KOL-DAR OKNA I DRZWI

Rybnik

Opinie o KOL-DAR OKNA I DRZWI

damian 2014-11-24 19:18
właściciel jest człowiekiem wyrozumiałym, z którym można się dogadać, rozumie dzisiejsze wartości i potrzeby pracowników.
ad 2017-02-20 10:03
hahaha lol i wiekszosc opini sam se pisze xD
Pracownica 2017-02-24 18:50
Ja mam negatywna opinie o pracy tam, nie podjęłabym pracy tam jakbym wiedziała jak to działa wcześniej
sabina_319 2017-03-18 10:00
Skoro"pracownica" tak źle wygląda praca w tej firmie to dlaczego większa część dziewczyn pracuje już 10, 9, 8 ,7,5 , 3 lata także chyba o czymś świadczy , że pracownicy nie odchodzą. Do pracy przychodzi się pracować to po pierwsze, po drugie nie każdy umie zrozumieć branżę w której pracujemy ponieważ jest dużo teorii , którą trzeba się nauczyć , wiele trzeba rozumieć i nie każda osoba się nadaje do pracy z klientem czasami trudnym i wymagającym. Na zarobki żadna osoba nie narzeka , ponieważ są naprawdę adekwatne do wykonywanej pracy. A jeżeli ktoś chce potwierdzić moje słowa wystarczy przejechać się po oddziałach ciągle te same twarze .
Zostaw swoją opinię o KOL-DAR OKNA I DRZWI - Rybnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KOL-DAR OKNA I DRZWI