Fuji Seal Poland Sp. z o.o.

Opinie o Fuji Seal Poland Sp. z o.o.

OGŁOSZENIA REKRUTACYJNE!!!!!!!!

W związku z prężnym rozwojem firmy prowadzimy rekrutacje na kilka stanowisk.

Szczegóły znajdziecie w zakładce "Oferty Pracy"

Czekamy na Wasze zgłoszenia!!!

Co mogło oznaczać zapytanie „czy praca jest istotna”? pewnie nie rozumiem kontekstu, bo jeszcze doświadczenia nie mam? Widziałem tylko jedna ofertę z teraz ale w niej wymagają stopnia na poziomie średniozaawansowanym lub równoważnego uzyskanego dzięki doświadczeniu zawodowemu. Piszą też ze praca jest ciekawa i różnorodna dlatego chciałbym tu przyjść. chodzi o ofertę dla specjalisty ds. przygotowania druku czy coś w formie pomocnika też się znajdzie?

Co sądzisz o atmosferze w firmie Fuji Seal Poland Sp. z o.o.? Ile można tam zarobić?

Grzegorz

Co do atmosfery wiadomo kto tam pracuje a ile tam trzeba zrobić to kazy wie ogólnie firma pozwalająca rozwój tylko checi nauki i oraz predyspozyci zależy czy mu zalezy

Mmm Nowy wpis
@Grzegorz

Ja na atmosferę nie narzekam. To zależy od działu i od danej zmiany

Nie wiem jak ze stażami, o które ktoś już pytał ale jest oferta dla młodszego inż., automatyka. Od trzech dni już wisi, co sądzicie o kandydaturze? Chce nałapać doświadczenia w branży, jest tu ktoś kto pracował na tym stanowisku nieco dłużej i by ocenił? Czy pod tym względem warto? i co z finansami? Ile wynoszą?

Stażystka Nowy wpis

Czy oferują Państwo w swojej firmie staże np. w dziedzinie logistyki ?

Supervisor

IMMEDIATELY

NO QUESTION

Zuzanna

Syn chciałby na tego pomocnika operatora iść. Robią szkolenia i uczą czego trzeba? Zarobki dające młodej osobie szanse samodzielnie się utrzymać?Wielka szkoda, że tu są głównie zapytania, a jedyna odpowiedź jest typu: zarobki? każdy wie jakie są. No właśnie nie każdy, a nawet nikt. Kto pomoże?

Ile zarabiają teraz pomocnika operatora? Jak praca?

x

Witam moja poprzednia opinia a w zasadzie pytanie zostalo skasowane, wiec powtorze jeszcze raz :D Jakich zarobkow mozna oczekiwac w tej firmie na stanowisku magazyniera? Widze, ze dodali ogloszenie i jestem ciekaw jakie widełki oferuje fuji ktos cos powie jaka stawke ma przecietny magazynier? Jak sprawa z nadgodzinami i ogolne wrazenia z pracy na magazynie?

Justyna

Operator Maszyn SSL, ktoś wie jaka stawka jest na tym stanowisku? Wystawili ogłoszenie niedawno, więc pytam. Bardzo proszę o pilne info, z góry dziękuję.

Elo

Witam, orientuje się ktoś jaką stawkę teraz proponują jako operator maszyn na konwersję?

OGŁOSZENIA REKRUTACYJNE!!!!!!!!

W związku z prężnym rozwojem firmy prowadzimy rekrutacje na kilka stanowisk.

Szczegóły znajdziecie w zakładce "Oferty Pracy"

Czekamy na Wasze zgłoszenia!!!

Czy pensja w Fuji Seal Poland Sp. z o.o. składała się z samej podstawy, czy może również z ewentualnych dodatków? Konkretnie jako Operator Maszyn, ich ogłoszenie jest 17 maja na GoWork.pl.

Tiruriru

Jedyne dodatki na jakie możesz liczyć to zmianowy 5% i za godziny nocne

Xcbv

Te dodatki to grosze, nie ma co się nimi sugerować. Ogólnie podstawa jest śmiesznie niska jak na taką firmę i są miesiące, że się zarabia bardzo kiepsko.

@Xcbv

A jak wygląda kwestia podwyżek w Fuji Sealu? Jakie trzeba spełnić warunki aby móc na nie liczyć? Często się zdarzają?

Tadzik
@Marzena

Większe dostają podwyżki nowi pracownicy niż Ci z wieloletnim stażem.Wychodza chyba z założenia że nowego trzeba zatrzymać,a stary pracownik to już będzie nadal pracował.

@Tadzik

To błędne założenie, bo to doświadczonego pracownika powinno się wspierać. Wiadomo, że nowi też są potrzebni, ale głównie uczą się od tych co już dłużej pracują. A jakie konkretnie są różnice w podwyżkach?

Xcbv
@Bogdan

Po trzech miesiącach stawki praktycznie się wyrównują z pracownikiem który pracuje ponad 2 lata. Japończycy podobno sobie cenią przywiązanie do pracodawcy, ale tutaj panuje polska szkoła zarządzania, której mamy efekty.

alan
@Bogdan

Jak dal mnie niewielkie. Nie ma o czym mówić.

Czy w Fuji Seal Poland Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Tao

Poklepią po plecach

Witold
@Tao

Mmmm, najlepsza motywacja!

Iks
@Witold

Oczywiście, bo po co komu pieniądze :PP

loki
@Iks

Ludzie są w fuji najważniejsi, ale pieniądze dla ludzi niekoniecznie ;)

@loki

Rozśmieszyłeś mnie. Jak dla mnie to kasa jest najważniejsza. Napisałbyś ile się miesięcznie dostanie na czysto? Bo warto wiedzieć na czym stoję zanim wyślę CV.

Ross Ulbricht

Słysząc po tym co się ostatnio dzieje, to jest mi niezmiernie miło, że zmieniłem miejsce pracy. Teraz normalna podstawa, godziwa premia i praca po 8h, a w Fuji? No właśnie... Jeszcze trochę takich wspaniałych działań i naprawdę nie będzie miał kto robić, bo nie opłaca się tutaj cokolwiek z siebie dawać, bo każdy u góry ma na to wywalone, a będzie jeszcze gorzej. Najważniejsze żeby nie dać godziwej podwyżki stałym pracownikom i obcinać nadgodziny, a w zamian zatrudnić skład patologii, której miesiąc pracy to 50/50. Oby tak dalej.

@Ross Ulbricht

Brak podwyżek był spowodowany słabą kondycją firmy, czy po prostu jest taka polityka, żeby nie płacić więcej? Nie było szans, żeby coś się poprawiło w tym temacie i dlatego odszedłeś?

X1

Ile teraz nowy pracownik produkcyjny dostaje na start?

????????????
@X1

Nowy pracownik na start dostaje 2800 brutto. Przy czym pracownik pracujący 4 lata ma 2800 brutto

Xxx

2800 na start

Xxxxxxxxxxx
@????????????

Ja dostałem 3000 brutto na start+zmianowość i dodatek nocny

@????????????

200 zł brutto więcej jak minimalna. Grubo. Już chyba u typowego "prywaciarza" zatrudniającego kilka osób dostaje się więcej.

Genero
@Xxxxxxxxxxx

Czyli 2.3k na reke

@Xxxxxxxxxxx

A ile wynosi ten dodatek nocny w Fuji Sealu? Czy stawka startowa później jakoś rośnie? O ile? Obowiązują jakieś dodatki płacowe jak np. premie?

erant
@Marzena

Wynosi tyle ile ustawa przewiduje, czyli bardzo mało. Z czasem nic nie wzrasta. Premie są, ale tak jakby ich nie było, bo czasami zdarza się 100 zł, a czasami nawet 20, więc jak to w firmie nazywa się "premia", to widać jaki jest szacunek do pracowników. Ogólnie lepiej nie będzie, bo już zapowiedzieli oficjalnie, że w Polsce ma być zakład oparty na niskich płacach, ale będą inwestować w technologie. Na zachodzie praca na drukarni za 700 euro to jakaś abstrakcja, a u nas norma.

Witold
@erant

Fajnie że napisałeś tak dużo na temat wynagrodzeń w Fuji Seal. Co możesz natomiast powiedzieć o atmosferze? Można się dogadać zarówno z szefostwem, jak i innymi pracownikami - jak to oceniasz?

OGŁOSZENIA REKRUTACYJNE!!!

Z przyjemnością informujemy, że w związku z prężnym rozwojem firmy, rozpoczęliśmy rekrutację na kilka stanowisk.

Szczegóły znajdą Państwo w zakładce: "Oferty Pracy"

Czekamy na Wasze zgłoszenia!
X1

Jesteście zadowoleni z podwyżek? Ile teraz zarabia nowy pracownik, a ile pracownik z paroletnim stażem?

Jacek
@X1

A jak z nadgodzinami płacą czy do odbioru

Fuji Seal szuka pracowników na stanowiska Laboranta działu technologicznego, Kontrolera jakości oraz operatorów maszyn. W ogłoszeniu nie ma informacji o doświadczeniu, czy na tych stanowiskach jest wymagane? A może wystarczy odpowiednie wykształcenie?

Wiecie czy Fuji Seal Poland Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Ela

Da ci laptop z tektury

Aldons

I telefon w budce telefoniczej

Nie wiecie może co się stało z kierownikiem zmian Łukaszem? Ma ktoś z nim kontakt?

vda

Z tego co wiadomo przeprowadził się do Wawy do mniejszej firmy za lepsze pieniądze

Marzena

Poniżej padło już pytania o szkolenia dla pracowników ale nikt na nie nie odpowiedział. Wiele osób właśnie na to zwraca uwagę aby firma umożliwiała rozwój osobisty. Jest to dość ważna kwestia więc byłabym wdzięczna gdyby ktoś napisał jak to wygląda w Fuji Seal Poland.

Zostaw merytoryczną opinię o Fuji Seal Poland Sp. z o.o. - Kutno

• Jak się pracuje w Fuji Seal Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fuji Seal Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fuji Seal Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fuji Seal Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fuji Seal Poland Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fuji Seal Poland Sp. z o.o.