Opinie o ATA Accounting Services Sp. z o.o. Sp.k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ATA Accounting Services Sp. z o.o. Sp.k.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w ATA Accounting Services Sp. z o.o. Sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ATA Accounting Services Sp. z o.o. Sp.k. w Warszawa

Jak wygląda kwestia awansu w ATA Accounting Services Sp. z o.o. Sp.k.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Asystentka?

poza biuro można wyjść

Obecny pracownik

A mi się super pracuje w firmie! :)

Martach

Zawsze zarobki w tej firmie były poniżej średniej. Co się zmieniło?

Zauważyłam, że firma rekrutuje na stanowisko samodzielnej księgowej czy opłaca rekrutować na to stanowisko bo wynagrodzenie jest dość niskie ale może wiąże się to z małym zakresem obowiązków?

zainteresowany 2
@Zainteresowany

Tez jestem zainteresowanym tym stanowiskiem, ale co do "niskich zarobków" to sprawdź sobie jaka jest mediana w biurach rachunkowych. Chyba, że jesteś z korporacji, to tam dadzą Ci zawsze więcej kasy, ale za to masz o wiele słabsze doświadczenie i tylko w jednym obszarze, zazwyczaj takie księgowe nie dają sobie rady w takim BR.

Zainteresowany3
@zainteresowany 2

Wątpię, że ta mediana dotyczy tylko Warszawy. Każda praca ma swoją specyfikę, więc nie wiem skąd porównanie z korporacją skoro nią nie jesteście. Pytanie dotyczy waszej firmy jak to u was wygląda, jakie są warunki, a zasłaniacie się korporacją i medianą atakując w potecjalnego kandydata.

zainteresowany 2
@Zainteresowany3

(usunięte przez administratora) Ps: czy ktoś wysłał do nich CV i został zaproszony na rozmowę? Możecie powiedzieć coś więcej?

Ciekawa Nowy wpis
@zainteresowany 2

Witam, widzę po dacie, że minął już miesiąc odkąd interesowaliście się zatrudnieniem. Ciekawa jestem aktualnego progresu. Do tego czasu wszelkie formalności są już załatwione?

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca na stanowisku Doradca Klienta Biznesowego? Czy ktoś mógłby opowiedzieć o pracy w firmie ATA Accounting Services Sp. z o.o. Sp.k.?

Jak wygląda możliwość pracy zdalnej?

Ola
@Kandydat

Nie ma unormowania ale tylko w wyjątkowych sytuacjach pozawalają na zdalną pracę

@Kandydat

każdemu pracownikowi księgowości (na umowę o pracę) po 3 miesiącach przysługuje praca hybrydowa. I poprawiając naszą byłą koleżankę z pracy - wszystko jest unormowane :)

Jak wygląda podział dni pracy zdalnej a stacjonarnej?

Też interesuje mnie ten wspomniany podział dni zdalnych a biurowych. Generalnie jest to zależne od innych pracowników czy raczej to własna preferencja dominuje? Zdarzają się okresy, w których trzeba być jednak przez cały czas w biurze? jest tu jakaś sezonowość względem warunków pracy?

Pracownik Nowy wpis

Każdy dogaduję się osobami w swoim zespole, można pracować 2 dni z domu 3 z biura i na odwrót. Wszystko trzeba wpisać w harmonogramie. Myślę, że może się zdarzyć taki okres, że będzie trzeba być częściej w biurze, ale nie odpowiem jaki to okres, może to być spowodowane np. większą pracą zespołową. Ale ja lubię przychodzić do biura, nie traktuje tego jako kary :)

Czemu nie zdradzają ile zarabia managerka w biurze rachunkowym? w każdej z wystawionych ofert, które teraz widzę przedstawione są przedziały placowe a w tym przypadku ich brak. wcześniej cos tu pisano, że zarobki są adekwatne do doświadczenia. macie jakieś praktyczne by moc się nim podzielić?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie ATA Accounting Services Sp. z o.o. Sp.k. na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Cześć wszystkim, trzy osoby, które aktualnie pracują firmie mogą wypowiedzieć się o warunkach, zarobkach, atmosferze? W ubiegłych latach jakoś częściej się udzielaliście;) Przeglądnęłam wątek i przewijał się temat zarobków poniżej średniej, braku podwyżek. Ale chyba premie są możliwe do zdobycia? Trudno wyrobić cele sprzedażowe na stanowisku doradcy klienta? Jak to wszystko aktualnie wyglada? Większości z was atmosfera pasowała, teraz też zespołowo się dogadujecie?

Hej, warunki to umową o pracę i fajne benefity, moim zdaniem atmosfera jest super, otaczam się świetnymi ludźmi. Co do zarobków: "Mediana zarobków wyniosła na początku 2023 roku 4 520 zł brutto - dla księgowej" w ogłoszeniach ATA widełki to 6500-7500 brutto - więc nie są to zarobki poniżej średniej" Nie mamy takiego stanowiska jak "Doradca klienta", jesteśmy biurem rachunkowym.

gal anonim

Skąd dane o medianie? Czy dotyczą Warszawy?

Jaka jest atmosfera w biurze? Czy można liczyć na realne wsparcie przełożonych? Jak wygląda kwestia nadgodzin na stanowisku Samodzielnej Księgowej?

Helena

Myślicie, że będą jeszcze tu potrzebować kogoś na recepcji? Wiem ze kiedyś taka oferta w internecie widniała, a ze mam doświadczenie i szukam pracy w swojej okolicy to się nią zainteresowałam. Pisali tutaj o dobrej atmosferze, zastanawiam się czy zarobki idą z tym razem w parze?

ATA HR
@Helena

Dzień dobry, obecnie nie szukamy osoby na stanowisko Recepcjonistki, ale zachęcamy do śledzenia naszych procesów rekrutacyjnych :) Pozdrawiamy ATA HR

Jak dużo osób pracuje w ATA Accounting Services Sp. z o.o. Sp.k.?

jest to mała lokalna firma, nie polecam ze względu na zasiedziałych pracowników którzy maja zły wpływ na nowe osoby. Pani prezes sympatyczna ale osoby wokół niej są odpychające Przerost formy nad treścią

Długoletni pracownik
@były pracownik

Mam pytanie, co rozumiesz przez określenie "odpychające"? Czy doświadczyłeś nieprzyjemnej sytuacji w tej firmie? Praca odbywa się w kilkuosobowych zespołach, których skład zazwyczaj jest stały. Nowa osoba trafiając do takiego zespołu ma raczej sporadyczny kontakt z pozostałymi pracownikami. Szczególnie na początku swojej drogi w ATA. W tej sytuacji jaka jest możliwość oceny wpływu wieloletnich pracowników na nowe osoby? W firmie jest wielu osób z długim stażem, które od lat potrafią się ze sobą porozumieć oraz współpracować. Nie wierzę, że wśród nich nie znalazła się ani jedna osoba życzliwa dla Ciebie? Rozumiem, że nie zawsze akceptuje się wszystkich współpracowników. Ale uważam też, że nie warto wszystkich oceniać tak samo i wrzucać do jednego worka. P.S. Polecam też zajrzeć do KRS - według odpisu Prezesem jest Pan a nie Pani...

@były pracownik

co masz na myśli pisząc, że pracownicy są zasiedziali? Ja uważam, że gorszę jest zmieniać pracę co kilka miesięcy. A co do osób pracujących "zasiedziałych", ja osobiście złego wpływu na innych nie zauważyłam, jedni się lubią mniej, drudzy bardziej, to normalna kolej rzeczy, ale każdy podchodzi do siebie z szacunkiem, a osoby z dłuższym stażem, wprowadzają te osoby z krótszym stażem.

Obecny pracownik

A mi się super pracuje w firmie! :)

Halina
@Obecny pracownik

A co dokładnie jest super w firmie? Chciałabym się dowiedzieć bo większość opini które widzę są negatywne a może jednak faktycznie jest coś co sprawia że praca jest w porządku? Jak zarobki, jak atmosfera?

@Halina

Atmosfera jest super, warto się przekonać na własnej skórze i poznać tych ludzi, a nie oceniać po opiniach byłych pracowników, którzy nie umieli pracować

@.

Sś jakieś spotkania i wyjazdy dla pracowników, aby budować takie relacje? Firma dba jakoś o to, czy samo się dzieje tylko za sprawą pracowników i ich osobowości?

@.

Co to oznacza, że ktoś nie umiał pracować? Widziałam, że podobno są tu jakieś szkolenia. Jeśli zauważają, że ktoś ma problemy podczas pracy to ich nie oferują?

@Ewa

Jasne, są wyjazdy, spotkania świąteczne, spotkania zespołowe z wellbing managerem. Zarząd dba o to, aby pracownicy mogli się lepiej poznac.

@Halina

(usunięte przez administratora) Zarobki adekwatne do Twojego doświadczenia. Ja na atmosferę nie narzekam, polecam sprawdzić naszą strone na (usunięte przez administratora), nasz Wellbing manager dodaje różne "spotkania" zespołowe.

Martach

Zawsze zarobki w tej firmie były poniżej średniej. Co się zmieniło?

Irmina

Zainteresowało mnie stanowisko Specjalistki w Kadrach i Płacach, czy to dobry wybór? Tak szczerze, mieliście styczność z działem rekrutacji i możecie napisać mi w paru słowach co sądzicie? O warunkach, atmosferze, przełożonych czy wynagrodzeniu? Co z premiami i podwyżkami, istnieje taka możliwość? Bo w benefitach same podstawy, multi sport i upezpieczenie. Co z praca hybrydową, work life balance?

Nie ma żadnych awansów ani podwyżek , dużo ludzi odeszło zostałą pielegniarka która ma 1,50 wzrostu i pracuje jako księgowa , śmiech na sali.

Nonsens
@pracownik

Wspomniana Pani Pielęgniarka jest miłym, dobrym, pomocnym i mega ogarniętym człowiekiem i pracownikiem. Oby każda firma miała taką Panią i wielki szacun dla niej za robotę jaką wykonuje . Nie rozumiem wypowiedzi powyżej, ale świadczy ona jedynie o osobie wypowiadającej się.

Cichy_gość
@pracownik

Jestem pracownikiem ATA i chciałam zaznaczyć, że jest też dużo ludzi którzy pracują dłużej niż 3 lata, więc to też o czymś świadczy. Ta koleżanka 1,50 m pielęgniarką była ponad 20 lat temu a teraz uważam, że jest super kompetentną księgową/szefową swojego zespołu (a z racji na wcześniejszy zawód dobrym człowiekiem). Także stwierdzenie " śmiech na sali" absolutnie nie jest na miejscu, a powyższy komentarz na dosyć niskim poziomie.

kandydat
@Nonsens

Naprawdę a wy kim jesteście? Lizusem firmowym czy Kopciuszkiem?

Nonsens
@kandydat

Jestem byłym pracownikiem. Firma ma wiele wad, ale są też zalety. Jeżeli masz zamiar wylewać kubeł błota na niewinną osobę to nie mogę przejść obok tego obojętnie :)

Magdalena

A można się dowiedzieć szerzej co takiego ta Pani tak właściwe robi? utrudnia pracę innym tym samym czy po prostu chodzi Ci o samą atmosferę teraz?

Jak dla mnie ten stek bzdur, który tutaj wypisujesz jest żałosny. Ewidentnie ktoś tutaj chyba jest zdesperowany, aby uprzykrzyć innym życie, Sztuką jest odejść z klasą z firmy, ale czego oczekiwać od takiego buca jakim jesteś? Jestem byłym pracownikiem firmy, odeszłam w miłych relacjach i tym samym ciężko mi się pogodzić z nieprawdziwą krytyką mojej koleżanki Uli, która ma serce na dłoni oraz z krytyką innych ludzi na temat firmy, Niestety, żyjemy w czasach, gdzie lepiej napisać nieprawdziwy komentarz oczerniający innych, niż przyznać się, że było się złym pracownikiem.. ehh, przykre.

Jeżeli ktoś się stara i faktycznie potrafi, to zawsze wspierają i są otwarci na dalsza karierę

Magdalena

tylko też chyba musi być miejsce na awans? tutaj w większości te wyższe stanowiska raczej mają stałych bywalców czy jak obecnie to się układa? Też ciekawa bym była w rzeczywistym ujęciu tego "potrafienia". Tutaj z takiego najniższego stanowiska to na które udało się komuś awansować jak najwyżej i po jakim czasie?

Możliwości awansu, sa w działach księgowych, kadrowych. jeżeli byś miała chęci, to byś za kilka lat czas mogła mieć swój zespół.

Magdalena

A te awanse w kadrach tu jak tak naprawdę wyglądają? ile osób teraz tam jest na dziale jaką mają strukturę? ogólnie właśnie w kwestii tych awansów to można sobie wyjść poza dział?

Maria
@Magdalena

Jaki awans w kadrach? Kierownik tego działu pracuje na tym stanowiski już z 15 lat.

obiektywny pracownik

Nie chciałam pisać nic na tej stronie w kwestii pojawiających się komentarzy ale znam wszystkie wymienione w komentarzach osoby. Zarówno „pielęgniarkę 1,5m”, Joannę P. i wreszcie Magdę. Pracujemy razem już dłuższy okres czasu, prawie każda z nas ma inne wykształcenie niż zawód wykonywany i co jest w tym złego? Ważne, że praca jest wykonana dobrze i sumiennie. Rozumiem, że ktoś może być sfrustrowany, nie zgadzać się z zachowaniem, czy postawą zarządu, bo punkt widzenia zawsze zależy od punktu siedzenia ale takie osobiste ataki uważam za bardzo słabe. Dziewczęta są zawsze pomocne, uśmiechnięte i sympatyczne. Zespół Joasi P. ma najmniejszą rotację, rzeczywiście stanowią zgrany zespół, świadczy o tym chociażby fakt, że pracują razem już od kilku lat. Obrażanie kogoś z uwagi na anatomię a nie merytoryczną stronę jego pracy świadczy o poziomie osoby, która to napisała. Jakoś w okresie współpracy nie potrafiła zwrócić chociażby Magdzie uwagi, że jej nie odpowiada sposób picia wody ale incognito można napisać wszystko. Słabe to i pokazuje z jak malutkim człowieczkiem mamy tu do czynienia. Nie wiem jak można czerpać przyjemność z obrażania drugiej osoby, twarzą w twarz odwagi nie było. Nie rozumiem również postawy admina, że nie usuwa tych komentarzy, które obrażają kogoś z uwagi na jego wygląd, a nie na atmosferę w zespole, kulturę pracy, czy wreszcie stronę merytoryczną pracy tej osoby, bo te komentarze nic nie wnoszą, nie dają obrazu samej pracy, tylko pokazują brak tolerancji piszącego, do niskich, pulchnych i siwiejących.

@Maria

15 lat? I to jest najdłużej zatrudniająca się tu osoba czy są jeszcze inne starsze stażem? Wszystkie wyższe stanowiska zajęte od lat czy bywały na nich rotacje? Jaka ostatnia?

@Magdalena

Ja pracuje dwa lata ale nie wiem jak reszta.

Podłe jest to, że nie reaguje się na sytuacje, które dzieją się w firmie i przymyka się oko na to przez co traci się dobrych pracowników.

Maria
@Magdalena

Tak, tam się tak pracuje na tych stanowiskach i śmieszy mnie jak ktoś przychodzi i pyta na rekrutacji o ścieżki awasnu. No, nie w tak małej firmie bo to się kabaret robi. Poza tym czym się szczycić że wiele osób z tej firmy nie pokończyło studiów ekonomicznych? To nie buduje profesjonalistów. Wcześniej w firmie takie sytuacje były nieakceptowalne.

poza biuro można wyjść

Gabriela

W oko wpadło mi krótkie pytanie o zadania i możliwości rozwoju na stanowisku asystentki, ale nikt na nie nie odpowiedział. Z jakich przyczyn? może ktoś proszę opisać bieżący standard pracy? była opinia w tamtym roku odnośnie braku awansu oraz podwyżek, czy to aktualne? Ile w takim razie zarobi asystentka i przy jakiej atmosferze?

Jak długo czekaliście na odzew z ATA Accounting Services Sp. z o.o. Sp.k.? Oddzwaniają zawsze?

ATA HR

Dzień dobry, staramy się zawsze odzywać z informacją zwrotną do kandydatów, jednak proces rekrutacji czasami się wydłuża z różnych przyczyn. Z reguły kontaktujemy się telefonicznie lub mailowo od 1 do 2 tygodni po rozmowie.

Ala

Jakie są zadania i możliwości rozwoju na stanowisku asystentki?

Ostatnio mieliśmy super zajęcia z wallbing managerem, była święta zabawa, dużo smiechu. Uważam, to za atut naszej firmy, bo takie atrakcje mamy co jakiś czas :D

Jan

Na czym polegają te zajęcia?

@Jan

Sa to zajęcia, które pomagają się odstresować, wpłynąć dobrze na Twoja psychikę, poznać się lepiej z zespołem. Ostatnio mieliśmy takie spotkanie dot. tematu "jak sie nie wypalić zawodowo" Uważam, że to super sprawa

OLA

Raczej przydałyby się na temat (usunięte przez administratora)w tym biurze i podjeścia ludzkiego do pracownika.

To na psychoterapię też można w Ata iść?

Raczej nie chodzi tutaj o psychoterapię :) tylko o to ze ktoś robi zajęcia, które uświadamiają Ci rzeczy o których byś nie pomyślał sam

Dobra
@OLA

Ola, przecież tyle już nie pracujesz z nami, to czemu dalej komentujesz? Minęło tyle czasu. Po co robić komuś problem bez postaw?

Też uważam, że w tej firmie są super zajęcia :)) a atmosfera jest ważna, więc dzięki warsztatom mamy okazję Do większej integracji w firmie. Pozdrawiam

Te warsztaty to zwykła dziecinada może w przedszkolu by były zabawne ale nie dla dorosłych ludzi.

Balbina

A to w związku z osoba przez którą pare osób odeszło, przez którą parę osób płakało i prówało interweniować - bezskutecznie?

Ignacy
@Balbina

W tej sprawie nikt nie interweniował, każdy odwracał głowę. A zajęcia są jakie są, bardziej po to aby ogłupiać a nie żeby przynosiło coś pożytecznego.

@Balbina

Zajęcia są dla nas, żeby się poznać, znać swoje dobre i slabe strony, lepiej wspólpracować. Zajęcia nie ogłupiają, wręcz przeciwnie, przez poł roku przyniosły firmie wiele korzyści. Nie rozumiem jednego, nie pracujesz już z nami, czemu ciągle próbujesz oczerniać firmę?

Balbina

Nie oczerniam i nie napisałam nic o tym że takie zajęcia są ogłupiające. Więc albo nie umiesz dobrze czytać albo mylą ci się posty. Jeśli Twoje zajęcia przynoszą teraz "dobre owoce" to jest to absolutnie Twój sukces. I tak to odbieraj.

Borys

Byłem tylko na rozmowie w tej firmie. Pierwsze wrażenie fenomenalne. Rozmowa dość długa, rzeczowa i całkiem przyjemna. Wyszedłem z rozmowy z poczuciem „Kurczę, chciałbym tu pracować.” Człowiek z którym rozmawiałem sympatyczny i bardzo profesjonalny na pierwszy rzut oka. Kazał mi oczekiwać na propozycje z ich strony. Po jednym dniu otrzymałem telefon z propozycja. Co prawda mocno zaniżona ale nie to było problemem. Problemem był powód jaki podano mi jako obniżenie stawki. Po pierwsze budżet na danym stanowisku a po drugie. Możliwość pracy 7h dziennie z tytułu niepełnosprawności. Powierzano mi ze musza rozpatrywać to w kategorii 7/8 etatu… Odbieram to jako jawna dyskryminacje osób z niepełnosprawnością. Ta jedna godzina krócej nie jest zmniejszeniem etatu tylko bonusem z mocy ustawy za niepełnosprawność jaka człowiek ma na całe życie. Przy czym firma dostaje dofinansowanie z PFRONu za zatrudnienie osoby z niepełnosprawnością. Człowiek który ze mną rozmawiał jeszcze przed spotkaniem na pytanie czy jest Biegłym odp że jest przebiegły… uważałem to za słaby żart prowadzącego ale nie kłamał…

Amech
@Borys

Fakt. Takie "nieprzyjemne" sytuacje na rozmowach miały miejsce wcześniej.

Klaudia
@Amech

A jakie były nieprzyjemne sytuacje? Do mnie ostatnio zadzwoniła Pani, która rekrutuje (nie pamietam imienia) chwile porozmawiałyśmy, wypytała o kilka rzeczy, w tym 2 pytania po angielsku u umówiła na spotkanie z Prezesem. Rozmowa była przyjemna a pani mila. Z chęcią pójdę na dalsza rozmowę.

Miałam rozmowę w tej firmie i moje odczucia są pozytywne. Czekam na informacje

Firma jest jak najbadziej Ok, pracuje od 3 miesięcy i nie ma na co narzekać

Dobra

Nauczyłam się bardzo wiele, dzięki starszym koleżanką w ATA Finance.

Zaczynałam swoją przygodę z ta firma, dzięki nim zrobiłam doświadczenia i poznałam super ludzi.

Tak to prawda ta firma to porażka jeśli ktoś stawia na dobrą atmosferę i rozwój to zdecydowanie odradzam sam szukam czegoś innego. Mało tego zarząd przymyka oczy na mobbing który ma miejsce w firmie i jest tolerowany.

@ja

Jak niby złe traktowanie ludzi może być tolerowane? No chyba, że nie jest jakoś mega rażące? Co konkretnie innym tutaj robią?

@ja

Ludzie, ale Wy jesteście zawistni, żeby takie bzdury pisać.

Pracowałam w tej firmie wiele lat i ciężko czytać te wiadomości. Firma daje stabilne zatrudnienie, są szkolenia, jest opieka księgowej dla początkujących osób, wszystkiego uczą. Nie rozumiem skąd tyle komentarzy, jednak sądzę, że to pisze jedna i ta sama osoba, Wstyd

ktoś
@były pracownik

Zawistni to są Ci którzy tam pracują.

Janusz
@ktoś

Rozumiem, że łącznie z Tobą? No chyba, że przechodziłeś w pobliżu i postanowiłeś coś od siebie dodać do pierwszej lepszej firmy. W przeciwnym razie mógłbyś chociaż podać, jaka jest podstawa Twojej krytyki i ile płacą na stanowisku młodszego księgowego?

Zostaw merytoryczną opinię o ATA Accounting Services Sp. z o.o. Sp.k. - Warszawa

• Jak się pracuje w ATA Accounting Services Sp. z o.o. Sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy ATA Accounting Services Sp. z o.o. Sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ATA Accounting Services Sp. z o.o. Sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 11 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ATA Accounting Services Sp. z o.o. Sp.k.
3.9/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Bonifraterska 17
    00-203 Warszawa

ATA Accounting Services Sp. z o.o. Sp.k.