BEKPOL Sp. z o.o.

Wałbrzych

Opinie o BEKPOL Sp. z o.o.

Nino 2012-01-18 09:05:39
Praca w bekpolu to porażka!!!!!!![usunięte przez moderatora]jak głupi osioł za marne grosze,i jeszcze ni stąd ni z owont Cię [usunięte przez moderatora]bo coś się komuś nie spodoba,lub ma kogoś z rodzinki na swoje miejsce,[usunięte przez moderatora]-nie polecam tej firmy totalne dno!!!!!!!!
sdfg 2012-05-20 12:57:55
pracowało się miło
nina 2015-01-07 19:23:28
to totalna porażka jeśli pracujesz jest ok a jak jesteś nie potrzebny to kopa w d... i pa pa nie polecam
Anonim 2016-08-17 20:41:59
No nie bardzo się zgadzam z tobą. Ja pracowałem 2 lata i mnie zwolnili a zostawili świeżaKa
Anonim 2016-11-05 19:45:39
Prawda jest taka że nie znasz dnia ani godziny kiedy cię wy......ą. I nieważne na jak długo masz umowę. Kasa mała a roboty w ch..j choć czasem się zdarzało że premię zostałeś solidną ale to rzadkość, powód ujebania premii zawsze był taki sam. "Słaby wywóz towaru był w tym miesiącu " twierdziła główna księgowa a to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prawda.
Zostaw swoją opinię o BEKPOL Sp. z o.o. - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BEKPOL Sp. z o.o.