P.U.H. GWARANT Przemysław Waśko

Opinie o P.U.H. GWARANT Przemysław Waśko

# 2014-09-11 20:56
WASKO MIESZKA W PIESZYCACH MA WILLE ALE ADRESU KONKRETNEGO TO NIE ZNAM
romski przyjaciel 2014-09-17 18:35
Ty się Przemek już na tym forum nie udzielaj!
Amrozik 2014-09-25 22:47
Gwarant to oszust kasy nigdy nie będzie
ktoś 2014-09-25 22:51
złodzieje wypłatę dawać Magda nie kryj Pana W
oszukany 2014-10-01 23:29
pan (usunięte przez administratora) juz sprawe w sadzie i to nie jedna, nie podarujemy mu tych nie wypłaconych wyplat.Podły czlowiek.
Amrozik 2014-10-06 17:48
oddawać kasę złodzieje a Magda Adamczyk łże w żywe oczy
PRAWY 2014-10-07 15:47
POLSKA jest rajem dla bandytów i krętaczy .trzeba być wyjątkową kanalią żeby ludziom nie wypłacić tych nędznych ,głodowych jałmużn waśko gdzie ty masz honor ,ambicję ,krętacz zmienia nazwy firm i dalej okrada uczciwych ludzi FIRMA GWARANT DZIERŻONIÓW I GRABOWSKI PATROL JEST TEGO PRZYKŁADEM W TYCH FIRMACH NIE WOLNO PODEJMOWAĆ PRACY ,UWAŻAĆ TRZEBA NA WSZYSTKIE PROJEKTY GDZIE POJAWIA SIĘ NAZWISKO przemysław waśko DZIERŻONIÓW BIELSKO BIAŁA LUB INNE.
Jolanta 2014-10-27 21:51
Magda od czego jesteś dawaj kasę złodziejko
Dominik 2014-10-27 21:57
Ale [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z tego wasko
Marzena 2014-10-28 01:17
nie usuwać to piękne słowa z tego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] waśko przemka
Andrzej Ć 2014-11-01 23:10
usunięte przez admina słowo niecenzuralne TO TEN WARCHOŁ WAŚKO USUNOŁ BO SIĘ BAŁ
Obserwator 2014-11-05 15:34
Wpiszcie w google Waśko Dzierżoniów a potem otwórzcie zakładkę(na górze strony) grafika. Zobaczcie kogo poszukuje KPP Dzierżoniów. Podobny?
zico 2014-12-01 14:13
Możesz się spodziewać tego że zostaniesz zrobiony w ch...... nie zostanie ci wypłacone wynagrodzenie i będziesz się bujał po sądach. Poczytaj informacje w temacie Grabowski Patrol Bielsko-Biała. A jak dobrze poszukasz w internecie to znajdziesz reportaż na TV Silesia jak nie zapłacili pensji ochroniarzom na Muzeum Śląskim. Tytuł reportażu "Pensje(wypłaty) pod ochroną" A na zdjęciu to braciszek podobny jak 2 krople wody.
Kamil 2014-12-01 18:25
proszę uczestników forum o kontakt zemną nr telefonu 661 588 549 musimy wspólnie podziałac ja proszę o kontaktowanie się czym więcej osób poszkodowanych przez te firmy razem zacznie działac odniesiemy lepszy efekt mam prośbę by ktoś podał numer do prezesa firmy Gladius
rrr 2014-12-13 18:56
Magda to jest oszust i zlodziej bez sumienia
autor 2015-01-02 17:57
Mieszka blisko koło straży pożarnej jak się jedzie na Rościszow.100%
ja1234 2015-01-19 01:02
on mieszka w pieszycach na ul polnej chyba 3-ci czy 4rty dom po lewej taki na rogu
Szymon Ryszka 2015-06-13 02:28
sekretariat@ochrona-gwarant.pl
Mil 2015-07-11 19:43
Witam wszystkich, czy ktoś wie jaki związek ma firma GWARANT z firmą
PUH GLADIUS PATROL Krystyna Borowczyk lub GLADIUS PATROL Sp. z o.o.?
Ten 2015-09-20 22:47
Wszystkie wymienione firmy prowadzi jeden oszust. Ludzie czekaja na pioeniadze po kilka miesiecy albo nie dostaja ich wcale
zrobionywbalona 2015-11-28 13:39
Nie zatrudniajcie się w PHU Gladius w Sosnowcu dyrektor regionalny Magdalena Zając oszukuje nie wypłaca pensji jak dzwonisz to się rozłącza, ale ja zadzwonię do jej drzwi. Miła sympatyczna ale nie do płacenia
zrobionywbalona 2015-11-29 14:39
Pracowałem nie w jednej firmie ochroniarskiej po raz pierwszy coś takiego mnie spotkało Gladius to jest firma kogucik ciężko tak pisać ale jedna osoba niszczy jej wizerunek. Ale z tego co tu czytam to się tak dzieje prawie w każdym mieście a ile jeszcze jest podobnych spraw tylko że nie są one tutaj opisane.
zrobionywbalona 2015-12-10 13:49
Pani wcześniej wymieniona prze zemnie nie wiem co robi z pieniędzmi spłaca raty,wpłaca na konto i zbiera odsetki,może spłaca innych wcześniej zatrudnionych pracowników nie mam pojęcia ale psuje wizerunek firmy który jest i tak już z szargany. Tak atmosfera jest dobra, jak lubicie pracować za darmo to już wasz wybór. Tyle z mojej strony reszta należy do was.
J@@ 2016-03-14 18:09
Witam.

Czy ktoś coś wie o sprawie sądowej Gwaranta? Podobno ZUS w końcu się do nich dobrał
jasne 2016-03-25 13:15
Ty!!!cwaniaku i złodzieju. "lekkie opóźnienia" po kilka miesięcy???????????? lub wcale
georg 2016-03-25 14:08
jesteś dziadem
georg 2016-03-25 14:58
Mianujesz się jako przedstawiciel firmy GLADIUS PATROL a jesteś zwykłym burakiem i oszustem . Wisisz ludziom wiele kasy . Pytanie jakie mi się nasuwa to czy kadra która pracuje dla pana Waśko też jest tak oszukiwana jak reszta pracowników którzy pracują na śmieszne zlecenie zwane oświadczeniem czyli za 4 zł na godzinę czy panie i dwa pieski są w zmowie . Święta miną ale od wtorku tj.30.03.2016 zostaną powiadomione instytucje takie jak ACRICO ,Państwowa inspekcja pracy , Sąd pracy , oraz rzekoma dyrekcja tj. pani Borwczyk oraz pokrewne instytucje które bardzo będą zainteresowaną firmą którą pan reprezentuje . Jak pan patrzy w oczy swojej drugiej żony chyba też pan ją kręci tylko ona tego nie wie , ale tak jest . wiem o panu tyle że można napisać nowele pt "Jak wyrolować emeryta lub rencistę -czyli porządek wg.Pana Waśko" .Przepraszam że napisałem pana przez duże "P"a przecież pan dobrze wie że nie ma pan godności żadnej. Już nie długo życzę Ci lektury i wytrwałości bo czas będzie nie pewny .
emiliano 2016-06-06 18:04
jakieś nowe wieści o przemysławie ktoś ma? podobno zaczął spłacać ludziom należności, prawda to?
kain 2016-06-25 21:45
podobno nawet z odstetkami spłaca
kotek 2016-09-29 14:53
ja tez zostalem z tej firmy wyrzucony moim zdaniem to bylo za nic bo wczesniej nie znalem przepisow tez bardzo zle oceniam jego firme
! 2016-09-30 15:18
Skoro rzeczywiście to prawda no to nie możecie tego tak zostawić za każda pracę wykonaną poprawnie należy się wynagrodzenie @kotek
wkurzona 2017-01-30 10:32
Czy zna ktoś obecny adres siedziby firmy PUH GLADIUS PATROL Krystyna Borowczyk lub GLADIUS PATROL Sp. z o.o. lub adres domowy Krystyny Borowczyk ,PILNIE POTRZEBNE,NIE WYPŁACIŁA wynagrodzenia za zeszły rok,adres z Siechnic ul.Prawocińska 23A/1(dolnośląskie )nieprawdziwy.Chcę założyć sprawę w sądzie ,ale muszę podać adres na który sąd wyśle wezwanie.Z tego co mi wiadomo do kontroli i wydania nakazu wyłaty przez PIP potzrebny jest adres firmy,a do sądu pracy adres domowy włascicielki firmy(ten byłby najodpowiedniejszy ,SĄD A PÓŻNIEJ KOMORNIK).Z góry dziękuję za info ,pewno więcej osób zostało poszkodowanych im też to się przyda ,a pani Borowczyk życzę spędzenia świąt a najlepiej resztę swych nędznych dni i lat bez środków do życia.
p.w. 2017-02-06 22:33
firma płaci na czas pieniążki zawsze na czas ,pełne umundurowanie , miła atmosfera
WAŚKO 2017-02-09 20:31
PRZECIEŻ FIRMA PŁACI WAM WYNAGRODZ ZENIA HAHAHAHAHAHA
ONA 2017-02-10 19:13
Witaj podaj jakiś kontakt do siebie bo mnie tez oszukali
Paula 2017-02-17 21:38
Mojego Tate teraz tez pracowal caly styczen i teraz luty i dalej nie ma kasy
Paula 2017-02-17 21:38
Mojego Tate teraz tez pracowal caly styczen i teraz luty i dalej nie ma kasy
ONA 2017-03-01 14:56
Witaj jak mogę się z tobą skontaktować mam podobny problem z tą firmą
on 2017-05-05 08:06
dzis o godz 10 pan wasko we wroclawiu na teczowj o 10 warto po zalegla pieniadze upomniec teczowa 55 na dywaniku u prezesa dolcomu
janek 2017-05-06 19:57
pan wasko niewie co na obiekcie dzieje we wroclawiu jeden pracownik wyzywa innych pije w trakcie pracy tadeusz i pan wasko sumieenego marka wywalil a pijaka trzyma co bezdomnych sprowadza i pije alkohol
pokrzywdzony 2017-05-28 18:57
Wszyscy oszukiani zgrajmy sie na niego do sądu i jazda z tą(usunięte przez administratora)
kazik 2017-06-16 13:36
zlodziej jakich malo Wasko oddaj kase firma dolkom zaplacila tobie 14 zl za godz a ty nawet nas nie zarejstrowales i nie zaplaciles zawiadomilem urzad skarbowy i PIP pokazalem umowe o prace nastepny krok to sad
Bez niku 2017-07-25 12:52
Witam panie Waśko czego pan tak kłamie że ludzie dostają wynagrodzenia jedno wielkie kłamstwo mówi pan żeby przyjechać po wynagrodzenie a leci pan w kulki jest pan kłamca i jeszcze raz kłamca wcześniej czy później pan te wynagrodzenia wypłaci
DRUŻYNA A 2017-08-02 12:19
RACJA DZIWIE SIE ZE ON JESZCZE CHODZI I MU NIKT NIE WJ.....MORD...... ZA TE OSZUSTWA MASAKRA IMPEL JUVENTUS ERA JAREXS SOLID JESTES MALUTKI DO NICH KRADŁES NAM KASE ZA NADGODZINY DODATKI PRFONU ITP ODAJ NAM TS KASE Z DOLKOMU JAK NIE ODASZ.... IDE 4 SIERPNIA DO POLSATU Z DOWODAMY I Z TV POKAZEMY DOKUMENTY SADZIE LEPIEJ ZAPLAC NADGODZINY!!!!! I ZROBIA REPORTAZ O TOBIE CALY DZIERZONIOW PIESZYCE I SIECHNICE DOWIEDZA SIE JSKIM JESTES WART BRAK SZACUNKU MASZ DO LUDZI WAŚKO ZAL FIRMA CO WYGRYWA PRZETARG MA KAPITAŁ 5 TYS JUZ SMIERDZI OSZUSTEM LUDZIE DAJCIE NA CAŁA POLSKE INFORMACJE I DO TV JEGO PRZEKRENTACH NP DO POLSATU I PO NIM BEDZIE WASKO W TYM MIESC WYPLAC ZA NADGODZINY NIE WYPLACISZ TO POGADAM Z TWOJA ZONA MARZENKA-BOROWCZYK WAŚKO WROCŁAW NIE DA SIE !!!!!!!
andrzej m obecnie jarex 2017-08-04 22:44
policja za waske bierze i wasko dzwoni by na jego korzysc zeznawac obiecuje uregulowac zalegle pensje ja powiedzialem pierw kasa wynagrodzenie i z policji odwoluje zawiadomienie ma czas do piatku 11 08 2017 potym zeznajemy prawde i zglaszamy oszustwo bylismy u niego w biurze w dzierzoniowie ul andersa obok zusu w dzierzoniowie
Marta 2017-08-08 13:52
@killer przypominam, że forum ma regulamin http://www.gowork.pl/regulamin i służy ono do opiniowania firm, a nie poszczególnych pracownikóww obraźliwy sposób. Takie komentarze zostają usuwane przez admina.
Doronia 2017-08-19 23:57
Przemek Waśko...aktualny adres
58-250 Pieszyce, ul. Polna 1 a
Marta 2017-09-11 14:49
Rozumiem, że sprawę wynagrodzeń wzięliście w swoje ręce. Gdzie zostało to zgłoszone? Wiecie jak się ma postępowanie? Informujcie o postępach i aktualnej sytuacji w P.U.H. GWARANT Przemysław Waśko, by wszyscy użytkownicy byli na bieżąco z sytuacją.
beniu 2017-09-14 09:37
wroclaw i walbrzych dzialaja policja poloczyla sprawy w jedno teraz adres i ewasko odpowie jeszcze pobral piniadze z petronu i przywlaszczyl i wyprzedaje majatek firmy bo oglasza sie w inyernecie
Marta 2017-09-25 12:18
@beniu to proszę informujcie na bieżąco jak się toczy ta sprawa z firmą P.U.H. GWARANT Przemysław Waśko. Czy są jeszcze jacyś użytkownicy, którzy mają taką sytuację? To ważne, by to ustalić.
Zostaw swoją opinię o P.U.H. GWARANT Przemysław Waśko - Dzierżoniów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.U.H. GWARANT Przemysław Waśko