P.U.H. GWARANT Przemysław Waśko

Dzierżoniów

Opinie o P.U.H. GWARANT Przemysław Waśko

gizmo 2014-07-01 19:44:51
Witam,

dla zainteresowanych, w dniu dzisiejszym dodzwoniłem się do firmy gwarant, umówiłem się na spotkanie na piętnastą. O dziwo rozmawiałem z samym właścicielem, powiem wam że masakra !!!! nie otrzymałem 640,00 zł za marzec, i wychodzi na to że nie dostanę. ta firma po prostu padła, dostałem informację , że mają wszystkie nasze zaległe pieniądze ale zablokowane konta, jak ktoś odblokuje to wypłacą, nie wierzę , ale poczekam kilka dni. zs kolegą z obiektu wziełem radce prawnego, niech mu pokażą czt rzeczywiście tak jest.
byłem w tej firmie grabowski, rozmawiałem z kadrową, pracowała z gwarancie, kopnęła ich w d....... nikt chyba już nie został, byłem w us , zusie, policji. Sprawdziłem krs, były dyrektor tej firmy pozabierał pracowników i zaproponował im prace w tej firmie grabowski, i ponoć pozabierał też klientów. sprzedam więcej info jutro.
oszukany 2014-07-05 12:30:26
Panie Waśko! to naprawde nie są zarty(usunięte przez administratora) zaplac pan ludziom to i moze sumienie będzie lepsze! jesli pan je ma w ogóle! Wiemy co robic w takich sytuacjach ale po co panu większe kłopoty//S
krzycho 2014-07-05 14:07:16
czytam , czytam i czytam, mi firma G. byłą winna pieniądze z dwóch miesięcy, stałem na obiekcie TŚ na śląsku, wczoraj otrzymałem wszysio :) nie wiem kim sa wszyscy tu piszący, ale czy ktoś z was był u nich w biurze ? mi się udało jeszcze nim tam oczywiście byli :) szukałem też dyrektora MS oraz p. W. w firmie Grabowski, zapomnijcie, pan W. aktualnie przebywa na śląsku a były dyrektor pękł i pracuje w innej firmie, grabowski przejął ich obiekty z pracownikami, ale nie wszystkie, bo większość nie płaciło. Ja w Gwarancie tak do marca miałem pieniądze na czas, teraz jestem z firmie TIME weszli po i to to jest dopiero MASAKRA !!!!! na umie mam mieć 1237 zł netto a dostałem 1 000 zł !!!!
oszukany 2014-07-05 20:59:04
Rozumiem z ostatniego postu ze firma gwarant istnieje u Grabowskiego i tam nalezy domagac sie zaleglej kasy/?Nic juz nie rozumiem.Ja pracuje we Wrocławiu i ciągle czekam na kase.jak ktos ma jakies informacje to prosze napisac!Dzieki
ila 2014-07-07 12:33:18
czy ktoś miał może sprawę w sądzie z firmą Gwarant bo ja mam za parę dni z P. W-ko też mi zalega za półtora miesiąca.
ila 2014-07-07 14:28:13
jak do kogo się zgłaszać jak można czekać na jakiś komunikat od tego są sady prokuratura skoro p W-ko zalega z pensjami to wiadomo że to od niego trzeba się domagać wynagrodzenia ja nie mam zamiaru jeździć i narażać się na dodatkowe koszty
kazik 2014-07-08 14:25:47
witam wszystkich zainteresowanych,

robiłem zgłoszenie do pip-u, szkoda, bo przepracowałem tam 5 LAT :( miałem super obiekt i przez ten czas nigdy mi nie zalegali :( dostałem odpowiedz z tej instytucji, robili kontrol z gwrancie.
dostałem zwrotna odpowiedz taką :
1. Dostali nakaz wypłaty zaległych wynagrodzeń
2. Otrzymali mandat

Znam osobiście p. W. rozmawiałem z nim dosłownie tydzień temu. Potwierdzam to , że przeprowadził się , ale nie na śląsk jak to sugerował to ktoś tylko do KRAKOWA.
Firme wykończyło kilku klientów, zaległości na ponad milion !!!!! nieźle, tylko co nas to interesi ?
Byłem w Grabowskim, pracy nie mają i poza byłymi pracownikami którzy przeszli z Gwaranta nie mają nic wspólnego, więc zapomnijcie.
napisze coś więcej jak otrzymam pieniądze, w nakazie maja czas do końca sierpnia na uregulowanie wszystkiego.
naprawdę szkoda , że to się sypnęło :(
oszukany 2014-07-08 22:53:52
ja dalej pracuje na obiekcie ,nie mam kasy tylko obietnice i zadnej informacji ze koniec roboty.co wiec robic/?isc do domu i rzucic robote?czy czekac?crL4
ila 2014-07-09 09:35:49
ty baranie pewnie jesteś jakimś emerytem i dlatego robisz za darmo oby ci nie zapłacił nie szkoda mi takich jak ty złaś z obiektu nie ucz tych wielkich pracodawców że można nas dymać wielki P.Waś...śmieje się z ciebie
oszukany 2014-07-09 10:07:19
akurat nie jestem emerytem tylko uczciwym człowiekiem.a tobie dziekuje za dobra rade podana w zyczliwych słowach!mi,lego dnia panie zyczliwy
YOGI 2014-07-21 17:00:58
TO NIE FIRMA OCHRONIARSKA TYLKO MAFIA A PAN WAŚKO TO FACET BEZ HONORU I AMBICJI.JEŚLI NIE POTRAFI PAN PROWADZIĆ FIRMY TO POWINIEM ZABRAĆ ZE SOBĄ WĘDKI I IŚĆ NA RYBY / PRZEPRASZAM WĘDKARZY /TO NIE TAK PANIE WAŚKO.PRACOWALIŚMY UCZCIWIE W SZPITALU WOJEWÓDZKIM W LEGNICY,PRACOWALIŚMY SUMIENNIE I BEZ PODPADEK.CO PAN ZROBIL,CZY ZAINTERESOWAL SIĘ PAN CHOĆ RAZ SWOIMI PRACOWNIKAMI,CZY BYŁ PAN NA OBIEKCIE,CZY DOSTALIŚMY CHOĆ RAZ OD PAN WODĘ MINERALNA JAK PANOWAŁY UPAŁY??? NIE PO PROSTU INTERESOWAŁA PANA TYLKO KASA.WYDAJE NAM SIĘ,ŻE JET PAN NIEUDACZNIKIEM,FACETEM BEZ HONORU I AMBICJI A MY CZEKAMA NA ZALEGŁE PENSJE ZA LUTY I MARZEC 2014 ROK.NIE STRASZĄC PANA JEŚLI NIE OTEZYMAMY ZALEGŁEJ WYPŁATY POFATYGUJE SIĘ PAN WRAZ Z NAMI DO SĄDU.
oszukny 2014-07-21 18:44:17
Racja panie Wasko! Zaplac pan ludziom z tego i z innych obiektów bo i tak tego nie podarujemy! chowa sie pan jak szczur! Zostawil pan obiekty nie placąc ludziom i czuje sie pan z tym dobrze//? Ludzie nie mają na zycie a pan sie w kacie śmieje.Niech pan pamięta ze zło zawsze wraca.Zaplac pan i bedzie ok! troche honoru panie Wasko!7
pokrzywdzony 2014-07-21 21:09:45
nawet nie ma odwagi bo na sprawę do sądu też się nie stawił ale go to nie minie bo wyrok zapada bez jego obecności chłopaki pośpieszcie się puki komornik ma z czego sciągnąć
oszukany 2014-07-21 22:18:23
Zgłaszamy wobec tego do PIP.i do urzędu skarbowego ze zatrudnia na czarno ludzi !g
prawda 2014-07-22 20:19:59
Firma gwarant jak sama nazwa wskazuje zagwarantowala sobie kase kosztem biedniejszych ludzi ktorzy uczciwie u nich pracowali i zostali oszukani!ale to nie koniec-będziemy dochodzic zwrotu zaplaty do skutku! to mozemy wam ZAGWARANTOWAC!
prawda 2014-07-23 18:51:43
czywiscie ze tak! Zarty sie skonczyły>.
powódka 2014-08-20 13:40:43
Z zamieszczonych wpisów wynika że pan Waśko jest winny wielu pracownikom wynagrodzenia. Pozostaje tylko złozyc pozwy sądowe. Do tego potrzebny jest adres zamieszkania pana Przemysława Waśko prowadzącego działalność gospodarczą pod nazwą PUH GWARANT PRZEMYSŁAW WAŚKO. Pozwy bowiem musicie kierować do sądu podając adres zamieszkania pozwanego jeśli jest osobą fizyczną.
Czy ktoś zna adres zamieszkania pod którym zameldowany jest Przemysław Waśko?
Podanie go tutaj pozwoli wielu osbom odzyskać wynagrodzenia.
Przecież wiele osób tutaj piszących jest z Dzierżoniowa.
wygrany 2014-08-24 20:46:34
Pisz na Dzierżoniów ja napisałem sprawa się odbyła pan W ma już wyrok ma zapłacić a jak nie to siada na niego komornik.
zwyciężymy 2014-09-11 20:53:30
NIE PODDAJMY SIE WASKO MUSI ZAPŁACIC ZA SWOJE BŁEDY I PRZEKRĘTY .TERAZ JEST WASKO I SZWOSZOWSKI GRABOWSKI PATROL W BIELSKU BIALEJ .NIECH PAN WAŚKO ZAPŁACI NAM WYNAGRODZENIE A NIE OBŁAWIA SIE PRZY NAS I MA 2 SAMOCHODY I DOM A RACZEJ WILLE W PIESZYCACH W POWIECIE DZIERŻONIOWSKIM BĘDZIEY UBIEGAC SIE AZ DO SKUTKU NA DRODZE SĄDĄWEJ
# 2014-09-11 20:56:37
WASKO MIESZKA W PIESZYCACH MA WILLE ALE ADRESU KONKRETNEGO TO NIE ZNAM
romski przyjaciel 2014-09-17 18:35:41
Ty się Przemek już na tym forum nie udzielaj!
Amrozik 2014-09-25 22:47:27
Gwarant to oszust kasy nigdy nie będzie
ktoś 2014-09-25 22:51:38
złodzieje wypłatę dawać Magda nie kryj Pana W
oszukany 2014-10-01 23:29:27
pan (usunięte przez administratora) juz sprawe w sadzie i to nie jedna, nie podarujemy mu tych nie wypłaconych wyplat.Podły czlowiek.
Amrozik 2014-10-06 17:48:39
oddawać kasę złodzieje a Magda Adamczyk łże w żywe oczy
PRAWY 2014-10-07 15:47:40
POLSKA jest rajem dla bandytów i krętaczy .trzeba być wyjątkową kanalią żeby ludziom nie wypłacić tych nędznych ,głodowych jałmużn waśko gdzie ty masz honor ,ambicję ,krętacz zmienia nazwy firm i dalej okrada uczciwych ludzi FIRMA GWARANT DZIERŻONIÓW I GRABOWSKI PATROL JEST TEGO PRZYKŁADEM W TYCH FIRMACH NIE WOLNO PODEJMOWAĆ PRACY ,UWAŻAĆ TRZEBA NA WSZYSTKIE PROJEKTY GDZIE POJAWIA SIĘ NAZWISKO przemysław waśko DZIERŻONIÓW BIELSKO BIAŁA LUB INNE.
Jolanta 2014-10-27 21:51:27
Magda od czego jesteś dawaj kasę złodziejko
Dominik 2014-10-27 21:57:28
Ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z tego wasko
Marzena 2014-10-28 01:17:35
nie usuwać to piękne słowa z tego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] waśko przemka
Andrzej Ć 2014-11-01 23:10:24
usunięte przez admina słowo niecenzuralne TO TEN WARCHOŁ WAŚKO USUNOŁ BO SIĘ BAŁ
Obserwator 2014-11-05 15:34:40
Wpiszcie w google Waśko Dzierżoniów a potem otwórzcie zakładkę(na górze strony) grafika. Zobaczcie kogo poszukuje KPP Dzierżoniów. Podobny?
zico 2014-12-01 14:13:05
Możesz się spodziewać tego że zostaniesz zrobiony w ch...... nie zostanie ci wypłacone wynagrodzenie i będziesz się bujał po sądach. Poczytaj informacje w temacie Grabowski Patrol Bielsko-Biała. A jak dobrze poszukasz w internecie to znajdziesz reportaż na TV Silesia jak nie zapłacili pensji ochroniarzom na Muzeum Śląskim. Tytuł reportażu "Pensje(wypłaty) pod ochroną" A na zdjęciu to braciszek podobny jak 2 krople wody.
Kamil 2014-12-01 18:25:02
proszę uczestników forum o kontakt zemną nr telefonu 661 588 549 musimy wspólnie podziałac ja proszę o kontaktowanie się czym więcej osób poszkodowanych przez te firmy razem zacznie działac odniesiemy lepszy efekt mam prośbę by ktoś podał numer do prezesa firmy Gladius
rrr 2014-12-13 18:56:03
Magda to jest oszust i zlodziej bez sumienia
autor 2015-01-02 17:57:35
Mieszka blisko koło straży pożarnej jak się jedzie na Rościszow.100%
ja1234 2015-01-19 01:02:39
on mieszka w pieszycach na ul polnej chyba 3-ci czy 4rty dom po lewej taki na rogu
Szymon Ryszka 2015-06-13 02:28:03
sekretariat@ochrona-gwarant.pl
Mil 2015-07-11 19:43:32
Witam wszystkich, czy ktoś wie jaki związek ma firma GWARANT z firmą
PUH GLADIUS PATROL Krystyna Borowczyk lub GLADIUS PATROL Sp. z o.o.?
Ten 2015-09-20 22:47:01
Wszystkie wymienione firmy prowadzi jeden oszust. Ludzie czekaja na pioeniadze po kilka miesiecy albo nie dostaja ich wcale
zrobionywbalona 2015-11-28 13:39:46
Nie zatrudniajcie się w PHU Gladius w Sosnowcu dyrektor regionalny Magdalena Zając oszukuje nie wypłaca pensji jak dzwonisz to się rozłącza, ale ja zadzwonię do jej drzwi. Miła sympatyczna ale nie do płacenia
zrobionywbalona 2015-11-29 14:39:37
Pracowałem nie w jednej firmie ochroniarskiej po raz pierwszy coś takiego mnie spotkało Gladius to jest firma kogucik ciężko tak pisać ale jedna osoba niszczy jej wizerunek. Ale z tego co tu czytam to się tak dzieje prawie w każdym mieście a ile jeszcze jest podobnych spraw tylko że nie są one tutaj opisane.
zrobionywbalona 2015-12-10 13:49:16
Pani wcześniej wymieniona prze zemnie nie wiem co robi z pieniędzmi spłaca raty,wpłaca na konto i zbiera odsetki,może spłaca innych wcześniej zatrudnionych pracowników nie mam pojęcia ale psuje wizerunek firmy który jest i tak już z szargany. Tak atmosfera jest dobra, jak lubicie pracować za darmo to już wasz wybór. Tyle z mojej strony reszta należy do was.
J@@ 2016-03-14 18:09:07
Witam.

Czy ktoś coś wie o sprawie sądowej Gwaranta? Podobno ZUS w końcu się do nich dobrał
jasne 2016-03-25 13:15:16
Ty!!!cwaniaku i złodzieju. "lekkie opóźnienia" po kilka miesięcy???????????? lub wcale
georg 2016-03-25 14:08:02
jesteś dziadem
georg 2016-03-25 14:58:40
Mianujesz się jako przedstawiciel firmy GLADIUS PATROL a jesteś zwykłym burakiem i oszustem . Wisisz ludziom wiele kasy . Pytanie jakie mi się nasuwa to czy kadra która pracuje dla pana Waśko też jest tak oszukiwana jak reszta pracowników którzy pracują na śmieszne zlecenie zwane oświadczeniem czyli za 4 zł na godzinę czy panie i dwa pieski są w zmowie . Święta miną ale od wtorku tj.30.03.2016 zostaną powiadomione instytucje takie jak ACRICO ,Państwowa inspekcja pracy , Sąd pracy , oraz rzekoma dyrekcja tj. pani Borwczyk oraz pokrewne instytucje które bardzo będą zainteresowaną firmą którą pan reprezentuje . Jak pan patrzy w oczy swojej drugiej żony chyba też pan ją kręci tylko ona tego nie wie , ale tak jest . wiem o panu tyle że można napisać nowele pt "Jak wyrolować emeryta lub rencistę -czyli porządek wg.Pana Waśko" .Przepraszam że napisałem pana przez duże "P"a przecież pan dobrze wie że nie ma pan godności żadnej. Już nie długo życzę Ci lektury i wytrwałości bo czas będzie nie pewny .
emiliano 2016-06-06 18:04:49
jakieś nowe wieści o przemysławie ktoś ma? podobno zaczął spłacać ludziom należności, prawda to?
kain 2016-06-25 21:45:31
podobno nawet z odstetkami spłaca
kotek 2016-09-29 14:53:41
ja tez zostalem z tej firmy wyrzucony moim zdaniem to bylo za nic bo wczesniej nie znalem przepisow tez bardzo zle oceniam jego firme
! 2016-09-30 15:18:20
Skoro rzeczywiście to prawda no to nie możecie tego tak zostawić za każda pracę wykonaną poprawnie należy się wynagrodzenie @kotek
Zostaw swoją opinię o P.U.H. GWARANT Przemysław Waśko - Dzierżoniów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.U.H. GWARANT Przemysław Waśko