Jurkiewicz Józef "ZŁOTY KŁOS" F.P.H.U

Wodzisław Śląski

Opinie o Jurkiewicz Józef "ZŁOTY KŁOS" F.P.H.U

pracownik 2016-09-05 20:12
Praca w której mnóstwo ludzi się przewinęło i przewija i nadal nie mam tam ludzi do pracy. Co niektórzy nawet dniówki nie potrafią tam przepracować a powód? niewolnicza praca za parę groszy ( najniższa krajowa) okres próbny niepłatny o badaniach nie wspomnę. Typowy obóz pracy z paroma poganiaczami na czele.
internauta 2016-09-09 12:27
Zgadzam się z tym komentarzem. Człowiek musi być naprawdę zdesperowany aby tam pracować . Pamiętam jednego ryszawego bladego huja zawodu kucharza, który po paru miesiącach pracy awansował dzięki tym, że wchodzi bez wazeliny do tyłka i większość nowo przyjętych dzięki niemu się do tej chorej pracy nie nadaje. Chociaż on sam gówno wart.
Polak 2016-09-10 19:36
Pomijając sprawy pracownicze to ja bym życzył aby szanowny sanepid nawiedził tą budę. Ja bym tam nie kupił nawet otrąb dla zwierząt, bo nawet one zasługują na szacunek.
wilk 2016-09-12 20:26
Do diabła z tą firmą .
zajec 2017-02-08 11:58
Czy ja wiem czy jest aż tak źle..praca wiadomo jak to w młynie duże zapylenie itp,zadzwonili na próbe, przyszedłem na 6 o 10 powiedzieli że tyle na dziś i bedą dzwonić. Ale 40zł dali za 4 godziny,nie jeden by powiedział wierzysz pan w Boga to Bóg zapłać. Mogli od razu powiedzieć że na 4 godziny za 10zł/h i też ludzie by przyszli a takJak ktoś potrafi nosić worki 50kg to da sobie rady,fakt szału nie ma ale na bezrybiu i rak ryba,tak jest już w tej naszej Polszy.
Zostaw swoją opinię o Jurkiewicz Józef "ZŁOTY KŁOS" F.P.H.U - Wodzisław Śląski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jurkiewicz Józef "ZŁOTY KŁOS" F.P.H.U