POLANA

Poznań

Opinie o POLANA

lg118 2009-11-29 08:21:57
Firma rzetelna doceniająca pracownika warto się zatrudnić Polecam wszystkim
Rudi 2009-12-15 22:24:03
Witam ja nie jestem ani nie byłem pracownikiem tej firmy,miałem szanse nim zostać.Właśnie wróciłem z rozmowy kwalifikacyjnej,rozmowa bardzo miła itd.Ale ja wiedziałem po przeczytaniu tych opinii o co pytać Pani była bardzo zdziwiona moim zestawem pytań,pytałem o sposób premiowania umawiania spotkań oraz zapytałem czy wszystko to będę miał na papierze ze umowę przeczytam i poproszę o dopisanie tych warunków które niby oni gwarantują a w umowie ich nie ma. .Na ta rozmowę poszedłem dla satysfakcji żeby się z nimi podroczyć i zobaczyć ich reakcje,nie dam się już naciągnąć na tego rodzaju słowne obiecanki,pracowałem w dwóch takich firmach wiem ja to potem jest w realu.Obecnie pracuje i mam wrażenie ze siedzę u Pana Boga za piecem.Teraz jestem pewny ze negatywne opinie to 100% prawdy.Ciesze się jednak ze mogłem porozmawiać sobie z Panią która na koniec rozmowy już prawi się zagotowała i widać jak bardzo chciała się mnie pozbyć lecz zadawałem kolejne pytania a jej odpowiedzi podważałem z punktu widzenia prawa pracy,na koniec roześmiałem się w głos i życzyłem powodzenia w szukaniu jelonków.Nie zdążyłem zejść z piętra jak włączyła się jej kataryna i napewno udało mi się podnieść jej ciśnienie
ja 2010-02-04 09:56:49
zapraszam do współpracy mała firma pracowałam w molochu i wiem jak tam jest na razie tutaj jest ok poszukuje prelegentów na domówki oraz na duze pokazy pozdrawiam
Wiewiórka 2011-10-19 05:11:39
Dziękuję za wczorajszy wieczór i pozdrawiam tych, których miałam zaszczyt poznać - śpi się cudownie!
kurt 2016-05-21 17:29:52
tam, i do tego ma trzy plantacje w lubelskim, pomorskim i zachodniopomorskim, można się zapisywać na zbiory
Zostaw swoją opinię o POLANA - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLANA