FHU Playmax

Kolbuszowa

Opinie o FHU Playmax

moli 2016-02-21 14:06:54
Ciężka w jakim sensie ? Jak to twoim zdaniem praca lekka ?
kmiot 2016-02-23 13:21:09
Nie każda praca jest wymagająca ale to dobrze ze mozna awansować.
dociekliwa 2016-03-03 16:20:24
Skoro sobie chwalił to czemu już nie pracuje ? Dobrej pracy się nie porzuca.
g.o nie firma 2016-04-07 23:04:01
Z Angielskim za najniższa krajowa ? Chyba ich po..bało do reszty. Jak ktoś zna Angielki to jedzie do Anglii po normalna kasę. Swoja droga to po co ciec zwierający umowy ma znać Angielski ? Może teraz taka moda albo im się w głowach poprzewracało do reszty ?
gregory 2016-05-09 22:19:47
Zacznij od nauczenia się Polskiego bo ciężko cie zrozumieć. Napisz jeszcze raz ładnie i składnie to co chciałeś nam przekazać.
gregory 2016-06-18 20:48:52
Pewnie ze tak. Z tym ze mało kto potrafi się realnie dogadać. Skąd ty możesz wiedzieć kto zna angielski a kto nie ? Wypisujesz rzeczy których nie jesteś w stanie niczym podeprzeć. Wiec po co to piszesz ? Osoba która naprawdę zna język nie będzie na pewno zasuwać w jakimś playmaxie za kilka groszy bo to strata czasu.
gregory 2016-06-20 11:12:56
Nie koleżko.Po pierwsze wbrew temu co twierdzisz nie każdy się angielskiego uczył w szkole, po drugie to ze ktoś nawet się uczył nie znaczy ze się nauczył,bo niestety ale system edukacji jest jaki jest, po trzecie ci co znają realnie język i maja trochę oleju w głowie są za granica lub maja lepsza prace a nie taki badziew za miskę ryzu, po czwarte jeśli nie jesteś wstanie zrozumieć tak prostej wypowiedzi to polecam ci najpierw zacząć od nauki języka polskiego. Po piąte jeśli rzucasz jakimś twierdzeniem to musisz mieć ku temu mocne argumenty a w tym przypadku posługujesz się jedynie pobożnym życzeniem.
emi 2016-06-24 10:12:49
Na pewno Angielski jest bardzo potrzebny. W końcu pracujesz w kraju anglojęzycznym. Jak na moje oko to tym wszystkim "Januszom biznesu" ostro się już rypie i liczą ludzie będą do nich przychodzić z niewiadomo jakimi umiejętnościami aby tylko dostać ta "miskę ryżu". Nie dziwie się ze młodzi wyjeżdżają z tego dziwnego kraju.
ilonka 2016-07-08 22:41:58
Dbałość o potrzeby klientów właśnie jest na wysokim poziomie. Produkty rzeczywiście są bardzo dobre i można byc z nich zadowolonym, ale czy pracownikom zapewnia się jakieś benefity socjalne? Dzięki za odpowiedź
Zostaw swoją opinię o FHU Playmax - Kolbuszowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FHU Playmax