Boetronic GmBH

München

Opinie o Boetronic GmBH

Pani M 2015-08-11 10:45
Firma boetronic jest jedną z najlepszych firm pośrednictwa pracy w Niemczech. Jest również jedną z najlepiej płacących. Rzetelna, wszystko się zgadza, wszystko jest na czas bez żadnych problemów. Pracowałam już przez wiele firm i nie raz zostałam oszukana nie raz płakałam, bo tak mnie z pieniędzy okradli, więc mogę się na ten temat wypowiedzieć. Nie tak jak inni nigdzie indziej nie byli a krytykują. Firma naprawdę jest bardzo dobra i godna polecenia :-)
Lusia21 2015-11-14 18:22
okradaja pracowników, wypłacają na czysto 400 euro - paliwo i jedzenie we włąsnym zakresie z tych 400 euro, oraz dopłata do mieszkania.
Pracownik 2016-04-22 18:27
Byłem u nich w trzech pracach i nie powiem złego słowa w porównaniu do Polskich laik firm wyjechałem parę razy z polskich agencji i modle się o powrót do Boetronicka ;p tylko u nich się wszystko zgadzało i zawsze ktoś był w stanie pomocy przy jakiś ewentualnych nie porozumieniach bo się nie okłamujmy nie ma takich miejsc gdzie one nie powstają a wszystkim dogodzić się nie da. jeśli tylko zjawi się oferta z uśmiechem będe do nich wracał.:)
andrzej z mławy 2016-12-19 15:22
witam uważajcie na ta firme wielkie oszustwa zwerbował mnie zeitmann z polski umowe podpisywałem z BERTONIC nie płacą ,oszukuja, wymyslaja ,naliczają nie wiadomo za co kase pracowałem w euromaster w hamburgu praca cięzka jak grom ,jak coś to podpisujcie ,a potem będzie płacz jak ja ,pozdro
hubert z wroclawia 2017-01-25 16:50
Witam! Wypisujesz Pan bzdury jakich malo, tez pracowalem przez Boetronic w serwisie w Stuttgart Pewnie nie byłeś zameldowany ani nic i na podatek ci poszło pół wypłaty. U mnie wszystko tak jak bylo mowione przy podpisaniu umowy to tez wyplacili co do centa, wyplata zawsze 15-go na koncie. Dodatkowo jeszcze dostalismy z kolega premie na koniec pracy i na wiosne znowu mamy tam wroci. Mieszkanie nie robilo szału, ale mieliśmy kuchnie, łazienkę, wkoncu nie był to hotel ale pensjonat dla pracowników było czysto, blisko do sklepów i dobre połączenie do pracy.
Zostaw swoją opinię o Boetronic GmBH - München
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Boetronic GmBH