Jurkiewicz Józef "ZŁOTY KŁOS" F.P.H.U

Wodzisław Śląski

Opinie o Jurkiewicz Józef "ZŁOTY KŁOS" F.P.H.U

pracownik 2016-09-05 20:12:25
Praca w której mnóstwo ludzi się przewinęło i przewija i nadal nie mam tam ludzi do pracy. Co niektórzy nawet dniówki nie potrafią tam przepracować a powód? niewolnicza praca za parę groszy ( najniższa krajowa) okres próbny niepłatny o badaniach nie wspomnę. Typowy obóz pracy z paroma poganiaczami na czele.
internauta 2016-09-09 12:27:32
Zgadzam się z tym komentarzem. Człowiek musi być naprawdę zdesperowany aby tam pracować . Pamiętam jednego ryszawego bladego huja zawodu kucharza, który po paru miesiącach pracy awansował dzięki tym, że wchodzi bez wazeliny do tyłka i większość nowo przyjętych dzięki niemu się do tej chorej pracy nie nadaje. Chociaż on sam gówno wart.
Polak 2016-09-10 19:36:06
Pomijając sprawy pracownicze to ja bym życzył aby szanowny sanepid nawiedził tą budę. Ja bym tam nie kupił nawet otrąb dla zwierząt, bo nawet one zasługują na szacunek.
wilk 2016-09-12 20:26:12
Do diabła z tą firmą .
Zostaw swoją opinię o Jurkiewicz Józef "ZŁOTY KŁOS" F.P.H.U - Wodzisław Śląski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jurkiewicz Józef "ZŁOTY KŁOS" F.P.H.U