Oddział Produkcyjny Finow Polska Sp. z o.o.

Ostrowiec Świętokrzyski

Opinie o Oddział Produkcyjny Finow Polska Sp. z o.o.

Jeden z wielu byłych pracowników 2009-07-06 21:32:48
Firma Finow w tragiczny sposób traktuje pracowników. Zero szacunku, podwyżki dostają "wybrańcy". Podejście do pracownika jest na zasadzie całkowitej i maksymalnej eksploatacji jak najmniejszym kosztem. Szacunek i godne podejście do pracownika w tej firmie nie występuje. Zarobki na minimalnym poziomie, ale na początku dużo obiecują. Jedna wielka parodia.
anonim 2010-01-08 11:11:42
Jeden z wielu byłych pracowników - 2009-07-06 21:32:48

Ta to wszystko prawda wierle obiecuja maja cie poprostu w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez moderatora] dla nich prace na 1300zł miesiecznie A ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] majsterek to niech wiecej nie gra na www.kurnik.pl tylko sie do roboty wezmie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tylko Obiecywac potrafi A jak chca cie zwolnbic to nie powiedza ci tego wczesniej tylko 10 minut przed przerwa Firma traka że sie rzygac chce były spawacz... [usunięte przez moderatora]
xxx 2014-06-18 08:31:06
pewnie o manka chodzi he he he
nixm 2016-04-21 23:28:33
arek, na tym polega dorosłość, że podpisując pewne rzeczy trzeba potem ponieść konsekwencję tego.. Słyszałem, że firma szczerze będzie redukować etaty tym, którzy będą w jakiś sposób nieuczciwi - ile w tym prawdy?
Zostaw swoją opinię o Oddział Produkcyjny Finow Polska Sp. z o.o. - Ostrowiec Świętokrzyski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oddział Produkcyjny Finow Polska Sp. z o.o.