EUROCASCO Profesjonal. Pośrednictwo Ubezp.Finansowe"EUROCASCO" L.Pisula

Koszalin

Opinie o EUROCASCO Profesjonal. Pośrednictwo Ubezp.Finansowe"EUROCASCO" L.Pisula

edward 2013-12-16 21:56:58
kiepski pracodawca. od przyszłego pracownika (najlepiej doktorant)ale pensja na portalu -zatrudnię ( 800,00 zł za etat). Nie ma o czym pisać.
kariera 2013-12-16 22:10:01
jaka kariera, jakie prywatne leczenie. Jakie finansowanie dalszej nauki? Bzdura totalna. Cała firma to włascicielka i pracownica pilnująca biura. Na pewno pracownikowi nie jest potrzebne prawo jazdy.
marek2041 2015-10-30 13:28:08
Rozgladalem sie po ubezpieczelniach w Koszalinie i tylko w tej ubezpieczalni trafilem na korzystna oferte. Az o 200zl tansza oferta na OC i AC. Szefowa jak i pracownicy strasznie zorganizowani. Polecam Eurocasco swoim znajomym i krewnym. Pozdrawiam.
alek 2016-04-28 10:37:34
@meelon muszą być, bo nikt by przecież w innym razie nie chciał pracować na takich stanowiskach. Bycie kompetentnym popłaca :) Pytanie - czy firma organizuje staże, żeby tych kompetencji można się było nauczyć? :)
Zostaw swoją opinię o EUROCASCO Profesjonal. Pośrednictwo Ubezp.Finansowe"EUROCASCO" L.Pisula - Koszalin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROCASCO Profesjonal. Pośrednictwo Ubezp.Finansowe"EUROCASCO" L.Pisula