Opinie o Rwd Prospect Sp. z o.o. w Tarnów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Rwd Prospect Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rwd Prospect Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rwd Prospect Sp. z o.o. w Tarnów

P.k Nowy wpis

Nie wypłacili mi pieniędzy za 11 dni pracy (usunięte przez administratora)

Czy w Rwd Prospect Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Jak szefostwo w Rwd Prospect Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Pol

Brak szacunku do innego człowieka, zależy im tylko na zysku

Klientka źle traktowana Nowy wpis
@Pol

Tak to prawda umowę przedłużyli informując smsem że kończy się promocja i 4 razy wyższa skandal faktura a pani ma problem bo za dużo pracy nie mogą zadzwonić

Czy w Rwd Prospect Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Methew Nowy wpis

tak, są premie

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Rwd Prospect Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Opiekunki/opiekun osoby starszej wysokie wynagrodzenie!!!?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
Ray

Pracowałem nie polecam, Ta firma to porażka . Minimalna płaca a wymagają niewiadomo czego

Jolanta
@Ray

Wszystko rozumiem. Ale jednak miej na uwadze, że kwestia wysokości wynagrodzenia jest indywidualna. Niektórym te osiągane w Rwd Prospect będą pasować. Ale to nie jest też przypadkiem tak, iż zarobki wzrastają tam wraz z przepracowanymi latami? Powiedz o tym coś więcej.

Zainteresowana

Na jakim stanowisku?!

Taki
@Zainteresowana

Jeśli informatykom proponują niższe stawki niż w Biedronce, to wątpię aby na innych stanowiskach w tej firmie było lepiej. Lecz jeśli ktoś chce mieć pewność, to trzeba iść na rozmowę i tyle.

@Ray

Bardzo słabe warunki pracy, praca w stresie i najniższe wynagrodzenie. Odradzam zdecydowanie.

@Ray

Pracowałam tam i zostalam oskarżona o nic, tam zatrudniają pijaczki pankowska (usunięte przez administratora) robi

Rwd Prospect Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko brak. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji? Podzielcie się swoimi wrażeniami.

A to fajnie!

:)))

Ryba

Pracowałem, dużo się nauczyłem - oddani ludzie tej firmie. Sami weterani

Stażysta

Fajna zgrana ekipa, dużo się od nich nauczyłem podczas odbywania stażu. Niestety studia dzienne kolidują z godzinami pracy w RWD - gorąco polecam kadrę - 0 problemów z urlopem!

Irena
@Stażysta

A powiesz coś więcej jak to wyglądało? Jak długo byłeś, co kazali Ci robić i czego udało się nauczyć?

Pol

Bardzo słabe warunki pracy, praca w stresie i najniższe wynagrodzenie. Zdecydowanie nie polecam.

Rico

Nie polecam !!! Ta firma to porażka !!! Prezes lat 8i0 co innego mówi, a co innego robi. Na rozmowie kwalifikacyjnej już na wstępie informuje, że chociaż kandydat posiada stopień niepełnosprawności pracuje się po 8 godzin. Na początku obiecuje kokosy, a potem dopiero wychodzi szydło z worka. Ogromna rotacja pracowników. Pracownicy wytrzymują do 6 miesięcy pracy i odchodzą jak tylko coś innego znajdą. Większość pracowników z przyległych do Tarnowa miejscowości. W Tarnowie jest już znany - to zwykły (usunięte przez administratora) !!! NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy ciężko się dostać do biura firmy ?

@Marek

Bardzo prosto, posiadaja prywatny parking, Biuro Obsługi jest za 1 drzwiami

Poszukująca pracy

Czy ktoś pracuje lub pracował w biurze tej firmy?! Widzę,że jest oferta na stanowisko specjalista ds. Księgowości. Jaka jest atmosfera pracy?!

Zainteresowana
@Poszukująca pracy

Byłaś na rozmowie?

A

Co teraz dzieje się w tym momencie w Rwd Prospect Sp. z o.o.? Jakieś ważne rzeczy, które dotyczą organizacji pracy i pracowników. Może ktoś jednak śledzi to forum i mógłby coś napisać o tym szefie?

@A

Wymaga nie wiadomo co, snuje przyszłościowe plany a wynagrodzenia na niższym poziomie od pracy w sklepach w regionie.

Prezes podczas rozmowy prowadzi monolog a nie rozmowę rekrutacyjną, podstawowe wymagania jak do gałęzi IT + praca na wysokościach+ dyspozycyjność a zarobki minimalne. Szkoda czasu.

dddd

Szkoda w ogóle brać ich pod uwagę. Nie polecam. Zero reakcji na cokolwiek. Problemy zaraz po założeniu. Komunikacja na poziomie zero. Reakcja do kilku, a nawet kilkunastu dni. A i tak wszystko jest ok, dopóki nie wyjdą za drzwi. Nie polecam. Jak jest możliwość założenia kogoś innego to smiało. Jedyne pozytywne opinie to raczej właścicieli.

Judasz

Jak kto się przyłoży do roboty to nawet i grubo ponad 2300 netto wyciągnie

Doueven
@Judasz

To jako praca w firmie z gałęzi IT szczyt marzeń =)

Adrian
@Judasz

To już chyba lepiej na produkcję iść za 3000zł netto, bo jeżeli 2300 to szczyt marzeń i trzeba się jeszcze przyłozyć do tego to ja podziękuje za takie warunki pracy.

raf
@Adrian

2300 netto jeśli soboty nadgodziny pociągniesz, praca na zimnie, a jak ktoś wpomniał w tym czasie prezes na nartach w Alpach ;) podstawa minimalna. Praca i firma ok dla początkujących po studiach, potem zmiana na firmę z lepszymi zarobkami.

Ryszard

praca wporządku, każdy każdego zna - nie ma żadnych problemów z nietypowymi sytuacjami jak np. urlop z dnia na dzień

Radek

nie wiem kto pisze tew szystkie negatywne opinie... praca jak i zarobki na zadowalającym poziomie

Krzysztof
@Radek

Widzę tu sporo dobrych opinii, jednak są one nieco zdawkowe. Co sprawia, że jesteś zadowolony z tego pracodawcy? Napisz coś więcej. Dzięki.

Kudłaty
@Radek

Jak to są zadowalające zarobki to masz baaaardzo niskie wymagania może zaproponuj pracę charytatywną na pewno by się ucieszyli

Mari
@Kudłaty

Po co za darmo dopłacisz im jeszcze i prezes będzie miał na żagle albo narty za granicą

Jakub

jeśli lubisz prace na wysokości i nic ci więcej nie trzeba to praca jest idealna.

Aduś
@Jakub

Masz racje praca idealna jeśli chcesz pracować prawie za darmo tzn najniższa krajowa

Czy dyżury międzyświąteczne w Rwd Prospect Sp. z o.o. obstawiają najmłodszymi stażem?

RWD Prospect

Nie, w "gorących okresach" mamy w pogotowiu 4 osoby (nie najmłodsze stażem) które w nagłym przypadku ruszają i naprawiają sieć

BP
@RWD Prospect

A zespół = stary + młody stażem i to w dobrych czasach

Zostaw merytoryczną opinię o Rwd Prospect Sp. z o.o. - Tarnów

• Jak się pracuje w Rwd Prospect Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rwd Prospect Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rwd Prospect Sp. z o.o.?

Rwd Prospect Sp. z o.o.
  • Klikowska 50