Opinie o Bekpol Sp. z o.o. w Wałbrzych Wrocławska 83

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bekpol Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bekpol Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bekpol Sp. z o.o. w Wałbrzych Wrocławska 83

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Jak długo czekaliście na odzew z Bekpol Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Renia Nowy wpis

Moje doświadczenie pracy w tej firmie były bardzo dobre. Miła atmosfera ,wypłaty na czas. Bony na święta były. Bardzo dobrze wspominam pracę w Bekpolu. Pracowałam 2010r Pozdrawiam wszyskich miłe Panie z biura.

Leon Nowy wpis

Firma stara się być dobrym miejscem do pracy z dobrymi efektami. Z pewnością warto się tu znaleźć jako pracownik.

Bezrobotna chwilowo Nowy wpis

A czy ktoś może mi powiedzieć jak wygląda praca telemarketera? Jak się tam pracuje w biurze? Szukają teraz telemarketera i chcę wiedzieć coś więcej

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Bekpol Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Wedliniarz

Praca fizyczna, lepsza niż na lince, zarobki ok, teraz dali dodatek stażowy i premie za polecanie pracownika

Natalia
@Wedliniarz

Powiesz coś więcej o tym jak wygląda polecanie pracownika, jak to działa? Jakie ma korzyści osoba polecająca?

@Wedliniarz

A pracuje jeszcze tam ta urocza Pani Marta z biura ?

Natalia
@Zainteresowany

Otrzymam od Ciebie jakieś informacje o pracy w Bekpol? Wcześniej pytałam o to, jak wygląda to polecanie nowych pracowników. Jednak ważniejsze byłyby dla mnie na tę chwilę informacje o warunkach zatrudnienia, jakie tam oferują.

Karol

No i co kamery w autach .. Ciekawe kiedy się zacznie walka o stołki pomiędzy nami a Jama i kto zostanie ..

Hanna

Witam, czy firma szuka aktualnie nowych pracowników? Można liczyć na atrakcyjną premię?

Witam, Pracuje tam już kilka lat i wypłata na czas i wiem ile zarobię. Wcale nie jest tak źle i praca nie jest jakoś ciężka. Można zarobić między 2400-3200 na rękę.

Heniu...

Jak dla mnie praca jak każda inna, raz lepiej raz gorzej. Są miesiące że jest słabsza wypłata, ale roboty też mniej. Ogólnie jak się zmienił właściciel (czyt. nie ma Barbary S.) to jest jakoś bardziej normalnie. Pozdrawiam

@Dawson, dziękuję za odpowiedź, czy jest coś jeszcze o czym mógłbyś podzielić się na forum? To bardzo ważne, szczególnie dla tych, którzy są zainteresowani pracą w firmie Bekpol. Czy znają się na forum osoby, które pracowały bądź pracują w tej firmie i podzielą się swoimi obserwacjami?

Dawson

Beznadzieja, kiepsko płacą i lipna atmosfera. Nie polecam.

@Anonim2 , napisałeś, że ciekaw jesteś jak będzie od przyszłego miesiąca czyli chodziło Ci o okres marzec 2017. Sporo czasu już minęło od twojej aktywności, ale może posiadasz jakieś spostrzeżenia jak jest teraz i chętnie się z nami tym podzielisz?

Prawda jest taka że nie znasz dnia ani godziny kiedy cię wy......ą. I nieważne na jak długo masz umowę. Kasa mała a roboty w ch..j choć czasem się zdarzało że premię zostałeś solidną ale to rzadkość, powód ujebania premii zawsze był taki sam. "Słaby wywóz towaru był w tym miesiącu " twierdziła główna księgowa a to (usunięte przez administratora) prawda.

Anonim2
@Anonim

Dokładnie i tak jest do teraz. Ciekawie co będzie od przyszłego miesiąca bo Bekpol kupił "gobarto"

Maz
@Anonim2

Pani E@@@@@, przez duże E. Czort nie baba hahahhahhahah.

No nie bardzo się zgadzam z tobą. Ja pracowałem 2 lata i mnie zwolnili a zostawili świeżaKa

nina

to totalna porażka jeśli pracujesz jest ok a jak jesteś nie potrzebny to kopa w d... i pa pa nie polecam

sdfg

pracowało się miło

Nino

Praca w bekpolu to porażka!!!!!!![usunięte przez moderatora]jak głupi osioł za marne grosze,i jeszcze ni stąd ni z owont Cię [usunięte przez moderatora]bo coś się komuś nie spodoba,lub ma kogoś z rodzinki na swoje miejsce,[usunięte przez moderatora]-nie polecam tej firmy totalne dno!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Bekpol Sp. z o.o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Bekpol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bekpol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Bekpol Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 12 ocen.

Bekpol Sp. z o.o.