Opinie o Premium Consultants Sp. z o.o. w Warszawa

Premium Consultants Sp. z o.o. specjalizuje się w rekrutacjach na stanowiska średniego i wyższego

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Premium Consultants Sp. z o.o. w Warszawa

Marcel Nowy wpis

Może jednak doczekam się opinii o pracy w firmie? Liczyłem na to forum pracownicze

Wiecie czy Premium Consultants Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Joanna Nowy wpis

Jakieś wieści ? Zastanawiam się nad pracą w tym miejscu i nie wiem czy się decydować...

Maciej Nowy wpis

@Postronny, mógłbyś napisać nieco więcej? W swoim komentarzu nie wyjaśniasz, dlaczego nie chciałbyś współpracować z firmą. Czy masz jakieś negatywne doświadczenia związane z Premium Consultants? A może są tu osoby, które zainteresują oferty pracy w firmie? Obecnie rekrutują na wiele stanowisk na terenie Warszawy: http://www.p-consultants.pl/strony-321.html Napiszcie, czy aplikowaliście i jakie są wasze wrażenia.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Premium Consultants Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Recruitment Specialist?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Postronny

Po przeczytaniu jako osoba z którą ktoś chciał by się skontaktować stwierdzam, że jeśli ktoś ma współpracować z taką firmą to nie warto pozostawiać CV.

Iza

Jakieś zmiany w firmie? Dlaczego przestaliście pisać?

potencjalny researcher

witam, rozważam aplikować do tej firmy rekrutacyjnej. Czy możecie mi powiedzieć czy coś się zmieniło na lepsze?

Zawiedziona

Ostrzegam ! Brak kompetencji, chęci do współpracy i poszanowania dla klienta.

wow

bylam na rozmowie tam...pani M z twarzy wydaje sie byc karierowiczką nie swojej pracy...Nie przyjelam propozycji...i widze ze cale szczescie.

Nie polecam. Wyzysk,brak szacunku,wiecej i wiecej. Domy i bogactwa Pani prezes to tylko kropla w morzu. Naprawde jezeli ktos ma wiecej oleju w glowie nie polecam i podpisuje sie pod tym bo bylam widzialam i wspolczuje tym ktorzy jeszcze"tam pracuja".

stivie

Hej, jeśli ktoś z was interesuje się firmą Premium Consultants to zajrzycie na forum ponieważ jest nowa propozycja pracy. Bardzo interesująca sprawa. Dla jednego z naszych klientów, lidera branży transportu chłodniczego, poszukujemy osoby na stanowisko:   ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5743185?keywords=&region=

wisienką na torcie powinien być fakt, iż przełożona uwielbia się rozkoszować w swoim bogactwie, nie omieszka opowiadać swoim pracownikom czego to sobie nie kupiła za tysiące złotych, uważam, że takie zachowanie jest nie fair co do pracowników. już długo nie pracuje w tej firmie ale jak widzę po wpisach nic się nie zmieniło - a podobno miało na lepsze. i popieram mojego przedmówce/przedmówczynię, że tych historii jest tysiące i można je przytaczać całymi dniami.

Pamiętam sytuację kiedy koleżanka realizowała projekt, bardzo czasochłonny, druga koleżanka została przydzielona by jej trochę pomóc. Po zamkniętym projekcie Szefowa wezwała obie do siebie i zapytała: Jak mam podzielić prowizję? Po 50 zł? Dogadajcie się między sobą i dajcie mi znać co zadecydowałyście. Chciałabym zaznaczyć, że projekt był warty ok. 10 tys. PLN. Druga sytuacja: koleżanka była na finiszu projektu, klient zdecydował się na konkretną osobę. Niestety kandydat nie odbierał telefonu, więc przełożona zaproponowała, że spróbuje skontaktować się z nim. Udało się - dodzwoniła się do niego i poustalała wszystkie szczegóły. Kandydat został zatrudniony. Na koniec miesiąca okazało się, że koleżanka nie dostała za niego prowizji. Poszła do Szefowej, a ta grzecznie jej oznajmiła, że prowizję dostanie przełożona, z racji tego, że to ona finalnie kontaktowała się z kandydatem. Takich sytuacji było tysiące i mogę nimi dzielić się godzinami.

@były pracownik

najgorsze w tej historii jest to że podczas rozmów na przerwie wyszło, że tzw "przełożona" czyli konsultant nawet nie wiedział że ma dostać jakieś pieniądze… i oczywiście nigdy ich nie zobaczył. wiele razy taka akcja się zdarzała również za moich czasów. Czysty wyzysk i praca na nowe zakupy właścicielki.

serio to wygląda tak: przychodzisz na rozmowę, wszystko zapowiada się dobrze, dużo projektów, możliwość rozwoju, samodzielność w działaniu, obiecywane duże prowizje od projektów. Na początku tak jest bo się wdrażasz, starasz się pokazać z jak najlepszej strony, po jakimś czasie, widzisz wszystko czarno na białym. Nie masz możliwości rozwoju (brak jakichkolwiek szkoleń), nie jesteś samodzielny, wszystko trzeba uzgadniać każdą najmniejszą rzecz, do tego prowizja - jakiś żart, nie mówiąc już o podstawie. Owszem, nie ma pracy idealnej, żeby każdy zawsze był zadowolony, ale chodzić do pracy wiedząc że nie masz żadnej perspektywy na doskonalenie swoich umiejętności nie jest optymistyczna

Firma nie jest godna polecenia.

pracownicy z wielu powodów nie chodzili uśmiechnięci

Nie ma szans udowodnienia tzw. umowy ustnej. Na rozmowie rekrutacyjnej, w tej firmie, obiecywano mi prowizję o równowartości pensji, w praktyce płacili 100 zł. za zrealizowany projekt. Mówić każdy może, niestety to tylko słowa rzucane na wiatr.

zerg

Przypominam, że nawet kiedy nie ma umowy na piśmie to w prawie istnieje coś takiego jak umowa ustna, ale ją trudniej udowodnić.

lukas

@kici, no owszem niewiele jest takich miejsc, ale czy to jest jakaś zaletą, bo jak dla mnie to minus dla premium consultants.

kici

oj nie gadajcie. Niewiele jest takich miejsc gdzie jest jeszcze możliwość pracowania bez żadnej umowy

Zostaw merytoryczną opinię o Premium Consultants Sp. z o.o. - Warszawa

Premium Consultants Sp. z o.o.