Opinie o Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Złoty Kłos Józef Jurkiewicz w Głubczyce

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Złoty Kłos Józef Jurkiewicz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Złoty Kłos Józef Jurkiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Złoty Kłos Józef Jurkiewicz w Głubczyce

Ooo Nowy wpis

Wyświetliła mi się kiedyś od pracodawcy oferta pracy dla pracownika punktu skupu. Na stronie aktualnej nie mogłem wypatrzyć, myślałem ze tu coś takiego znajdę. Tu komentarze urwało już na 3 lata. Wiadomo jak na dany moment się pracuje?

Rufi Nowy wpis

Dzwonili wczoraj do mnie..nawet napisali smsa że proszą o kontakt na podany nr tel..teraz już wiem co to za firma i niestety u trans dziadów nie mam zamiaru tyrać za gówniane pieniądze i zła atmosferę w pracy.Nie ma mowy.Dobrze że są negatywne opinie o tej firmie...pozdrawiam tych co odważyli się napisać te opinie i przestrzegli innych o tej firmie..nie mam zamiaru tyrać za najniższą krajową i marne grosze.Trzeba się szanować.

Uwaga Nowy wpis

(usunięte przez administratora)praca za najnizsza krajowa norma a raczej jej brak to zaladowac samemu ze cztery tiry po 30 ton workami po 50 kg jesz w biegu zero socjelu platnych nadgodzin ..niewolnicza praca to delikatnie powiedziane robisz az ci kregoslup peknie no i do tego te kierownictwo wredne stare babsko co daje szefowi i reszta

Sebastian Nowy wpis
@Uwaga

Czy jest jakaś szansa na poprawę wynagrodzeń w Złotym Kłosie? I czy oprócz podstawy są tam jakieś premie i dodatki? Jeśli tak, to za co?

Abc

Witam wszystkich. Mam pytanie systematycznie co 2-3 miesiące pojawia się oferta pracownik biurowy. Co tam się dzieje, że tak szybko odchodzą?

@Abc

Uciekają... Nic dziwnego nikt normalny długo tam nie wytrzyma

Wiktoria

Dlaczego?? Co jest przyczyną tego, że pracownicy uciekają ze Złotego Kłosa? Możesz napisać coś więcej na ten temat?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Złoty Kłos Józef Jurkiewicz? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Aneta

Hej, ostatnie oferty pracy ze Złotego Kłosa znalazłam z 2017 roku. Czy ktoś wie, z czym wiąże się brak naboru pracowników do firmy? czy jej sytuacja na rynku jest stabilna?

Klaudia

Dostaliście coś na święta od szefostwa ?

Grzesiek

@Były pracownik czemu nie można długo wytrzymać ?

Kordian

Firma dobra ale jednocześnie wymagająca i niestety nie każdy radzi sobie.

####

Odnośnie tych komentarzy osobiście potwierdzam, że to prawda.

Praca bez przyszłości.

Nie polecam.

zajec

Czy ja wiem czy jest aż tak źle..praca wiadomo jak to w młynie duże zapylenie itp,zadzwonili na próbe, przyszedłem na 6 o 10 powiedzieli że tyle na dziś i bedą dzwonić. Ale 40zł dali za 4 godziny,nie jeden by powiedział wierzysz pan w Boga to Bóg zapłać. Mogli od razu powiedzieć że na 4 godziny za 10zł/h i też ludzie by przyszli a takJak ktoś potrafi nosić worki 50kg to da sobie rady,fakt szału nie ma ale na bezrybiu i rak ryba,tak jest już w tej naszej Polszy.

wilk

Do diabła z tą firmą .

Polak

Pomijając sprawy pracownicze to ja bym życzył aby szanowny sanepid nawiedził tą budę. Ja bym tam nie kupił nawet otrąb dla zwierząt, bo nawet one zasługują na szacunek.

Praca w której mnóstwo ludzi się przewinęło i przewija i nadal nie mam tam ludzi do pracy. Co niektórzy nawet dniówki nie potrafią tam przepracować a powód? niewolnicza praca za parę groszy ( najniższa krajowa) okres próbny niepłatny o badaniach nie wspomnę. Typowy obóz pracy z paroma poganiaczami na czele.

internauta
@pracownik

Zgadzam się z tym komentarzem. Człowiek musi być naprawdę zdesperowany aby tam pracować . Pamiętam jednego ryszawego bladego huja zawodu kucharza, który po paru miesiącach pracy awansował dzięki tym, że wchodzi bez wazeliny do tyłka i większość nowo przyjętych dzięki niemu się do tej chorej pracy nie nadaje. Chociaż on sam gówno wart.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Złoty Kłos Józef Jurkiewicz - Głubczyce

• Jak się pracuje w Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Złoty Kłos Józef Jurkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Złoty Kłos Józef Jurkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Złoty Kłos Józef Jurkiewicz
2.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Krnowska 2 lok. 3
    48-100 Głubczyce