Opinie o CENTRUM GASTROLOGII I LECZENIA OTYŁOŚCI -E.Fenc-Czajka w Goleniów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy CENTRUM GASTROLOGII I LECZENIA OTYŁOŚCI -E.Fenc-Czajka. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w CENTRUM GASTROLOGII I LECZENIA OTYŁOŚCI -E.Fenc-Czajka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CENTRUM GASTROLOGII I LECZENIA OTYŁOŚCI -E.Fenc-Czajka w Goleniów

Ania Nowy wpis

Znam Panią doktor doskonale, niestety z najgorszej strony również. Polecam, jeśli nie masz co robić z pieniędzmi...

mariola p.

Tak aroganckiego 'lekarza' nigdy nie spotkalam. po 1. Szanowna pani doktór na wstepnie w bardzo nie uprzejmy sposob mnie potraktowala po czym dodala ze inaczej niz "per szanowna pani doktor" nie moge sie do niej odzywac z racji ze cyt "szanowna pani doktor juz 40lat pracuje w zawodzie) po 2, tak jak juz w kilku opiniach zostalo napisane szanowna pani doktor (sepleniąca!) spoznia sie, i to standardem jest 30min (minimum) po czym uslyszalam ze to jej wybor kiedy przyjdzie bo cytuje "ja jako klient place ale ona wymaga bo ona jest tutaj krolowa". po 3. nie szanuje opini innych lekarzy- z owiele lepszym wyksztalceniem i o wiele dluzszym starzem, mysli ze jest najlepsza na swiecie (a nie jest, wrecz przeciwnie). po 4. nie zapytala nawet czy ja jako pacjenta choruja na cos- czy cukrzyca czy hormony cokowliek, założyla odrazu ze chce wygladac lepiej i byc cyt" fajniejsza laska"- co nie jest prawda bo jako osoba chora chcialam sie lepiej czuc i porawic stan swojego organizmu. po 5. szanowna pani doktor umie tylko i wylacznie pracowac na wydrukach z komputera (glupiego BMI nie potrafi sama obliczyc- a przeciez 40lat temu jak szanowna pani doktor zaczynala swoja zniewalajaca kariere komputerow nie bylo) i zamiast obejrzec wyniki badan, wypisy ze szpitala i opinie lekarzy upierala sie szanowna pani doktor aby zaplacic jej 50zl za to aby komputer wyliczyl BMI (bo ona inaczej nie potrafi pracowac). podsumowujac jest to najgorszy pseudo lekarz jakiego w zyciu bylo mi dane spotkac, kasy bierze za wszystko (szkoda ze jeszcze nie ma limitu slow za dana stawke). Baba jest ordynarna, arogancka, nie szanuje klienta, uwaza sie za pepek swiata a o zdrowiu i zdrowym odzywianiu nie ma kompletnie zielonego pojecia. Wszystkim ktorzy mysla chociazby nad wizyta u szanownej pani doktor odradzam - wiecej dowiecie sie u technika zywienia czy magsitra dietetyki o swoim organizmie albo czytajac ksiazke/internet niz tam. A i zapomniałabym dodac ze na sam koniec zostalam wyrzucona dlatego ze zwrocilam uwage na spoznialstwo (gdzie w tym czasie w OTC byla pani F[usunięte przez moderatora] bo ostentacyjnie krecila sie po korytarzu doskonale wiedzac ze czekaja do niej klienci) i nie powiedzialam "szanowna pani doktor".

Zostaw merytoryczną opinię o CENTRUM GASTROLOGII I LECZENIA OTYŁOŚCI -E.Fenc-Czajka - Goleniów

CENTRUM GASTROLOGII I LECZENIA OTYŁOŚCI -E.Fenc-Czajka

CENTRUM GASTROLOGII I LECZENIA OTYŁOŚCI -E.Fenc-Czajka