Opinie o Tailor Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tailor Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Tailor Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tailor Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Czy nowo zatrudnione osoby w Tailor Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

I Nowy wpis

Tak od pierwszego dnia

Lili Nowy wpis
@I

I początkowo okres próbny jest w oparciu o uop czy może nie ma czegoś takiego i od razu zaczyna się normalną pracę? Możesz napisać na jaki czas zwykle są zawierane umowy? Jestem bardzo ciekawa co jaki czas je przedłużają i po jakim czasie można dostać umowę na czas nieokreślony.

Wiki Nowy wpis

Witam czy są przyjęcia do firmy tailor ale na jedną zmianę

Czy rozmowa rekrutacyjna w Tailor Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Awans

Zwykle po roku dobry pracownik zostaje manager of manager manager lub assistant of assistant.

@Awans

Dobry pracownik to co oznacza tak naprawdę? Badane są tutaj jakoś szczegółowo wyniki pracy?

Wujek Dobra Rada

W Tajlorrze Awans dziedziczy się po członkach rodziny. Jak nie masz dobrych pleców to nawet dobre studia ani znajomość kilku języków ci nie pomogą.

Brałeś udział w rekrutacji do Tailor Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Zadowolony Pracownik

Chciałbym podziękować pani Dyrektor za klimatyzację na Szwalni, rolety w oknach i automaty na stołówce. Wiem że zaraz wyleje się morze hejtu na temat zarobków, no ale cóż nie każdemu się dogodzi. Pozdrawiam

Hop hop
@Zadowolony Pracownik

Pani Dyrektor to ma orgazm po tym wpisie a zasługę to zostawia codziennie w WC

@Hop hop

No i po co tak jakoś niekonwencjonalnie z tym wyskakujesz? :/ Bawi Cię to lub duma rozpiera po takim tekście?

AS

Przestańcie wypisywać gorzkie żale,bo tylko się ośmieszacie.Dałyście zgodę na mobbing,kolesiostwo to do kogo teraz pretensje?Co niby ma zmienić nowy prezes skoro nikt nie informuje człowieka co tak naprawdę dzieje się na zespołach?.Szeptania na stołówce i w szatni nie słyszy,bo ma gabinet w innym miejscu. Siedemdziesiąt lat na karku,,ledwo po schodach wchodzi,ale idzie dzień w dzień i wyzywa na wszystko i wszystkich.Po co? Tailor potrzebuje świeżej krwi na wszystkich stanowiskach. Obecnie to powiatowe koło emerytów. Niestety,finansowo niewiele ma młodym do zaoferowania i niedługo zniknie z mapy dzierżoniowskich pracodawców.Komu się nie podobało ten zdążył zmienić robotę.Widocznie wy jesteście zadowolone,ale musicie się wyszumieć w necie.

@AS

Jak widać nic się nie zmieniło na lepsze w tej firmie, byłam 3 miesiące i powiedziałam sobie o Dość jak żyję z perspektywy czasu pracy w różnych miejscach z taką koszmarną atmosferą między pracownikami nie spotkałam się nigdy i takie niskie zarobki to się w głowie nie mieści gdyby nie te zflustrowane energetyki tam naprawdę nie ma komu pracować

Zflustrowany energetyk.

Chyba chciała Pani napisać"sfermentowany"? Polecamy wylać i poczęstować się wodą mineralną.

Świeża krew.
@AS

Polecam się.ORh-,sześć worków po 400 ml.

@Zflustrowany energetyk.

Sory -Zflustrowane emerytki

Olga

Czy w tej opinii przypadkiem nie ma ważniejszych aspektów niż pomyłki słownikowe?xd Opiszesz konkrety tej wspomnianej atmosfery?

Czy rozmowa rekrutacyjna w TAILOR Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Tak. Bez komunikatywnego angielskiego nawet nie aplikuj. Towar jest z wyższej półki, jak i cena, najczęściej przychodzą Klienci anglojęzyczni których na to stać.

Steven
@Ewa

Exactly!

IRKA

Pracowałam w tej firmie i porażka .Majstrowe potrafią zgnoić kobietę do zera. Są ''panie '' które mają władzę nad majstrowymi ich buble poprawiają inni bo im się nie chce i kropka .Kobiety niektóre są wredne .Tu praca to gorzej jak kamieniołomy ,zero szacunku ,współczucia (usunięte przez administratora) ,piją alkohol. NIE POLECAM chyba ,że nowy szef coś zmieni na lepsze .

V
@IRKA

Jest 22 rok i nowy prezes NIC nie zmienił pod tym względem (Udaje że nic nie wie )teraz przyjmują uchodżców do pracy to "zasili załogę" w większości te panie uczą się dopiero szyć,PORAŻKA płace głodowe nawet dodatku na św. nie dał.

Renata
@V

ale to chociaż tyle, że jest empatyczny i przyjmie pracowników z Ukrainy :) a wiesz może czy Polaków też teraz przyjmuje czy marne szanse ?

Ktoś
@Renata

Daj sobie spokój z tą firmą Haos ,tam pracownicy rządzą nie majstrowie,cyrk na kółkach nie dadzą zarobić dobre procesy ma tylko "Elita"za dobre pieniądze co zawsze premię wyrabiają, szkoda za 2500 chcesz pracować na zjechanej maszynie i zdezelowanym krześle bo na nowe to trzeba poczekać .

@Ktoś

Trzeba poczekać? Czyli jednak w miarę doposażają tu wszystko i dbają o warunki, w których przychodzi tu ludziom pracować? To jakie dokładnie procesy dostaje tutaj elita a co zostaje dla reszty tak właściwie?

Krzesło.
@Ktoś

Już jadę!

Jestem pracownikiem firmy Tajlor od dłuższego już czasu, muszę przyznać że firma mnie rozczarowała. To co się dzieje na szwalni to jest nic w porównaniu z codziennym badaniem alkomatem o 6. 00 rano???? Niewiem czemu ma to służyć i komu? ???? Pozdrawiam umęczonych pracowników????

Sylwia

No może temu ma służyć żeby nikt nie przyszedł pijany do pracy? A jakby ktoś tak przyszedł i coś by się przez to stało? To kto za to będzie odpowiadać?

Alkomat

Badanie alkomatem to nie jest gastroskopia i nie męczy. Jeśli w czymś zawiniłem,przepraszam. Wasz alkomat.

Lola

Praca w Tailor jest ok ,kobiety które tam pracuja Ok a co domajstrowych to już porażka, jedna z nich majstrowa Jola to już nie powinna być na tym stanowisku ,zero kultury ,zero szacunku do pracownika ,wyzywa ,krzyczy na pracownika ,wyśmiewa się przy wszystkich ludziach którzy tam pracuja na osobę która jej nie pasuje ,nie wiem jak dyrektor moze na to pozwalać ze nic z tym nie zrobią, przecież jest tyle kobiet które na jej miejsce nadawałyby się idealnie ,bo ta co jest teraz to zachowuje się jakby to jej zakład był, porażka jeszcze raz porażka i (usunięte przez administratora) w pracy.

x
@Lola

Jola to jest maly pikus do majstrowej Kryśki. Kryśka jak jej sie nie spodobasz zwyzywa cie na środku sali. Robi tak od lat i nikt nic z tym nie robi bo ludzie boja sie stracic prace. Wyzwiska i awantury na sali w tym zakladzie to jest codziennosc.

@Lola

Piszę co chce i nie zmienię zdania co do naszej majstrowej J ,za długo tu pracuje i widzę co się dzieje !!!!

Pablo
@Lola

Lola dam ci dobrą radę. Jak ci ta praca nie pasuje to się zwolnij, idź do sądu pracy i załuż sprawę o (usunięte przez administratora) Ciekaw jestem czy w sądzie będziesz tak wygadana jak na forum. Wiesz jest takie przysłowie szanuj szefa swego bo możesz mieć gorszego.

@Pablo

W sąd jak by zobaczyl filmiki jak majstrowa się zachowuje do swoich pracowników jak mordą kłapie to odrazu z nią by zrobił porządek, i od kiedy majstrowa jest szefową cos tobie się pomyliło, ja nie pisalam o żadnej szefowej tylko pisze o majstrowej Jolce to chyba jest różnica ,a w innych zakładach to taka Jolkę szybko by wyrzucili ze stanowiska .Zero kultury i szacunku ma ta kobieta ,,zwykła świnia!!!

Koleżanko szwaczko/klejarko wylewasz brudy publicznie na forum. Wiesz jakie panują zasady w tej firmie, jak ci się coś nie podoba to idziesz do Prezesa nie Dyrektora {jak to ujęłaś} i jemu przedstawiasz co ci się nie podoba. Co do naszych kochanych majstrowych faktycznie mogły by czasami zejść o pół tonu ciszej, ale sama się zastanów dlaczego tak się zachowują? Ciągła Presja ze strony “góry" tak na nich działa i uwierz mi że nie każda "młoda osoba" poradziła by sobie na tym stanowisku. A wiesz dlaczego bo nie każdy ma 20 letni staż pracy w tym fachu, mało tego kto dzisiaj ma szkołę odzieżową? Nażekacie że majstrowe są złe, tylko kto wam pozwala na chodzenie na papierocha co 15min, luźne wychodzenie z zakładu kiedy tylko chcecie? Zastanów się najpierw co piszesz a dopiero później publikuj. Pozdrawiam.

Ona
@Karolina

Karolina Ty się zastanów co piszesz. Pozwalanie na (usunięte przez administratora) prez przełożonego jest ok ? Darcie się na pracownika jest ok. To nadaje się dla Uwagi w TVN. W innym miejscu pracy majstrowa Jola wylecialaby na zbity pysk a nie otrzymywała pochwały .jak się nie robi tego co ona chce mści się i daje byle jaka pracę. Chyba patrzysz ze złego punktu widzenia. Postaw się na miejscu szeregowej szwaczki,która nie ma odwagi przeciwstawić się przełożonemu. Moim zdaniem cała kadra majstrowych łącznie z główna kierowniczka jest do wywalenia!!!

Polecam firmę Taylor, bardzo miła i przyjazna atmosfera z przełożonym zawsze można się dogadać, co do zarobków to faktycznie mogły by być trochę wyższe.

Ona

Nie polecam praca za psie pieniądze jak w (usunięte przez administratora) na starych szrotach Mechanik przychodzi naprawić i buczy pod nosem też się chłopu robić chyba nie chce. Ogólnie jeden wielki (usunięte przez administratora) omijać

Stefan

Bardzo dobra firma, dobrze się pracuje a jedynie napawa niepokojem aktualna sytuacja z pandemią obyśmy przetrwali

Czy zdarzają się nadgodziny w TAILOR Sp. z o.o.?

X

Nadgodziny w Tej firmie to codzienność, praca po 10h.

Ino

Jednym słowem nie polecam Praca z kobietami starymi i zgorzkniałymi niezadowolonymi z życia Nie polecam

admin

Masz nowe wiadomości na temat pracy w firmie TAILOR Sp. z o.o. ? Pomóż innym znaleźć wymarzoną pracę. Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Tailor Sp. z o.o. - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w Tailor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tailor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tailor Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tailor Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 14 ocen.

Tailor Sp. z o.o.