logo

"AKADEMIA" Pomorskie Centrum Edukacyjne

Gdańsk

Opinie o "AKADEMIA" Pomorskie Centrum Edukacyjne

technik 2015-05-13 08:56:39
Ja mam podobnie!!!;):)..jestem niby Technikiem Administracji...pewnie za chwile sie dowiem ze ktos bral kredyt na moje konto;)
dorota 2015-07-06 15:18:50
Mnie spotkało to samo. Nie mogę się do Akademii dodzwonić, chciałam zapytać jakim prawem użyli moich danych do wyłudzenia pieniędzy z UE. W CV wyraźnie zaznaczyłam, że mogą przetwarzać moje dane w związku z procesem rekrutacji - TYLKO I WYŁĄCZNIE!
432D 2015-07-15 21:46:53
Istnienie Akademii jest pod znakiem zapytania. Z tego co wiem, to były przeprowadzane kontrole z powodu wykazywania na dużą skalę "martwych dusz" .
Niestety, nie znam jeszcze wyników tej kontroli, a też jestem zainteresowana, bo nie wiem, czy we wrześniu będę kontynuowała naukę na II semestrze Akademii III Wieku.
Póki co, biura gdzieś się przeniosły, ale nie wiem gdzie.
asia 2016-05-16 20:45:56
to jaki jest ten poziom nauczania ja teraz bede chaial moze od pazdziernika wybrac sie na jakies studia, kiedys kolezanka polecala ich i chwalila bo robila sobie tam studia, wczseniej mieli kilka nowych kierunkow i nawet ciekawe oraz rozne oferty szkolenioe
Zostaw swoją opinię o "AKADEMIA" Pomorskie Centrum Edukacyjne - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "AKADEMIA" Pomorskie Centrum Edukacyjne