jest do zniesienia. Ogólnie polecam prace w MB Elix i pozdrawiam cały zespół! :)

Kamila
@Wesoła

Bardzo się cieszę, że ogólnie polecasz pracę w Elix. Wspomniałaś, że pracowałaś w firmie rok. Czy było to niedawno czy już jakiś czas temu? Pytam ponieważ zależy mi na uzyskaniu jakichś świeżych informacji na temat pracy w tym miejscu i zastanawiam się czy opisujesz teraźniejsze warunki zatrudnienia.

XX Nowy wpis
@Kamila

Ja tam pracowałam niedawno i nie polecam. (usunięte przez administratora) Faktycznie maszyny są łatwe w obsłudze, ale często się psują.(usunięte przez administratora)Łazienka mała i brakuje ciepłej wody, leci letnia, a przy takiej pracy, to słabe. Kuchnia/jadalnia i szatnia za małe. Wynagrodzenie też za małe. Nie polecam!

Anonim Nowy wpis
@Kamila

Nie dają umowy o pracę, chyba że dopiero po roku i słabo płacą. Szatnia zdecydowanie za mała. Większość maszyn ciągle się psuje. Co do atmosfery, to szkoda gadać, stałe pracownice, szczególnie te najmłodsze naśmiewają się z nowych pracownic, a kierowniczka krzyczy i klnie. Poza tym jest dużo zwolnień z absurdalnych powodów np za małe poczucie humoru, czy wygląd. Niepoważna firma

Czy Elix sp z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Niezadowolony Nowy wpis

Tak, ciągle pierwsza zmiana, ale nie polecam Ci tego pracodawcy. Pieniądze słabe, klimat też, fałszywi stali pracownicy(usunięte przez administratora)duża rotacja pracowników, wiele osób odchodzi po 1-2 dniach. (usunięte przez administratora)Zimą na hali jest za zimno, zdarzało się nawet poniżej 12°C. Nie dają ubrań roboczych

Zmiany

Najwyższa pora wyjawić co tak naprawdę dzieje się w Elixie, może dzięki temu coś się zmieni i będzie to przyjazne miejsce dla pracowników. Szefowie albo są nieświadomi całej sytuacji i atmosfery jaka panuje na produkcji, albo udają, że nie widzą bo tak jest łatwiej. Niestety na tym cierpi cała reputacja firmy. Problem nie tkwi w zarobkach czy samej pracy, ludzie nie odchodzą z tego powodu.(usunięte przez administratora)Ludzie odchodzą po jednym dniu pracy, gdyż nie są w stanie wytrzymać psychicznie atmosfery, jaka panuje. (usunięte przez administratora) Praca to miejsce, w którym spędzamy większość swojego życia, wiec jeśli atmosfera jest tragiczna- ludzie odchodzą i odchodzić będą, choćby niewiadomo jakie były warunki. (usunięte przez administratora)Wystarczy tylko wziąć na rozmowę każdego pracownika z osobna aby potwierdzić to, co tutaj zostało napisane. Jak to mówią: zapomniał wół jak cielęciem był.

Mirosław
@Zmiany

Masz rację. Zła atmosfera nie wpływa dobrze na jakość pracy i motywację. Czy wspólna impreza integracyjna lub firmowy event mógłby poprawić relacje między współpracownikami i bardziej zgrać zespół? Napisz co o tym myślisz?

Tak
@Mirosław

Takie imprezy z pewnością mogłyby polepszyć relacje współpracowników. Niestety nigdy jeszcze takich nie było.

Malki3

Nie polecam. Jeśli osoby nowe nie pasują kierowniczce to zawet za wygląd zwalniają... Nie można liczyć na podwyżkę, kto ma chody w biurach to negocjuje sobie większą stawkę. Cały czas nowi ludzie, którzy odchodzą po kilku dniach, maszyny nie działają tak jak powinny a od pracowników wymagają nie wiadomo czego.Zazdrosc,ze ktoś np stoi a ktoś siedzi...

Yo

@Anonim czyli stałej ekipy w pracy nie ma?

@Yo

Nie no są. Ale tylko takie które kierowniczce pasują. Jeśli ktoś ma więcej ambicji lub odrobinę szacunku do siebie to odchodzi.

vanilia

Witam znalazłam ogłoszenie na produkcje...napisane była umowa o prace a okazuje sie że zlecenie.Po jakim czasie dostaje się umowe o prace>Szukają od 6-14 na przybyły.Prosze o po0moc.

Czarek

Podpowiedzcie czy prowadzi firma jakąś rekrutację?

Tomasz Błaszczak

Praca ok, wszystko w porządku. Uczciwie, polecam.

Robert

Ja również słyszałem sporo dobrego o firmie.

Mateusz

Maja, ja pracowałem w tej firmie i zwolniłem się ze względu na fakt przeprowadzki. Gdyby nie to pewnie pracowałbym dalej. Warunki są w porządku, uczciwe w stosunku do wykonywanej pracy. Można sobie dorobić biorąc nadgodziny. Ekipa w miarę stała, chociaż jest pewna rotacja jak wszędzie. Ja polecam pracę w Elix lecz trzeba przygotować się na to że realnie trzeba będzie popracować i wykonywać swoje obowiązki a nie kawka, herbatka i oby do 10 ;)

Maja

@Gośc, a czy możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Twoja opinia jest w tym momencie dość ogólna. Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Elix we Wrocławiu? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? Czy polecacie starać się o pracę w tym miejscu?

Czarna

W tej chwili jest ogłoszenie dla pań na produkcję...jak wygląda obecnie stawka? Moźe ktoś coś w tej kwestii siè wypowiedzieć? Zdanie "nie jest to najniźsza krajowa" to trochę za mało. Pozdrawiam

Maja

Pracujesz w Elix? Chętnie dowiemy się więcej na temat oferowanych obecnie warunków zatrudnienia w firmie.

Mika

W którym oddziale Elixa są produkowane odświeżacze powietrza? Na granicznej czy na Szczecińskiej? Bo na pracuj.pl jest oferta pracy dla specjalisty kontroli jakości i nie wiem gdzie dokładnie ta firma jest, a w Internecie są sprzeczne informacje. W jakich godzinach pracuje taki specjalista? (praca chyba w laboratorium)

Different

Muszę przyznać, że nie jest tam jakoś drastycznie gorzej, niż w innych małych, polskich przedsiębiorstwach. Po prostu trzeba wiedzieć, na co się człowiek decyduje przychodząc do takiej pracy. Można wpisać dowolną nazwę polskiej firmy w gowork.pl, a pojawią się bardzo podobne komentarze jak tutaj. To świadczy o tym, ze wszędzie w Polsce jest dokładnie to samo. Co do tego czy ludzie tutaj sami odchodzą, czy też są zwalniani: z moich obserwacji wynika, że trzymają cię dopóki jesteś potrzebny, dopóki nie skończysz im jakiegoś zadania, projektu. Później nie opłaca im się ciebie trzymać, więc zatrudniają nową osobę, która, przynajmniej na początku, będzie zarabiać mniej. Ale czy tak nie robią wszyscy polscy pracodawcy? To jest standardowy sposób na pozbycie się pracownika. Niestety trzeba się przygotować na to, że zwolnionym można tam zostać każdego dnia, dlatego warto wykorzystać ten czas na zebranie doświadczenia i to w zasadzie jeden z nielicznych plusów tej pracy. Drugi jest taki, że już więcej nie pójdziesz pracować do żadnego Heńka. Docenisz to , co dają duże i prężne firmy, zapewniam.

XYZ

Michał, Kiedyś tam pracowałem, co do odchodzenia/wywalania to różnie. Ci którzy widzą chwiejną sytuację zatrudnienia w firmie sami odchodzą jak tylko znajdą alternatywe bo wypowiedzenie możesz dostać z dnia na dzień, nawet na okresie próbnym (bez przygotowania do pracy na danym stanowisku - pracownik biurowy) z produkcją nie jest lepiej, przejście z systemu 2 zmianowego na 1 zmianę również z dnia na dzień i cała zmiana pracowników też traci pracę na kilka tygodni, później jak się firma nie wyrabia z zamówieniami znów jest szukanie pracowników "na szybko" Pozdrawiam

Ciekawe czy ci ludzie sami odchodzą czy są wywalani?

mauryc
@Michał

pracuję tam już prawie 2 lata i przez ten czas bywało różnie, niektórzy chcą spróbować czegoś nowego, ale trochę ludzi też zostało zwolnionych za obijanie się na hali, jest to bardzo dobra praca, ale dalej fizyczna, jeśli ktoś o tym pamięta to na pewno nie natnie się

A.

Zobacz jak często szukają planisty, w tym roku to chyba 10 ogłoszenie. Nie polecam.

Cast

Wysoko? Ciekawe. Nie warto, trzeba szukać czegoś innego.

Zostaw merytoryczną opinię o Elix sp z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Elix sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Elix sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elix sp z o.o.?

Kandydaci do pracy w Elix sp z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elix sp z o.o.
2.7/5 Na podstawie 58 ocen.

Elix sp z o.o.