Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych "INSBUD" Sp. z o.o.

Tarnów

Opinie o Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych "INSBUD" Sp. z o.o.

robol 2014-10-01 21:22:40
nie robiłem ale ich buble kanalizacyjne widać na drogach- mianowicie ułożenie studzienek kanalizacyjnych wołają o pomstę , nie ma pokrywy której kierowca nie najedzie prawymi kołami, w żaden sposób je ominąć. tak załatwiają zawieszenie w autach niech budują u siebie a nie na śląsku- PARTACZE INŻYNIEROWIE Z INSBUDU
sknerus 2015-11-16 12:21:57
Nie pracowałem, ale przy budowie kanalizacji, pod moja nieobecność weszli na działkę bez zgody (nie ogrodzona), wycieli drzewo, zabudowali niezgodnie z dokumentacja studzienkę i zniknęli. Jednym słowem PIRACI budowlani
robert 2016-04-28 09:10:21
nie ocenia się firmy po jednostkowym, nieprzemyślanym działaniu kilku ludzi @sknerus. Porozmawiaj z zarządem firmy i na pewno da się to jakoś wyjaśnić, może naprawić
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych "INSBUD" Sp. z o.o. - Tarnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych "INSBUD" Sp. z o.o.