Hotel Wenecki

Częstochowa

Opinie o Hotel Wenecki

były pracownik 2012-08-14 13:24:22
Też tam pracowałem i miałem do czynienia z gościem - jeden z właścicieli! Ma jeszcze pasaż w I ANP. [usunięte przez moderatora]
były pracownik 2013-10-03 06:12:31
niestety nie są to opinie rozgoryczonych "byłych pracowników" to jest fakt ..( usunięte przez administratora ) szczerze odradzam prace w tym miejscu !!!
Zdzichu 2015-02-12 18:42:33
Tak jeżeli ktoś ma zamiar podjąć się tam pracy szczerze odradzam, (usunięte przez administratora)zero tolerancji i wyczucia smaku, podejście do klienta w skali od 1-10 tylko 3. Omijajcie szerokim łukiem to miejsce!!!!!!!
byly prcownik 2015-09-20 14:23:33
podzielam zdanie powyzszych osob,( usunięte przez administratora )nikomu nie polecam tam pracy ,omijac szerokim łukiem!!!
były pracownik 2015-11-24 10:58:04
Myślałam, że to co piszą na tej stronie to jakaś ściema, pisane przez zdenerwowanych byłych pracowników. Niestety przekonałam się na własnej skórze, że to wszystko prawda. Zero szacunku dla pracownika. Uciekajcie, bo to nie jest warte waszych nerwów!
eryk 2016-10-07 17:08:37
Nawiedzona wlascicielka, klopoty z wyplata, szkoda gadac, omijajcie to miejsce jesli mozecie.
Zostaw swoją opinię o Hotel Wenecki - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Wenecki