PPH Bylicki Sławomir

Ostrów Wielkopolski

Opinie o PPH Bylicki Sławomir

niepełnosprawny 2013-02-13 10:02:32
pph bylick zakład pracy chronionej cooooo!! najwieksze oszustwo na świecie obuz pracy wykozystywanie ludzi niepełno sprawnych ublizanie znecanie sie psychiczne przez pradcodawce sławusia i synka do tego dochodzi rodzina co ma cie zanic mówią tam ułomni ślepy głochy zmuszają cie do cieszkich prac miedzyinymi do rozładowania tira z tkaninami co jedna szpula waży 40kg a tiry 3 w miesiącu a sami lezą gdzieś pochowani po magazynach ,wynagrodzenie najnisze przytym oczywiście są urywane pieniądze robisz za 1000 zl podpisujesz na liśćie jedną zmiane a robisz 3 łocznie z nocką kasa ta sama ciągła rotacja ludzi ,sławuś pener gbur omani cie kłamstewka i a na końcu oszuka okradnie wykopiewszedzie ma wszędzie układy przed każdą ispekcją ukrywanie sprzątanie ,jak jest zły to czepia się spojżysz krzywo to cie zwolni bez skrupułów,zalezy mu tylko na twojej grupie zeby mu kase zwrucili a praca zdrowy ma cieszko a gdzie tu chory ,a to nie wszystko o tym typie tak można pisać a pisać nikomu tego nie życze oszusto pod przykrywką ZAKŁAD PRACY CHRONONEJ
Zostaw swoją opinię o PPH Bylicki Sławomir - Ostrów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPH Bylicki Sławomir