Opinie o Zakłady Remontowe Energetyki Wrocław w Prywatyzacji w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakłady Remontowe Energetyki Wrocław w Prywatyzacji. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Zakłady Remontowe Energetyki Wrocław w Prywatyzacji o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Remontowe Energetyki Wrocław w Prywatyzacji w Wrocław

fiord

jak dodzwonić się do zre wrocław

CV Nowy wpis

Wysłałem CV na stanowisko kierownika robót. Poza ,,mile widzianym" doświadczeniem spełniałem wszystkie kryteria. Na rozmowę przejechałem około 40km w jedną stronę. Po wysłuchaniu regułki o firmie od dyrektora otrzymałem informację, że może mi zaproponować praktycznie najniższą krajową podstawę (+premie za młucenie po godzinach) I jak tak dalej pójdzie, ,,pnąc się po szczeblach kariery" za jakieś dwa lata mogę liczyć na stanowisko na które składałem CV. Oczywiście jeśli,,się sprawdzę". Ludzie szanujmy siebie i swój czas. Żenada i brak szacunku. Pozdrawiam.

Beata Nowy wpis
@CV

Czyli się nie zgodziłeś na taki układ? I co, po godzinach to tylko premia, czy nadgodziny też są normalnie płacone?

CV Nowy wpis
@Beata

Oczywiście, że się nie zgodziłem. CV wysyłałem na zupełnie inne stanowisko, kilka lat doświadczenia, ukończone studia oraz obszerna wiedza z zakresu energetyki, która nawet nie została zweryfikowana. Po prostu zaproszono mnie na spotkanie o całkowicie innym charakterze pracy, a także innej stawce. Z tego co zostało mi przedstawione to premia doliczana jest regulaminowo do wypłaty i stanowi prawie jej połowę, ponadto nadgodziny delegacje itp płatne standardowo zgodnie z ustawą ( + jakiś tam %).

Beata Nowy wpis

Preferowana umowa o pracę - widzę to! Super! A czy to tak od samego początku można ją otrzymać, czy trzeba jakieś wymogi spełnić

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie ZAKŁADY REMONTOWE ENERGETYKI WROCŁAW?

Marian

UMOWA O PRACE

@Marian

Jakie zarobki ? Jakiś przedział

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Zakłady Remontowe Energetyki Wrocław w Prywatyzacji? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Klaudia

Umowa o prace od pierwszych dni tak?

MARIAN

PRACOWAŁEM W ZAKŁADACH REMONTOWYCH ENERGETYKI WE WROCŁAWIU, PROSZĘ O ADRES GDZIE SIE ZNAJDUJE FIRMA I KONTAKT TELEFONICZNY.

MARIAN

TAK PRACOWAŁEM W ZAKŁADZIE REMONTOWYM ENERGETYKI WE WROCŁAWIU NA UL;ŁOWIECKIEJ SZUKAM KONTAKTU Z TĄ FIRMĄ, PROSIŁBYM O ADRES ORAZ TELEFON DO TEJ FIRMY.

Zwierz

Kiedyś, jeszcze dawno temu współpracowałem z ZAKŁADY REMONTOWE ENERGETYKI WROCŁAW i muszę szczerze powiedzieć, że naprawdę fajna firma, jedna z lepszych na rynku, ogólnie wydaje mi się, że we Wrocławiu nie namierzycie lepszych, warto dać im szansę tak sądzę

Byczek

Robiłem tam przez 16 lat. Za rządów Paszkowskiego firma kwitła, a po jego odejściu Firmą rządziła klika kolesi. Było coraz gorzej. po wyrzuceniu [usunięte przez moderatora] podobno jest tam lepiej.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Remontowe Energetyki Wrocław w Prywatyzacji - Wrocław

• Jak się pracuje w Zakłady Remontowe Energetyki Wrocław w Prywatyzacji?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Remontowe Energetyki Wrocław w Prywatyzacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Remontowe Energetyki Wrocław w Prywatyzacji?

Zakłady Remontowe Energetyki Wrocław w Prywatyzacji
3.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Krakowska 47/49
    50-424 Wrocław